Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 sie 2016, 17:43
Dobry wieczór!

U mnie dziś ciąg dalszy zdychania z powodu @, fizycznie i psychicznie. Rano rodzinka w gościach, ja w kompletnym osłabieniu i na zjeździe, potem wizyta u lekarza, na którą monsz musiał mnie zawieźć... :roll: Teraz jakoś lepiej mi się zrobiło, to poszłam do rosska i z psem, spotkałam koleżankę, to trochę pogadałam i zbieram się do przełożonego z wczoraj grilla i hamburgerków. Mam nadzieję, że pojutrze już będzie znośnie.

Dostałam pełno śliwek do obrobienia z ogrodu rodzicielki. To nie odmiana do powideł, ani do knedli, ale darowanemu koniowi... więc będzie pyszny dżem. Muszę kupić cukier i jutro będę pichcić.

Pożeram papierówkę i zabieram się za sałatkę do grilla.

rolosz, Tak, chyba najważniejsze że z dnia coś uszczknąłeś, a może i efekt dzisiejszej eskapady odczujesz dopiero jutro, bo tak też czasem bywa. Trzymaj się!

mirunia, Cieszę się , że miałaś super wyjście! Tak się zastanawiałam, gdzie jesteś, ale sobie przypomniałam i Plateczkowa to potwierdziła, że masz imprezę. Takie winko raz na jakiś czas to jak napój bogów... :D

Carica Milica, Dobrze, że troszkę dało się podnieść nastrój, mam nadzieję, że wieczór będziesz już miała spokojny.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 sie 2016, 18:17
Witajcie wyspiarze!
Byłam dziś zapisać sie do szkoły ...zaczynam pod koniec września
Musze jeszcze zrobić badania do szkoły
Wszyscy mi mówili żebym szła do szkoły a nie robiła kursu
:)
Byłam też w sklepie oysho i kupiłam sobie piżame za 29zł
W centrum Krakowa jeszcze roi sie od pielgrzymów ale najważniejsze ze juz można dojechac wszedzie
Pozdrawiam Was !
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 sie 2016, 18:26
kosmostrada, :papa: Słońce na niebie jak balia, a Ty już "dobry wieczór"? :D
Pogoda się wyklarowała, ustabilizowała i jest bardzo przyjemnie. Dzisiaj prawdziwy odpoczynek od tej duchoty i gorąca, aż miło było pospacerować.
Kochana, no dobrze, że chociaż teraz po południu troszkę Ci lepiej i szykujesz mniam mniam na grilla - rozruszasz się, a jutro dżemik śliwkowy wyczarujesz i też słoiczki napełnisz. Fajne takie lato pełne obfitości, z których trzeba skorzystać na bieżąco i na zimę.
Uwielbiam te widoki i te zapachy! :great:
Życzę przyjemnego grillowania i smacznego jedzonka!!

rolosz, podziwiam, podziwiam ten cross-country :great: w pięknych okolicznościach przyrody! Udało się i w dodatku z bonusami (sarenki, zające i lis), ale frajda zobaczyć takie obrazki. :great: Zmęczenie fizyczne... wiadomo, ale wzmocniłeś kondycję. :brawo:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 sie 2016, 18:57
Tylko mi tak muli forum?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2016, 19:11
Witajcie :***********
Przezylam SDM i stwierdzam ze nie bylo najgorzej jesli idzie o dojazdy , oprocz piatku w kazdy inny dzien jakos dojechalam w mniejszym lub wiekszym tloku.Piatek byl najgorszy bo zablokowali ulice ktora jade do domu , juz duzo wczesniej niz podali na necie i niestety w upale bylam zmuszona isc na nogach wieszkosc trasy. Zaliczylam atak paniki z e zemdleje , padne po drodze , ze nie dojade bo nie mam juz sil wecej isc ale suma sumarum udalo mi sie wreszcie wepchnac do tramwaju i reszte drogi dojechalam .
Pielgrzymi weseli , wiec nawet im machalam w tramwaju jak spiewali i machali ludziom.
Krakow byl wyludniony poza pielgrzymami , malo sie widywalo mieszkanow .I dobrze :twisted: :twisted: Wczoraj nawet sie pokusilam o zakupy w galerii --- takze wyludnionej wiec byl spokoj i moglam sobie pochodzic po sklepach bez pchania sie ludzi. Nabylam z racji tego dwie bluzeczkiw orsay -- za obydiwe zaplacilam zawrotna kwote 13.50 :pirate: :angel: oraz kolczyki ktore mi pasuja do dzinow i bluzki z ciuszkolandu :mrgreen: i tyle.

Purpurowy, mnie tez muli , znowu ... :bezradny:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 sie 2016, 19:28
platek rozy, Witaj Płatek
ja też przetrwałam SDM.. w zasadzie to siedziałam w domu, tylko w niedziele jechałam poza miasto i jakoś dojechałam...
moja mama pracuje w szkole i gotowała pielgrzymom śniadania obiady i kolacje dla 250 osob... spała w szkole
zapisałam sie do tej szkoły i wiesz co nie moge zrezygnować bo jest 3 miesieczny okres wypowiedzenia i musiałam za te 3 miesiace im zapłacić
także musze przetrwać:)))))
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2016, 19:42
Lusesita Dolores, ja co dzien do pracy jezdzilam przez pol Krakowa ale jakos to szlo.
Watpie zebys dotrwala w tej szkole , poza tym tam sa egzaminy i trzeba byc systematycznym oraz sie duzo uczyc. Sama chyba wiesz ze systamtycznosc i wytrwalosc to nie sa Twoje dobre cechy ...Nie zniechecam ale pisze obiektywnie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Nihil 01 sie 2016, 19:42
Carica Milica, tak coby ukoić pod koniec tego pełnego refleksyj dnia:

I nie, wcale że nie nawiązuję do Rudaska płomiennych loków ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2016, 19:55
Esh cos mnie odmozdza na wieczor .... Pewnie dlatego zem taka wredna i pisze co mysle :roll: :roll: :roll: :pirate: ot taki paradoks :P

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 01 sie 2016, 20:06
platek rozy, ehhh nie wierzysz we mnie :(((
ja jednak chciałabym ta szkołe skończyć... z tego co wiem.. to nawet jak nie podejde do egzaminu końcowego to i tak dostane świadectwo ukończenia szkoły
warunkiem jest 50% obecności....:)))
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 sie 2016, 20:13
Lusesita Dolores, nie wierze , mam juz wyrobione zdanie na ten temat z obserwacji jak podchodzisz do pracy czy innych zajec gdzie trzeba byc obowiazkowym i trzeba miec troche checi i wytrwalosci. Ja mam taki charakter ze chocbym na rzesach miala stawac to stane jesli mi na czyms zalezy , tak bylo z moim stazem chociazby...

Spamowa wyspa

przez Nihil 01 sie 2016, 20:37

Obrazek

"Cześć i Chwała Bohaterom !!!"
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 sie 2016, 20:44
Lusesita Dolores, ja świadectwo już mam, ale wyniki egzaminu dopiero na koniec sierpnia.

platek rozy, też myślę, że spoko te ŚDMy upłynęły, niepotrzebnie peniałam :great:

Jutro jedziemy spieniężyć jakiś mebel, a ja będę wybierać miejsca na nowe kontakty i może lampy boczne, se pozaznaczam markerem i będzie można wezwać elektryka.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 sie 2016, 20:54
Zostałem eksmitowany z pokoju (znowu) :bezradny:

Sortuj wg