Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 sie 2016, 12:27
Dzień dobry

kosmostrada, zadziorne, rockowe. Wiesz, że to lubię ;) :great:

Carica Milica, cześć E. ;) Też mam fatalny dzień... Jakoś nie mogę się pozbierać z tego bagna, pomimo łykania esci. Do lekarza się zapisałem, muszę przetrzymać do połowy sierpnia (ach te urlopy), może mi wprowadzi jakieś zmiany w leczeniu, bo nie nie chce mi się już tak ciągnąć

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 12:31
rolosz, cześć M. ;) Trzymamy się dzisiaj razem? Razem będzie raźniej w ten gorszy dzień. Mój lekarz też niestety na urlopie- jakoś w przyszłym tygodniu mam się do niego odezwać i umówić na wizytę. Jak mu napiszę, że jest ujowo, to szybko się do niego dostanę. Może da Ci jakiś nowy lek, skoro esci nie pomaga.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 sie 2016, 12:55
Carica Milica, No trzymamy się ;) Idziesz do tej biblioteki? Zastawiam się nad wyjściem z domu na spacer, ale jeszcze mi się nie chce ruszyć tyłka :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sie 2016, 13:45
kosmostrada napisał(a):To jest niewiarygodne, że drugi miesiąc jest taka sama pogoda - słońce, chmury, słońce, chmury. Nie wiadomo jak się ubrać, a i głowa tego nie lubi... :bezradny:

Łoj tak, u mnie to samo. Parne i duszne to lato. Wczoraj był fajny dzień, a dzisiaj znowu duchota, mimo, że nie ma upału, jest tylko bardzo ciepło.
No, ale takie uroki lata....

Dzień dobry Wszystkim niedomagającym! :papa:

Byłam na rynku, niedawno wróciłam cała zadyszana. Kupiłam warzywa na leczo, w mięsnym kiełbaskę i boczuś i będzie pichcenie, ale nie wiem czy dzisiaj. :bezradny: Boli mnie łeb, z tej duchoty i zza długiego spania. Obudziłam się koło 2 i długo nie mogłam usnąć... za to wstałam koło 10. :shock:
Nie pamiętam już kiedy tak długo spałam. :roll: A teraz nie mam ani siły, ani weny do robienia czegokolwiek.

kosmostrada, bransolki są bombowe, super zadziorne i z charakterem. :great: Będziesz miała do specjalnego image`u.
Są niepowtarzalne jak mówisz. Moja jest węższa i wkładana przez dłoń (okrągła), ale tak skutecznie gdzieś schowałam z innymi bransolkami podczas remontu, że od ponad roku szukam srebrnej szerokiej i "diabeł ogonem przykrył". :bezradny: Ale muszę je znaleźć, bo pamiętam jak je wsadziłam w jakieś dupełko. :shock:
Dzionek pewnie nabierze lepszych kolorów, jak się rozkręcisz - mam taką nadzieję, że u mnie też się coś zmieni w lepszą energię.

rolosz, może jeszcze nie zmieniaj leku, przecież był okres, że lek działał i czułeś się w miarę dobrze. To lato też ma wpływ na nasze samopoczucie, może jesienią będzie lepiej. Ja też dość długo czułam się źle, wracały lęki, depresja i tak w kółko było, aż się wreszcie unormowało na znacznie lepsze samopoczucie. Po roku brania esci doktor zaproponował stopniową odstawkę, próbowałam przez 2 m-ce, ale nie dałam rady, dopiero od marca spróbowaliśmy znowu (że z wiosną będzie korzystniej to zrobić) i do tej pory jestem na tej odstawce- mam 2 dni przerwy w braniu esci.
A masz jeszcze coś dodatkowego np. na noc? Ja mam mirtę 15mg i ją doktor chce zostawić jeszcze na jakiś czas, jak zejdę z esci.
Nie rezygnuj jeszcze z esci, na cholerę mieszać i znowu wchodzić w nowy lek i w uboki?
Obyś jak najszybciej poczuł się lepiej - tego Ci życzę!

Pozdrawiam Spamowiczów! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sie 2016, 14:00
Hello, a ja mam świetny dzień. Energia mnie rozpiera :yeah:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 sie 2016, 14:17
Ḍryāgan, szczęśliwiec! :great: Za to my zdechlaki :bezradny:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 14:22
Ḍryāgan, No widzisz, przeszło najgorsze :great: , teraz tylko się nie rozpędź w górę. ;)

rolosz, Roloszku tak mi przykro, że ten lek Cię nie stawia na nogi. Dużo osób latem jakoś tak jest sponiewieranych, nie wiem w czym rzecz... :bezradny: Byle do wizyty, nie jest tak źle z terminem, ja mam dopiero na wrzesień.
Spacer koniecznie.

Carica Milica, Tak Cię coś rzuca ostatnio, jazda po wertepach... :( Mam nadzieję, że na popołudnie troszkę Cię podniesie.

rolosz, mirunia, Cieszę się, że Wam się moje rockowe biżu podoba, zawsze to jakąś frajdę sobie sprawiłam ( a właściwie monsz, bo ja bym znowu pewnie na sobie zaoszczędziła... :roll: )

mirunia, U mnie też duszno się zrobiło. Ale zakupki też zrobiłam.
A taka jestem nijaka cały czas, nawet jak mnie okrutnie nie poniewiera...
Kochana całkiem możliwe, że się na wieczór troszkę lepiej poczujesz. Długie spanie nam nie służy. :bezradny: A nawet jeśli nie, to w końcu jeden dzień gorszej formy każdego dopada. Możesz poszukać bransolek w ramach działań wspierających. ;)

Teraz dobra kawka! :great: A na obiad dziś orientalnie - kuskus z kurczakiem i warzywami. Mam cudną przyprawę marokańską, będzie pachnąco... :105:
Zaraz przesmażę jeszcze raz mój dżemik śliwkowy i do słoiczków!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sie 2016, 14:24
kosmostrada, już jestem na górze i macham z chmurki :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 sie 2016, 14:38
Ḍryāgan, Jestem za daleko, żeby rozwinąć siatkę zabezpieczającą! :time:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 04 sie 2016, 14:42
kosmostrada, jesteś z nimi w zmowie?

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 14:51
Cześć spamowicze ;) .

Kurde, wlaśnie wstałem i zorientowałem się, że nie mam żadnego obiadu zrobionego. Coś trzeba będzie wycudować... :bezradny:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 15:04
rolosz, byłam w bibliotece. Oddałam książki i poszwendałam się między półkami. Trochę lepiej się czuję. Jak u Ciebie?

Ḍryāgan, kurde, bo Cię ściągnę za ucho z tej chmurki. Marsz na ziemię i to już!!!!!!!

kosmostrada, rzuca mną ostatnio. Nie wiem, co lekarz na to wszystko powie. Ciągle słowo "szpital" mi kołacze po głowie.

na_leśnik, zrób placki na obiad. :mrgreen:
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 04 sie 2016, 15:13
Carica Milica, nie mogę. W plackach są jajka. A przysięgam, jeszcze jedno jajco zjem i będą mnie w końcu mopem zbierać z całej hali :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 04 sie 2016, 15:17
na_leśnik, chyba dzisiaj naleśniki usmażę na obiad. Mam ochotę. :mrgreen: Przedawkowałeś już jajka?
F31.6
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg