Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lip 2016, 17:04
takie tam napisał(a):
Purpurowy napisał(a):To cudowne uczucie, kiedy schodzę na dół po schodach i poczuciem że robię coś złego. ;)

Torturujesz kogoś w piwnicy? :P

Nie, po prostu wczoraj w nocy czułem się tak, jak kiedyś, kiedy po pijaku szłem do toalety.
Zastanawiałem się skąd takie uczucie. A po prostu wtedy bałem się że ktoś wyskoczy i będzie przypał,a tej nocy miałem gości w domu i stad uczucie że zaraz kogoś obudzę.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 24 lip 2016, 17:08
Carica Milica, Nie chce się ustawić ;) Chyba nie chce zostać celebrytą,wczorajsze zdjęcie full spontan,ale wyszło elegancko ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2016, 17:46
Dzień dobry! :papa:

Byłam na ponad 2 godz. spacerze po parku. W tamtą stronę pojechałam miejskim na spotkanie rodzinki w parku. Brat dzwonił, że idą z wnukami i synową na spacer i "pogonił mi kota" z obiadem. Zjadłam w pośpiechu i wio...
Ale było mi tak gorąco tam, że ochłodzić się musiałam lizanym lodem... no po tym szybkim obiedzie doprawiłam tym lodem i miałam dość... i spaceru w upale i tak w ogóle. Jestem jeszcze obolała, więc nastrój nie za bardzo. No, ale proszony spacer zaliczyłam, dzieci zobaczyłam i ledwo wróciłam do domu.

kosmostrada , super niedzielę zafundowałaś sobie... najbardziej to zasztukowanie Ci się chwali! :great:

platek rozy, to masz już zakupy porobione na wypadek W, tylko nie wybuchaj... na spokojnie Kochana i dasz radę.
Nawet te toi-toie przeżyjesz pod balkonem... :hide: :hide: Nie mogli w krzaki wepchać? :shock:

Carica Milica, kociaki są fajniaste, puchate, pięknie mruczą, w zimie grzeją... ale fakt, drapiom wszystko, liżom masło, strącajom kwiatki i sikajom w kuwetę. Ale można wszystkiego nauczyć i dopilnować, jak jest ktoś w domu. Ja nie poznawałam chałupy jak wracałam z pracy. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lip 2016, 17:47
mirunia, witaj.

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2016, 17:53
Purpurowy, cześć Marcin, jutro marsz do rodzinnego! A później relacja.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lip 2016, 17:58
mirunia napisał(a):Purpurowy, cześć Marcin, jutro marsz do rodzinnego! A później relacja.

Teraz to już muszę, bo sprawa chyba przestała się opierać tylko o chudnięcie i zaczęła się robić bardzo nieciekawa.

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2016, 18:03
Purpurowy, a co się dzieje takiego jeszcze, co Cię niepokoi?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lip 2016, 18:04
mirunia napisał(a):Purpurowy, a co się dzieje takiego jeszcze, co Cię niepokoi?

To jest taka sprawa której wolałbym nie opisywać publicznie (prywatnie też z resztą było by mi głupio) która dzisiaj się pokazała.

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 lip 2016, 18:17
Purpurowy, to koniecznie jutro do lekarza i jak na spowiedzi wszystko powiesz i pokażesz. Lekarz pokieruje Cię gdzie trzeba, na badania i do specjalistów. Zadbaj o siebie i nie martw się na zapas. Powodzenia!

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 lip 2016, 18:28
mirunia, wstałam z drzemki i myślę sobie - sprawdzę, czy Mirunia się odezwała...
Jest jak jest, ale jeśli jest choć ciut siły, trza sobie dostarczać atrakcji. No i masz spacerek zaliczony i chwała rodzince za to, że Cię wyciągnęli! :great: A wiesz, że jutro nie musisz wstawać skoro świt? :yeah: Jak byś się nie czuła, to dobra wiadomość - będzie słabo - pochillujesz w domku, jak będziesz miała ochotę nawet w szlafroku, będzie forma - ruszysz w świat... :smile:

Purpurowy, Trzymamy Cię za słowo, że lekarz jutro będzie.

Jednak powaliła mnie pogoda, musiałam się położyć. :bezradny: Teraz staram się jakoś postawić do pionu. Dlaczego po drzemce jestem taka nie do życia i nawet bardziej zamulona niż przed? :time: Jakbym dzień zaczynała od nowa. :shock:
Zrobiłam sałatkę i idę na obiadek z grilla.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 lip 2016, 18:51
Dobry wieczór wszystkim
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lip 2016, 18:52
Jadę walczyć o swoje życie uczuciowe.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 24 lip 2016, 18:58
Purpurowy, brawo Ty
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 lip 2016, 19:03
Ḍryāgan, dzięki.
I cześć.

Sortuj wg