Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 lip 2016, 09:24
rolosz, Głowa do góry

Spamowa wyspa

przez Monster6 23 lip 2016, 09:59
Jestem w szkole przed zadaniem z matmy sam w klasie i nawet boje sie do kogos znajomego zadzwonic przez mega lęki.Jak nie napisze to nie zdam.Ktos pomoze na szybko z majmy teraz? Proszę
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 lip 2016, 10:08
Monster6, Mimo chęci ja z matematyki to tylko umiem kasę dobrze liczyć ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lip 2016, 10:40
Monster6, ło matko, z matmy nie pomogę, to było tak dawno temu... Trzymam kciuki!

WolfMan, A Ty widzę na posterunku od rana... :D Spałeś w ogóle?

rolosz, Poranek doopny, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Ja mam codziennie rano przeprawę z samą sobą... :bezradny: A potem bywa różnie, daj szansę temu dzionkowi!

Nihil - dzięki za wczorajszą dedykację, normalnie aż się wzruszyłam... :smile:

Dzień dobry Wszystkim!

Zaczęłam dzień od nasmarowania się, nie nie, nie olejkami arabskimi ku emitowaniu cudnej woni tylko maścią przeciwbólową po karku. Więc pachnę póki co aptecznie. :P Chyba źle dziś się ułożyłam, bo głową aż ruszać nie mogę.
A tak to nie wiem, co będę porabiać, nic ostatnio nie planuję, bo nic mi z planów nie wychodzi, więc po prostu zobaczymy.

Miłego weekendu moi drodzy!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2016, 10:44
Dzień dobry! :papa:

Wstałam zdołowana, obolała, z nosem na kwintę. :( Czyżby tak się miał zacząć mój urlop?
Wczoraj po południu umyłam okno w kuchni, bo było strasznie zaciapane deszczem i kurzem. Uprałam firankę, powiesiłam i byłam dumna, że zrobiłam i jest czyściutko. A dzisiaj wszystko mnie boli, płakać mi się chce. :cry:
Pogoda raczej szara, pochmurno, czasami błyśnie słońce na chwilę. Nie wiem, czy coś dzisiaj zrobię, bo opadłam z sił i chęci.
Może później coś wymyślę, jak się trochę doprowadzę do stanu używalności... A taki fajny dzień wczoraj miałam... :why:

Dobrej i miłej soboty Wam życzę. :papa:

edit: kosmostrada, oj, też Cię boli kark? Ja to wiem po czym... i ramiona, kark, szyja... no makabra! Trzymaj się Kochana, musimy dać radę!

Spamowa wyspa

przez rolosz 23 lip 2016, 11:27
WolfMan, ile to można chodzić z zadartą głową ;) W końcu się odechciewa ;)

Monster6, gdyby obowiązkowa matma spotkała mnie na maturze to pewnie bym oblał

kosmostrada, dupny ten poranek jak cholera. Poszedłem po zakupy. Pani w piekarni wyrecytowałem co chcę kupić takim ekspresem, że patrzyła się na mnie jak na dziwaka. Potem kupiłem mentolowe fajki :hide: bom naładowany od rana. Zarąbiście, idealny prezent dla moich zębów, zatok i oskrzeli. Bólu karku współczuję. Kiedyś na tle nerwowym miałem takie bóle między łopatkami. Myślałem, że zaraz zejdę z tego świata. Zawsze nad ranem. Na szczęście, wtedy był ktoś, kto mi smarował plecki ;)

mirunia, ja tak zaczynałem każdy urlop jak Ty. Trzymaj się Obrazek Oby jednak było lepiej, już od dziś.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 lip 2016, 11:37
Dzień dobry,

Monster6, trzymam kciuki!

kosmostrada, współczuję bólu. <tulam> Lubię zapach maści przeciwbólowych.

mirunia, odpocznij dzisiaj trochę, należy Ci się przecież. :)

rolosz, fajki nieładnie. :nono:

Od rana sprzątam, właśnie skończyłam i teraz nucę "Losing My Religion", bo jakoś mi się wkręciło do głowy i nie chce odejść. Obudziłam się z bólem głowy i jakoś nie mogłam się zabrać za robotę.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 lip 2016, 11:56
rolosz, Roloszku, dzięki za tego buziaka i wyrozumiałość. Miło mi się zrobiło, że ktoś mnie pociesza... :angel:
To w takim razie zapalimy po fajeczce, masz mentolowe, ja cieniutkie LD.... a niech tam!
Mam nadzieję, że jednak ten urlop nie będzie taki doopowaty, jak dzisiejszy poranek.
Też nasmarowałam się żelem p/bólowym i nastawiłam pranie. Tyle mogę... Zakupy mam zrobione, pewnie postękam dzisiaj w domu. :x

Carica Milica, psiątaj, psiątaj... odpoczywam co chwilę, nie da się inaczej. :bezradny:

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 lip 2016, 12:15
kosmostrada, Piję rano kawę to przeglądam sagę, ,Spamowa wyspa, , ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 23 lip 2016, 12:20
Carica Milica, cześć :papa: Ja już moją religion lost dawno ago temu. Toś się dziś nasprzątasz.

mirunia, to po jednym, a potem sobie postękamy w domu. Może za kilka godzin nam przejdzie.

Spamowa wyspa

przez rolosz 23 lip 2016, 12:21
WolfMan, już kiedyś tu pisaliśmy, że to niezła telenowela ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 lip 2016, 12:29
rolosz, nigdy nie byłam specjalnie religijna, wpływ rodziców, a od kilku lat jestem zdeklarowaną ateistką.

Znowu dzisiaj będę przyrządzać frytki z buraków. Moje nowe kulinarne love. :105: I jeszcze chipsy z jarmużu. :105:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 23 lip 2016, 12:30
rolosz, Bollywood? ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 lip 2016, 12:44
WolfMan, Też tak lubię do kawki poczytać... :smile:

mirunia, Kochana moja, no ewidentnie się przeciążyłaś. :roll: Ja to już ostatnio w ogóle nie szaleję z robotą, bo wiem, jak to się kończy... :bezradny: Trzeba sobie rozkładać, nawet ja się wydaje , że siły są. Pewnie że fajnie mieć od razu z głowy, mnie to wkurza takie dziubanie po trochu, ale co zrobić.
Mocno Cię tulam. Odpoczywaj, przecież nic robić nie musisz, a jutro złapiesz formę i coś sobie wymyślisz. Rozumiem doskonale Twoje samopoczucie... A urlop, no cóż, proponuję założenie, że to czas kiedy nie trzeba się spieszyć i można nic nie robić. Mi przysporzyło i przysparza wiele frustracji to, że nastawiłam się na fajerwerki podczas urlopu.

rolosz, Nie obwiniaj się, nie takie cyrki robimy w gorszej fazie... Proponuję się pośmiać ze swoich występów w piekarni. A fajeczka, no cóź, w końcu nie jesteś nałogowcem, czasami zgrzeszyć można... ;)

Carica Milica, Och to miło, że lubisz ten zapach, bo ludzie za mną w kolejce w spożywczym ciągali nosem... :P Miłego pichcenia!

Ja chyba nie mogę się najadać... Zjadłam lunch z apetytem ( monsz zrobił french toasty z syropem klonowym - bomba kaloryczna, ale pycha) i tak mnie zmuliło, że tradycyjnie już musiałam klapnąć. Mam nadzieję, że się ogarnę, bo jakoś nie widzi mi się spędzanie czasu na łóżku ( kurde ile można :time: ). Na razie piję kawę i staram się nie złościć... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg