Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 15:57
na_leśnik, znęcam się nad magisterką, ale głowa mi średnio pracuję. W międzyczasie się spakowałam do Poznania, jutro tylko ponad pięć godzin w rozgrzanym pociągu bez klimatyzacji. Jak się ochłodzi, to w jakiś weekend wyskoczę do Krakowa do przyjaciółki. Jak tam u Ciebie?
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Podaj mi rączkę, trumienko.
Lit 625 mg, kwetiapina 150 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 27 lip 2016, 16:01
Carica Milica, bez większych zmian. Praca, jedzenie, sranie, spanie. Powoli zaczynam odliczać do powrotu. 2 września ostatni dzień kampanii jajkowej. Już sie doczekać nie mogę :105: .

Dużo Ci tego magierzenia zostało?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2016, 16:06
Jeszcze raz zapytam, bo dzisiaj jest trochę więcej osób.
Pytanie natury moralnej - jeśli jest zespół (tak popularny że wydają jedną płytę na trzy lata, oraz dają 1 koncert na rok, resztę czasu zasuwają w zakładzie przemysłowym) i ten zespół wyprodukował kilka lat temu koszulki ze swoim logiem na sprzedaż (niestety ja się nie załapałem) a na pytanie czy zamierzają jeszcze kiedyś wznowić sprzedaż koszulek, odpowiadają "nie", to czy będzie czymś złym, jeśli zamówię sobie taką koszulkę w sklepie produkującym koszulki na zamówienie? Nie na sprzedaż, ani nic, tylko dla siebie, do noszenia i promowania zespołu?
Chodzi mi o to, czy to będzie uczciwe wobec chłopaków z zespołu.
Logo nie jest opatentowane.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 27 lip 2016, 16:08
po tym co wczoraj odwaliłam stwierdzam, ze idę jutro albo w piątek zapisać się na wizytę, a może pani mnie przyjmie po wszystkich pacjentach zapisanych na ten dzień.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 16:08
na_leśnik, do końca października mam oddać dwa rozdziały i jeszcze trochę pisania mi zostało. Resztę będę pisać przez cały piąty rok. :pirate: Chociaż bardzo mnie kusi, aby zmienić promotora i temat, bo moja ulubiona profesor wraca z urlopu zdrowotnego, ale to by było szalone z mojej strony.

I co planujesz po zakończeniu kampanii jajkowej? Wybierasz się na zlot do Trójmiasta? :)
Lit 625 mg, kwetiapina 150 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 27 lip 2016, 16:09
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 16:11
Purpurowy, nie miej żadnych oporów, tylko zamawiaj. Będziesz im robić reklamę. :) Co to za zespół?

Spamowa wyspa

przez Nihil 27 lip 2016, 16:11
Carica Milica,

Coby się lepiej pisało ;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2016, 16:14
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, nie miej żadnych oporów, tylko zamawiaj. Będziesz im robić reklamę. :) Co to za zespół?

No już właśnie zamówiłem, tylko tak się zastanawiałem czy to nie będzie wobec nich nie w porządku.
Zespół nazywa się... i tutaj jest problem. Nie chcę być oskarżony o promowanie żadnych ideologii ani politykowanie na tym forum, tym bardziej że strona ideologiczna zespołu jest niezbyt zgodna z moimi poglądami, po prostu bardzo podoba mi się od strony muzycznej.
Zespół nazywa się Sztorm 68.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 27 lip 2016, 16:20
I co planujesz po zakończeniu kampanii jajkowej? Wybierasz się na zlot do Trójmiasta? :)

Kusząca perspektywa :pirate: .
W planach mam intensywne działania "prozdrowotne", które najprawdopodobniej pochłoną większość odłożonych pieniążków. Jeśli zostanie wystarczająco, zamierzam pożegnać rodzinny pierdolnik, wyprowadzić się do Wrocka i spróbować swoich sił jako programista. Ale kalkulacje póki co wskazują na to, że czeka mnie przynajmniej jeszcze jeden wyjazd. No i jeszcze sporo rzeczy muszę opanować, zanim uderzę na rynek pracy.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 27 lip 2016, 16:20
Purpurowy, jeżeli od strony ideologicznej pokroju "Czołem Wielkiej Polsce!", "Wielka Polska Narodowa!", "Wielka Polska Katolicka!" - propsuję :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 lip 2016, 16:25
Nihil napisał(a):Purpurowy, jeżeli od strony ideologicznej pokroju "Czołem Wielkiej Polsce!", "Wielka Polska Narodowa!", "Wielka Polska Katolicka!" - propsuję :D

No z tą stroną ideologiczną (zwłaszcza ostatni cudzysłów) mocno mi nie po drodze.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 lip 2016, 16:28
Nihil, <3

na_leśnik, co masz na myśli, mówiąc działania prozdrowotne? Programista - niezła fucha. :pirate:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 lip 2016, 16:35
HoyaBella, wiesz, ja magisterkę obroniłam, a teraz i tak jestem trochę w d... ze wszystkim.

I zostałam rano zbesztana nie wiem za co. Chyba za coś, co mówiłam przez sen. W sensie, że obiecywałam, że coś zrobię, przytakiwałam, ze wszystko słyszę, a potem zasypiałam z powrotem i nic z tego nie pamiętam.
Dlatego m.in. tak bardzo boję się chodzić spać.

Biorę się za rysunek dla pana Kyle'a. Szkic/obrys już jest, tylko wypełnić, wycieniować, wyświatłować :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Sortuj wg