Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 lip 2016, 02:29
aha, i przy opcji 2 przełączyłam sobie na drugi dost. kolor --- i tam jest zdjęcie podglądowe typiary, która ma na nogach te buty

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2016, 02:30
HoyaBella, tak, 2 jest najbliższa fasonem, na 3 zapaczam z sympatii do marki oraz lekko martensowego kroju :105:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lip 2016, 02:32
Purpurowy, tak, wiem, że często pojawiają się nie wiadomo skąd, ale nie poddawaj się. Masz siłę, by poradzić sobie z tym, choć łatwo nie jest.

Oczywiście, że bardzo dobrze, bo niepokoją mnie bóle głowy, jakieś dziwne i zawroty, mimo wszystko.Ale lęk już pojawił się...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 02:33
misty-eyed napisał(a):Ale lęk już pojawił się...

Lęk przed czym? Czego konkretnie się boisz?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lip 2016, 02:38
Purpurowy, że źle zareaguję na kontrast, że nie wytrzymam tych 30 min w bezruchu, itd...
Ja mam już po prostu alergię na lekarzy, przychodnie, szpitale, badania wszelkie, bo trochę za dużo tego w życiu moim było ;)
Ale chcę i wierzę, że uda mi się jednak to zrobić...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 02:40
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, że źle zareaguję na kontrast, że nie wytrzymam tych 30 min w bezruchu, itd...
Ja mam już po prostu alergię na lekarzy, przychodnie, szpitale, badania wszelkie, bo trochę za dużo tego w życiu moim było ;)
Ale chcę i wierzę, że uda mi się jednak to zrobić...

Jedziesz z kimś, czy sama? Może to zabrzmi głupio, ale jeśli czyjaś obecność by Ci pomogła, a nie bardzo masz z kim pojechać, to Warszawa nie jest tak daleko i mógłbym przyjechać Ci potowarzyszyć.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 lip 2016, 02:41
te "cięższe" opcje na jesień i taką "ciepłą-zimę-suchą-bezśniegową" w sumie też dałyby radę robić klimat :bezradny:

Obrazek

te tutaj mają za duże to "dziurkowanie" w stosunku do oryginału

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lip 2016, 02:45
Purpurowy, oj, wzruszyłeś mnie :cry: , dziękuję Ci bardzo za szczere, nie wątpię, chęci :uklon:
Oczywiście mój Mąż jedzie z mną, jak zawsze - to prawdziwy Przyjaciel ...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 02:46
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, oj, wzruszyłeś mnie :cry: , dziękuję Ci bardzo za szczere, nie wątpię, chęci :uklon:
Oczywiście mój Mąż jedzie z mną, jak zawsze - to prawdziwy Przyjaciel ...

No to dobrze, najważniejsze żebyś nie była tam sama i miała świadomość że ktoś przy Tobie jest.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lip 2016, 02:53
Purpurowy, powiem Ci szczerze - życzę Ci z całego serca, byś spotkał osobę, którą będziesz mógł nazwać prawdziwym przyjacielem, najlepiej kobietę. Nie ma większego szczęścia, jak odnalezienie na swojej drodze przyjaźni i miłości w jednym :!: Czasem trwa to długo, mnie udało się przed 40-tką :D Ale warto było czekać... :roll:
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 02:55
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, powiem Ci szczerze - życzę Ci z całego serca, byś spotkał osobę, którą będziesz mógł nazwać prawdziwym przyjacielem, najlepiej kobietę. Nie ma większego szczęścia, jak odnalezienie na swojej drodze przyjaźni i miłości w jednym :!: Czasem trwa to długo, mnie udało się to przed 40-tką :D Ale warto było czekać... :roll:

Dziękuję Ci bardzo.
Mam do Ciebie kilka pytań, ale to raczej takie że nie potrzeba pisać tutaj publicznie. Dzisiaj już Ci nie chcę głowy zawracać, ale czy moglibyśmy jutro popisać kilka minut na PW / FB?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 lip 2016, 02:59
Purpurowy, oczywiście!! Nawet teraz, jeśli chcesz, nie ma problemu...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 03:01
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, oczywiście!! Nawet teraz, jeśli chcesz, nie ma problemu...

To ja napiszę do Ciebie na PW.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 lip 2016, 05:08
wychodzi mi, że powinnam dzisiaj wyjść z domu załatwić sobie tabsy.
ale nie pójdę bo muszę tworzyć mgr.

Sortuj wg