Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez rolosz 20 lip 2016, 23:35
na_leśnik napisał(a):Kurde, dopiero teraz zauważyłem ile mam w pokoju komarów...

Mi całą zeszłą noc latał nad głową jeden skubaniec. Dopiero nad ranem udało mi się go zatłuc.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Karolina66 20 lip 2016, 23:44
To współczuję Purpurowy , zacznij sobie wyznaczać stałą godzinę i graj z jakiegoś samouka (?)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 lip 2016, 23:45
Karolina66 napisał(a):To współczuję Purpurowy , zacznij sobie wyznaczać stałą godzinę i graj z jakiegoś samouka (?)

Tylko to mi zostało, ale bardziej chodziło o to żeby po prostu wyjść z domu, do ludzi. Wielu ich nie było, na początku troje, potem zostałem tylko ja sam z instruktorem, ale to był dzień w tygodniu na który czekałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez rolosz 20 lip 2016, 23:52
Purpurowy, fajny kanał na YT, polecam, jeśli go jeszcze nie znasz: https://www.youtube.com/user/chicagomusicexchange i stronka: http://www.guitarworld.com/

Dobranoc Spamiacy :mrgreen:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Nortt 20 lip 2016, 23:57
Purpurowy napisał(a):
Karolina66 napisał(a):Gdzie Purpurowy?

W mojej okolicy.
3 bite lata siedziałem w domu, a jak sobie wreszcie znalazłem zajęcie (lekcje gry na gitarze) to komuś przeszkadzało że łysy ciul zaczął z domu wychodzić i po kilku miesiącach je odwołali i jestem wściekły z tego powodu. Próbuję znaleźć sobie jakieś inne zajęcia, ale w tej okolicy nic nie ma.

Ja siedzę już w domu w sumie 5 lat ^^ Tak btw, to dobrze kombinujesz, mi bass i gitara uratowały kiedyś życie, sztuka przemawia za ciebie, gdy nie jesteś wstanie mówić, jak nie jesteś wstanie płakać(Jak ja) To gitara zrobi to za ciebie... Niesty moja gitara ma spaloną elektronikę, narazie nie mam na naprawę....
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 21 lip 2016, 00:01
Karolina66, dzieki:)
Ty chyba jesteś z Krakowa?
Ja mieszkam koło parku wodnego
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Nortt 21 lip 2016, 00:03
Lusesita Dolores, Opium, serio? W Polszy? Przecie to teraz jest strasznie ciężko dostępne... Poza tym, ma straszny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, chyba nie muszę mówić jak to pięknie współdziała z chorobami psyche w rozpierdalaniu życia....
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 lip 2016, 00:06
Purpurowy, może znajdziesz coś dla siebie w innej miejscowości, będziesz miał tym samym okazję do dłuższego pobytu poza domem...?

Nortt, ja po 5 latach spędzonych w domu /prawie/, odbiłam się dzięki pojawieniu się na świecie małych człowieczków, psychoterapii i chyba dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy, która potęgowała mój stan...
Chodzisz albo chodziłeś na terapię?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Nortt 21 lip 2016, 00:13
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, może znajdziesz coś dla siebie w innej miejscowości, będziesz miał tym samym okazję do dłuższego pobytu poza domem...?

Nortt, ja po 5 latach spędzonych w domu /prawie/, odbiłam się dzięki pojawieniu się na świecie małych człowieczków, psychoterapii i chyba dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy, która potęgowała mój stan...
Chodzisz albo chodziłeś na terapię?

Nie, nie chodzę na terapie, wymagało by to wyjścia z domu, zapisania się do lekarza i otwarcia się na człowieka... Nie ufam już ludziom. Psychiatra mi na razie starcza i tak kosztuje majątek razem z lekami, na więcej mnie nie stać, muszę sobie radzić samemu, swoją drogą... ten lekarz, to jedyny człowiek który zna mój problem, no i troszku mną gardzi, ale muszę wytrzymać, ale jak pamiętam tych partaczy z NFZ, co dawali mi 40 sulpirydu na ''odpierdol'', to mnie od razu skręca i wiem że nie mam wyjścia.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 lip 2016, 00:15
Nortt, ja mam inne doświadczenia. Korzystałam z psychoterapii w ramach NFZ i byłam bardzo zadowolona. Jeśli mieszkasz w okolicach W-wy, mogłabym podać Ci kilka adresów.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 00:17
rolosz napisał(a):Purpurowy, fajny kanał na YT, polecam, jeśli go jeszcze nie znasz: https://www.youtube.com/user/chicagomusicexchange i stronka: http://www.guitarworld.com/

Dobranoc Spamiacy :mrgreen:

Dzięki, obejrzę sobie.
Dobranoc.

misty-eyed napisał(a):Purpurowy, może znajdziesz coś dla siebie w innej miejscowości, będziesz miał tym samym okazję do dłuższego pobytu poza domem...?

Chodzi o to że ja na tamte zajęcia i tak jeździłem kilka miejscowości dalej. Biorę pod uwagę całą gminę i najbliższe miasto, ale tutaj kiepsko o jakieś zajęcia dla osób w wieku powyżej szkoły podstawowej.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 21 lip 2016, 00:18
Purpurowy, to słabo...mogę Ci jakoś pomóc, poszukać czegoś?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 21 lip 2016, 00:19
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, to słabo...mogę Ci jakoś pomóc, poszukać czegoś?

Dziękuje bardzo, ale tutaj raczej kiepsko będzie ze znalezieniem czegokolwiek.
Chyba po prostu zapiszę się do szkoły policealnej na jakikolwiek kierunek. Na przyszłość niewiele mi to da, ale chociaż będę regularnie spotykał te kilkanaście osób.

Spamowa wyspa

przez Nortt 21 lip 2016, 00:20
misty-eyed napisał(a):Nortt, ja mam inne doświadczenia. Korzystałam z psychoterapii w ramach NFZ i byłam bardzo zadowolona. Jeśli mieszkasz w okolicach W-wy, mogłabym podać Ci kilka adresów.

Jestem z Poznania, także ciężko będzie z tą wawą, dziękuję :)

Sortuj wg