Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2016, 14:09
Dzien dobry :*********
Ku...wa jak sie zle czuje . :? Normalnie lęki mam takie ze az momentami nie wiem gdzie jestem ... Chyba w tygodniu mam pelna mobilizaje a teraz , kapec ze mnie i do tego z e zwichrowana glowa...
No ochujeje , powiadam WaM.
Mimo tego gowna bylam na placyku po jarzynki i nabylam sobie oscyki od dziadzia zz akopca. Mial te male po 1,50 a w sklepach sa i nawet po 3 zl . A u dziadzia juz kupowalam kiedys i mial pyszne.

Nabylam tez w eco sklepiku ktory otwarli mi na osiedlu maslo orzechowe 100 % orzechow i sobie naloesniki z nim zrobie. A ponadto juz mi kibelki po0d oknami poustawiali - dla pielgrzymow. Mowie Wam widok przedni --- rzad kibli widze z balkonu .Pewnie niedlugo bede miala tez i smrod jak nie wiem z owych przybytkow .... :? :? :?

Nie mam sil sie pocieszyc ze bedzie lepiej bo moja glowa ma to za przeproszeniem w dupie!

mirunia tak jak kosmo radzi , nie forsujemy kregoslupa :nono: :nono: pozniej tylkoz awroty czy rwy kulszowe sa :evil: :evil:
Jak Ci teraz ? Lepiej ciut?
POlecono mi a w aptece zel do smarowania Traumon , powiem Wam ze najlepszy z tych przeciwbolowych . Koszt okolo 15 . .. 17 zl.

kosmostrada
co porabiasz Slonce? wyszliscie gdzies?
U mnie upal nie do zniesienia a ja nawet zdania nie umiem sklecic i mi litery uciekaja oraz wyrazy.

rolosz moc tulancow na to ujowe samopoczucie!

CaricaMIlica, Kochana dziekuje za wczorajsze slowa otuchy ! Dzis glowa nie boliz a to mocno fiksuje.
Zmeczona juz tym jestem :(
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 23 lip 2016, 14:17
a nic już. Płatek róży zedytowała post, tak jak ma być :great:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 lip 2016, 14:31
rolosz, nie odejmuj mi. :twisted:
Ale na stole bym potańczyła. :yeah:

mirunia, :D :D :D :mrgreen:

platek rozy, Trzymaj się, kochana. Sobotę mamy, więc czas na relaks i regenerację sił na następny tydzień. :*
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2016, 14:39
HoyaBella, bo sie mi pomylilo :lol: :lol:

Carica Milica, wlasnie kuzwa nie umiem sie regenerowac bo zamiast regeneracji to oj mozg wydziwia ... normalnie mam dziada dosc .
Wypralam kiece z ciuszkolandu --- wczoraj sobie nabylam taka za 10 zl . Kolo pracy w ciuszkach . jest bawelniana , kolorowa i taka zwiewna na lato.Tylko w tym momencie mnie jakos to nie cieszy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 lip 2016, 14:51
platek rozy, pokaż kieckę. :> Zazdraszczam ludziom, posiadającym dar szperania w ciucholandach. Ja go niestety nie posiadam. Mam tylko jedną szmateksową perełkę - moją ulubioną koszulę w liściasto-kwiatowy wzór.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2016, 14:55
Carica Milica, taka kupilam :) Na upaly idealna :) A do tego mam kilka bluzeczek ktore do niej pasuja . Ja uwielbiam ciuszkolandy , niestety ten kolo mojego miejsca zamieszkania sie popsul ale mam fajne dwa kolo pracy. Jeden tanszy i tam jest w piatki minus 70 % i minus 50 % wycena i ten drozszy z ktorego wlasnie mam te kiecke .

Obrazek

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2016, 14:59
platek rozy, I Ty też dzisiaj byle jaka? To takie weekendowe france nas się czepiają. Ja zaczęłam urlop od stękania, bo jestem połamana. Wzięłam ibuprofen i zaczyna być ciut lepiej, oczywiście jak siedzę i nic nie robię. Ale przecież muszę się poruszać, bo zesztywnieję na całego.
Powiesiłam pranie na balkonie, zjem obiad i położę się odpocząć.

Płatuś, uwielbiam oscypki, czasami i do nas docierają na duży rynek, to jak jestem tam, zawsze nabywam.
A lęki to nasza przypadłość cholerna i trzeba je przeczekać, zająć głowę czymś fajnym... no musimy je jakoś niwelować i nie dawać się.
Jak kiecuszka wyschnie to pochwal się Płatku. Ja tęsknię za taką dłuższą, zamaszystą, ale zwiewną i najlepiej w łączkę. Tak jak kiedyś były, a i z kieszeniami w szwach bocznych, o!

Płatek, śliczna! takie właśnie lubię! szerokie, zamaszyste.... :yeah:

Spamowa wyspa

przez Sigrun 23 lip 2016, 15:09
siema :)

mirunia napisał(a):Płatuś, uwielbiam oscypki

Ja tez!!!
za niedługo brat przyjeżdża i mi przywiezie...takie prawdziwe z naszych stron... bo niestety u nas ni cholery nie idzie dostac takich oscypkow spod samiućkich Tater ;)
Ostatnio jak bylismy u mamy to sporo tego nakupowalismy...dostalismy tez od mamy paczke swiateczna...i full oscypkow :yeah:
W Kraku przy rynku zawsze mozna spotkac jakiegos gorala handlujacego tymi smakolykami :)

No nic...trza sie do pracy wziac... a myslalam ze juz dzisiaj bedzie wolne ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2016, 15:10
mirunia, tez mi sie bardzo spodobala :105: :105: chociaz dzis nawet nie cieszy ani odrobine , podobnie jak wyperfumowanie sie olejkiem a zawsze mi to nsastroj poprawia ... Wlaczylam tv - idzie Wladca pierscieni mimo ze ogladalam tyle razy to patrze jednym okiem .
Nie wiem czemu weekendy mam takie zle ostatnio , mozliwe ze chodzi o te mobilizaje w tygodniu. Sama nie wiem ale idzie oszalec. Juz mi placz wisi u nosa. Najgorsze to odrealnienie bo nawet nie moge sobie wtedy przypomniec jak sie nazywam. Tez tak masz?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 lip 2016, 15:16
platek rozy, ładna. :105: Podkradłabym Ci ją.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2016, 15:26
platek rozy, w dużym lęku i stresie też tak mam. Najbardziej dokuczliwe jest wtedy właśnie to odrealnienie i dziwne zawroty głowy, tak jak mówisz -odmóżdżenie. Staram się wtedy jakoś wyciszyć, zrelaksować i przede wszystkim nie nakręcać. Biorę telefon do ręki i dzwonię do rodzinki pogadać o "dupie maryni", wcale nie informując, że czuję się źle. Wysłucham Bratowej, a lubi se pogadać :D dowiem się, co słychać u dzieci, jakiego placka upiekła i już mi trochę lepiej. :D

Idę wyrzucić śmieci i do apteki kupić ten Traumon-żel, skoro taki dobry, bo już Voltaren chyba na mnie nie działa. Będę miała spacer przy okazji. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 lip 2016, 15:27
Dzień dobry. Kolejna noc nieprzespana.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 23 lip 2016, 15:33
Witam :papa:

Purpurowy, szukam, szukam gdzie ten Purpurowy a Ty awatar zmieniłeś, po kuniu to ja Cię od razu poznawałem :smile:
Powiem Ci że ja też do dupy się czuje, głowa mnie boli i ciało jest takie bardzo wrażliwe.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 23 lip 2016, 15:41
Carica Milica, :great: ano sliczna jest , juz prawie sucha bo w cieniu mam znow 33 stopnie :>

mirunia, ano mam co chwile takie zajawki ze gubie mysli i nie wiem jak sie nazywam ani co chcialam zrobic.
Pranie drugie wywieslam ale musialam sie bardzo pilnowac z taka zwykla , prosta czynnoscia.Buuuu:(

Purpurowy, Moze wybierz sie do lekarza :(

Sigrun, czesc Slonce:******* oscypki pysznosci , bardzo lubie , bede miala na sniadanie , mam jeszcze gdzies konfiture zurawinowa to akurat jak znalazl.

Sortuj wg