Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 19 lip 2016, 17:49
mnie jest niedobrze i w sumie to zjadłam za mało furaginy wczoraj.
zeżarłam za to ciastka z orzechami szt. 2 w celach "zajeść czymś tą wstrętną nospę" i zaczęłam sobie wkręcać, że się uduszę bo #uczulenie i #wstrząs

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 18:03
mirunia napisał(a):W żadnym mieście na świecie nie ma 100% jedności wiary, a organizowane są przeróżne spotkania, zloty, imprezy - bo wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba mieć trochę więcej tolerancji dla drugiego człowieka. Wolałbyś żeby to były Światowe Dni Młodzieży Muzułmańskiej w naszym kraju, chyba nie!
Oni też mają swoje pielgrzymowanie do Mekki, a na pewno nie ma tam 100% wyznawców tej wiary. I tam to się dopiero dzieje!!!
W 100% to tylko ludzie jedzą, śpią, oddychają i umierają.

Pytałeś o korzyści płynące ze ŚDM, oto one: http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/na ... 97911.html

Nie potępiam organizacji tego wydarzenia, tylko optuję za tym, żeby odbyło się w miejscu w którym nie będzie to paraliżować życia dużego miasta.
A wręcz nawet zapraszam z całym wydarzeniem do siebie. Tutaj rynek pracy nie istnieje, tak więc takie wydarzenie nie blokowało by drogi ludziom dojeżdżającym do pracy, jest to idealne miejsce na tego typu wydarzenia.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 lip 2016, 18:15
Witam serdecznie... :D

Goście już odjechali... krótkie, sympatyczne spotkanie rodzinne, takie lubię.

Dzisiaj czuję się trochę lepiej. Zawroty słabsze, ale są.

mirunia, masz rację, że zmiany pogodowe maja duży wpływ na nasze samopoczucie, chociaż marne, ale jest to jakieś pocieszenie ;)

mirunia, nawiązując do ŚDM, to na pewno jedni wzbogacą się duchowo, inni finansowo, ale utrudnienia dotkną wszystkich...
W czasach ogromnych zagrożeń, nawet gdybym była osobą wierzącą, na pewno nie wzięłabym udziału w takich spotkaniach...to wywoływanie wilka z lasu. Są jednak osoby bardziej odważne... :!:

platek rozy, to jest zwykła arogancja. Jak można nie powiadomić ludzi w takiej sytuacji...
Dzisiaj taki dzień chyba...moje dolegliwości bólowe kostno-stawowe, też dają dzisiaj znać o sobie ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 lip 2016, 18:17
Ja bym chciał zloty młodzieży niewierzącej ,ciekawe czy,jakieś miasto się zgodzi.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 18:27
misty-eyed, ano niestety dezorganizacja jesli idzie o komunikacje miejska bedzie ogromna . Juz wczoraj byl przedsmak chociaz byl zamkniety mniejszy obszar niz przy SDM . Ja wracalam do domu ponad poltorej godziny a kolega ktory ma mieszkanie w strefie calkiem wylaczonej z ruchu przez TOur de Pologne siedzial u mnie i czekal do 19/30 az calkiem ruch przywroca bo dojechal z pracy tylko w moje okolice.
Ja tez bym sie nie wybrala na SDM . Nie w takiej sytuacji jaka panuje na swiecie .Po co tracic zycie w glupi sposob na wlasne zyczenie bo przeciez zamachu wykluczyc nie mozna.
Ostatnio edytowano 19 lip 2016, 18:33 przez platek rozy, łącznie edytowano 1 raz
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 lip 2016, 18:32
Ja jakoś nie przeżywam,tego zlotu.Jakoś nie mam zamiaru oglądać w TVP,modlitw,młodych ludzi.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 18:32
wiejskifilozof, ja niestety zyje w miescie w ktorym bedzie wiec sila rzeczy ....Przezywam jak bede do pracy dojezdzala...
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 lip 2016, 18:34
A nie ma objazdów ?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 18:36
wiejskifilozof, jest cale miasto pobl;okowane , jezdnie sa wylaczone z ruchu samochodowego a beda dla pielgrzymow zeby po nich chodzili , tramwaje pozabierane na trasy dla pielgrzymow , wystarczy poczyttac. Miasto podzielone na strefy . Ja akurat jestem w pracy w jednej strefie a dom mam w drugiej. Musze miec identyfikator zeby moje auto moglo parkowac pod moim blokiem .. Jaja normalnie.
Bedzie jeden wielki korek.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 18:40
wiejskifilozof, sklepy maja zabronione dostawy , mozna towar dowoozic od 23 do 6 rano i duzo hurtowni ma pozamykane wiec zapasy porobilam zeby mi zarca nie zabralko w re dni. jeden wielki koszmar bedzie.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 19 lip 2016, 18:43
Nie zazdroszczę,Ci.Mogę tylko trzymać kciuki :great: byś jakoś przeżyła.Tyle mogę zrobić.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 18:44
wiejskifilozof, jak nie wybuchne razem wedrujac z pracy razem z pielgrzymami to bedzie dobrze ... :roll: Dzieki ! :)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 18:46
platek rozy napisał(a):wiejskifilozof, jak nie wybuchne razem wedrujac z pracy razem z pielgrzymami to bedzie dobrze ... :roll: Dzieki ! :)

Wybuchaniem się nie przejmuj, to się wcale nie musi zdarzyć. :nono:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 lip 2016, 19:05
Purpurowy, nie jestem tego taka pewna :time:

Sortuj wg