Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 lip 2016, 21:24
rolosz napisał(a):HoyaBella, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale ja moją pracę drukowałem na trzy godziny przed godziną zero ... Miałem z tym pisaniem podobnie jak Ty.. Dużo Ci zostało do napisania?

dużo, dlatego dochodzę do wniosków żeby po prostu "kończ hojak to, wstydu oszczędź"
już mnie brzuch boli z nerwów i już nie mogę oddychać. zaraz będzie wkręcanie sobie zawału i trzęsawka kilkudniowa.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 21:27
Znalazłem w swoim syfie 1,5 listka fluxemedu (tego co mi przepisał lekarz w poradni leczenia uzależnień) i ubolewam nad swoją głupotą.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2016, 21:31
Ḍryāgan napisał(a):Świat naprawdę zwariowal. Ciągle tylko zamachy i strzelaniny. Czuję się jak w matrixie

Jest bardzo źle. Ale jednak nie tak źle jak w czasie II Wojny Światowej.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 lip 2016, 21:32
Nihil, piję winko, ale Happysadu śpiewać nie będę. Nie wiem, ile alkoholu bym musiała w siebie wlać, aby wyć piosenki tego zespołu.

HoyaBella, odpuść sobie na dzisiaj i odpocznij. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Nihil 22 lip 2016, 21:34
Ḍryāgan napisał(a):Świat naprawdę zwariowal. Ciągle tylko zamachy i strzelaniny. Czuję się jak w matrixie

Zamachy i strzelaniny mają charakter dynamiczny, graniczny wręcz - coś jebnie, ktoś zginie - życie, śmierć itd. - w jakimś stopniu nawet mistyczny ;) Matrixem nazwałbym za to tą monotonną maglinę derealizacji i depersonalizacji :P
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 lip 2016, 21:37
rolosz, Obcykałam dziś nową miejscówkę z lodami, stoisko sezonowe. Chyba jutro tam pójdę na sorbetowe... :105:
Masz jakieś plany na weekend, czy poddasz się fali? ;)

cyklopka, Nienawidzę etapu odgracania - nie potrzebuję tego do szczęścia, a żal wyrzucić... :hide:
I proszę mi nie mówić, że trzeba się przełamać i wywalić, bo są rzeczy których wyrzucenie do dziś przeżywam... :roll:
Tulam, straszna praca...

Purpurowy, Ale w jakim sensie? Że nie brałeś?

Ḍryāgan, Bojam się, dokąd zmierza ten świat... :zonk:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lip 2016, 21:37
Nihil, ale ja właśnie mam cały czas wrażenie, że oglądam jakiś film albo mi się śni, że to nierealne wszystko jest, bo przecież świat nie może być taki pojebany
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 lip 2016, 21:38
HoyaBella, przemęczenie też robi swoje. Daj sobie jeszcze chwilę na podjęcie decyzji.

kosmostrada, smacznego :D A jutro się poddaję fali. W niedzielę rodzinny obiad za miastem i planowana wycieczka rowerowa :smile:
Ostatnio edytowano 22 lip 2016, 21:42 przez rolosz, łącznie edytowano 1 raz
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Nihil 22 lip 2016, 21:42
Carica Milica, ostatnio "Wiosna" gra mi w głowie ;)

robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 21:42
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Ale w jakim sensie? Że nie brałeś?

Brałem. Wziąłem kilka opakowań i prawdę powiedziawszy czułem się super po tym leku. Miałem pójść do lekarza jak się skończy, żeby przepisał mi więcej. Niestety po jakimś czasie brania zaczęła mnie strasznie boleć głowa, przez kilka dni bolała mnie tak, że tylko leżałem w łóżku i wstawałem tylko po to żeby pójść do toalety i zwrócić to co zjadłem. Oczywiście do mojej głowy wpadła myśl że to od tego leku, więc przestałem brać. Potem okazało się że po prostu jestem uczulony na ten nowy odświeżacz powietrza co jest w pokoju i jego przeniesienie gdzie indziej od razu pomogło, ale głupio mi było iść do tego lekarza i opowiadać mu całą historię, więc już do niego nie poszedłem. :roll:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2016, 21:44
kosmostrada, wiesz, to nie są tylko moje rzeczy, ale moje, taty, mamy, babci i dziadka. Z dwóch mieszkań.
Są rzeczy, o które trzeba zadbać, jak znaczki czy książki, znaleźć wartościowe egzemplarze, obejrzeć dokładnie zanim się część sprzeda.
A co z albumami rodzinnymi, gdzie są zdjęcia wielu pokoleń, ale śmierdzą od leżenia w garażu? :?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 lip 2016, 21:45
Nihil, muzycznie to my się nie dogadamy...
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 21:46
Nihil napisał(a):Carica Milica, ostatnio "Wiosna" gra mi w głowie ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lip 2016, 21:46
HoyaBella, zrób sobie mały reset mózgu. Odpocznij kilka dni od pisania i myślenia a potem popatrz na to świeżym mózgiem. Nie panikuj, bo to najgorszy doradca. Napisałem trochę tekstów różnego rodzaju i doskonale wiem jak bywa. Potrafię pisać, ale bywało że miewałem momenty załamki i zupełnego braku weny (zwłaszcza jak terminy goniły). Każdy tak ma. Serio
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Sortuj wg