Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2016, 10:22
Dzień dobry!

Widzę wczoraj były nocne Polaków rozmowy... Mam nadzieję, że dziś macie lepszy dzionek.
Ja dziś pospałam, hurra, ale obudziłam się z bólem głowy, co by nie było tak pięknie.
Monsz wyszedł rano z psem, więc posnułam się z kawką w łapie. Jakoś się nie mogę rozruszać...
Co tu porobić? Jestem zamulona, ale nie dusi mnie lęk, więc może się zmobilizuję do jakiś działań. Na pewno zakupki, bo dziś planuję tortille z kurakiem i warzywami, trzeba składniki kupić.
A wypiję jeszcze jedną kawę, bo takie lurki sobie serwuję, jak szaleć to szaleć... ;)

Miłego dnia Wam życzę!

Sigrun, HoyaBella, Heloł Dziewczęta! :papa:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 21 lip 2016, 11:25
coraz bardziej jestem przerażona tym, że za miesiąc mam normalnie wychodzić z domu. ja nie wiem jak ja to przeżyję.

muszę cośkolwiek w siebie wmusić. bo już mnie z głodu mdli.

Spamowa wyspa

przez WolfMan 21 lip 2016, 11:31
HoyaBella, Odstaw forum i już powoli zacznij wychodzić do ludzi,bo miesiąc szybko zleci,wyjdż do parku,do sklepu ,na spacer -tak na początek ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 21 lip 2016, 11:52
Dzień dobry misie,

Jestem okropnie senna i nieprzytomna. Spaaaać!!! :why: Może pójdę na spacer połapać pokemony. :lol:

HoyaBella, WolfMan ma rację, małymi kroczkami do przodu. Wyjdź najpierw na zakupy, później zrób jakiś większy dystans.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 21 lip 2016, 13:20
Dzień dobry! :papa:

Melduję posłusznie, że został mi jeszcze jeden dzień pracy i ... upragniony urlop! :yeah:
Oj tak, znowu jakiś śpiący dzień, a jak wzięłam dzisiaj esci, to już w ogóle całkowita zamuła i kołowatość. Ale wytrzymam to zombi w sobie, później minie.
Tylko muszę trzy razy bardziej myśleć, bo nie ma we mnie bystrzaka dzisiaj. :roll: Sączę kawusię i dalej nos w papiery, nie ma to tamto...

kosmostrada, to fajnie, żeś pospała dłużej, może idzie ku lepszemu, oby! Jak główka, minęło bolenie?
Ale smaczne jedzonko masz dzisiaj w planie, mmmmm... to zajęcie na razie jest, a później może ogródek zaliczysz i podłubiesz w nim, albo popołudniowa wycieczka rowerowa? Trzeba czasami przewietrzyć myśli... mam to w planie na urlopie. :D

HoyaBella, najlepiej wchodzi jajeczko na miękko i pomidor. :D
A naukę wychodzenia z domu już trenuj, tak jak podpowiadają Ci WolfMan i Carica Milica, - witam i pozdrawiam!

Miłego popołudnia Wszystkim! :papa:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 13:41
Dzień dobry.
O ile wczoraj w nocy jeszcze się jakoś trzymałem, to w pewnym momencie pewna osoba dobiła mnie tak, że marzy mi się już tylko kula w łeb.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2016, 13:42
mirunia, No Kochana to już z górki i laba! :yeah: Teraz to już wszystko się wytrzyma.
Właśnie wróciłam z zakupków, popołudniowa kawka i pichcenie. A potem zobaczymy. Też mam nadzieję, że ku lepszemu idzie, bo dziś bez tego obezwładniającego lęku... W sumie co tu się nastawiać, po prostu się cieszę lepszym dniem, choćby na zwolnionych obrotach. :smile:

HoyaBella, Sio z chałupy, choćby za róg! Potem będzie łatwiej, jak już będzie trzeba wylec.

Ależ dobrości w warzywniaku o tej porze roku... :105: Nie wiedziałam co wybrać, zdecydowałam się na morele, śliwki i czereśnie. A z biedry przytachaliśmy z młodym arbuzora!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 21 lip 2016, 13:47
Purpurowy, :papa: Nie chcę Cię wypytywać, więc tylko ściskam. Wiesz my tu mamy przecież wszyscy bez względu na dolegliwości huśtawki. A jak już był jakiś super okres, to ten gorszy czas tym bardziej się do doopy wydaje. Trzeba przetrzymać, to jest w ogóle życie, że raz lepiej raz gorzej. Masz teraz fajny plan " naukowy" ( jak czytałam ), pójdziesz do ludzi, może coś fajnego z tego wyniknie. Nie daj się!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 13:49
Po prostu nie mam pojęcia co mam zrobić z tą osobą. Nie mogę zerwać kontaktu, ale dłużej tak nie pociągnę.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 21 lip 2016, 13:50
mirunia, jeszcze trochę i wypoczniesz. Myśl już tylko o urlopie.

kosmostrada, u mnie warzywne szaleństwo e kuchni, bo wczoraj rodzice przywieźli świeżą dostawę z działki. Także na przekąskę zaliczyłam chipsy z jarmużu, na obiad będzie leczo, a na kolacje zaserwuję frytki z buraków.

Purpurowy, wpadaj do Pyrowa. Humor Ci się poprawi. :D
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 13:51
Carica Milica napisał(a): Purpurowy, wpadaj do Pyrowa. Humor Ci się poprawi. :D

Dziękuję za zaproszenie, ale obawiam się że już na pierwszym dworcu wszedłbym pod pociąg, zamiast do środka.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 21 lip 2016, 13:53
Purpurowy, nie mów tak nawet. Co się dzieje, że tak się czujesz?
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 21 lip 2016, 14:59
Witam :papa:

Carica Milica, a gdzie ten Pyrów, w której części Polski to może ja wpadnę? :P Do naszego forumowego rudaska, jak to dyrygan ( czy jakoś taki ma nick ) nazywa Ciebie :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 15:00
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, nie mów tak nawet. Co się dzieje, że tak się czujesz?

Ciężko powiedzieć... niedawno zaczęło być gorzej, wczoraj dobiła mnie wiadomość o likwidacji zajęć i jeszcze w nocy pewna osoba dowaliła.

Sortuj wg