Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 18:43
misty-eyed, https://www.krakowblizej.pl/2016/05/19/ ... dczas-sdm/
tak tu mozna poczytac ile ulic bedzie zamknietych i jaki bedzie paraliz komunikacyjny.
N a nieszczescie ja akurat jedna strefe mam w drodze do pracy a druga kolo domu :? :? :?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 17 lip 2016, 18:43
Dobry wieczór,

Uległam modzie i ściągnęłam na telefon grę pokemon go. Zrobiłam długaśny spacer po mieście w poszukiwaniu pokemonów. Nie wiem, dokąd zmierza moje życie. :hide: :hide:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 18:47
Carica Milica napisał(a):Dobry wieczór,

Uległam modzie i ściągnęłam na telefon grę pokemon go. Zrobiłam długaśny spacer po mieście w poszukiwaniu pokemonów. Nie wiem, dokąd zmierza moje życie. :hide: :hide:

Witaj.
Uległaś pokepropagandzie? :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 lip 2016, 18:50
Purpurowy, ten wypad wyraźnie pobudził Cię do życia :great: Oby spełniło się to, czego chcesz i potrzebujesz...

platek rozy, nie znam Krakowa, ale wygląda to nieciekawie ;)

Carica Milica, to co robisz dotąd, poprowadzi Cię we właściwym kierunku, nie obawiaj się...
Ostatnio edytowano 17 lip 2016, 18:52 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 18:51
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, ten wypad wyraźnie pobudził Cię do życia :great: Oby spełniło się to, czego chcesz i potrzebujesz...

Dziękuję, już się szykuję na za rok. :D

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 lip 2016, 18:53
Purpurowy, :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 18:56
misty-eyed, czy Goethe jest Twoim ulubionym, lub jednym z ulubionych poetów, czy po prostu spodobał Ci się ten cytat który masz w podpisie?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 17 lip 2016, 18:58
Purpurowy, dzisiaj pół dnia spędziłam z pokemonami. :hide: Wciąga niesamowicie. Plusem jest to, że zrobiłam długi spacer po Pyrowie. Może chcesz jechać na Offa? :>

misty-eyed, łapanie pokemonów nie jest jakimś wybitnym zajęciem, ale przynajmniej miałam spacer i odpoczynek. :D Wiem, wiem, coś tam robię i oby mnie poprowadziło do czegoś w życiu, np. do znęcania się nad polskimi turystami w Chorwacji. Jest mi bardzo przykro, że w tym roku musiałam zawiesić pracę pilota wycieczek, ale lekarz marudził, żebym odpuściła na razie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2016, 18:58
cyklopka, Shazza mnie rozwaliła... :shock: Po prostu wszystko jest miszczowskie - scenografia, choreografia, słowa... Nie wiem czy się pozbieram po takim przeżyciu estetycznym... :lol:
Twój pomysł przedni, będziemy trzymać kciuki!

platek rozy, Ja bym też się wkurzała, jak bym musiała 2 godziny z buta drałować do pracy... :roll: W zasadzie to miasto powinno ludziom na te dni zasponsorować płatne urlopy...

misty-eyed, Hej Kochana! No popatrz, że ten deszcz u Ciebie chłodku nie przynosi. :bezradny:

Purpurowy, A powiedz jak ze spaniem teraz, lepiej, czy nadal wybierasz się po wspomagacza do doktora?

Carica Milica, :D Ile pokemonów złapałaś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 lip 2016, 19:01
Purpurowy, po prostu spodobał mi się cytat... :D

Carica Milica, trzeba trochę odpuścić, by energii wystarczyło Ci na całe życie :D A tak poważnie, przemęczenie i przeciążenie w Twoim przypadku, ie jest wskazane...

kosmostrada, witaj Kochana!!! Masz lepszy nastrój i samopoczucie w ogóle?
Myślę, że to / duchota/ jest związane z zanieczyszczeniem powietrza, niestety...
Ostatnio edytowano 17 lip 2016, 19:04 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 19:02
Gal napisał(a):
cyklopka napisał(a):Postanowiłam, że idę na następny casting do Disco Star i zostanę gwiazdą disco polo dla beki.
Zainspirowałaś mnie. Szukam powodu by dalej żyć i oto znalazłam - dla beki.

No, ja żyję dla beki, bo moje życie to żart.

Jutro albo prewencyjnie nie wychodzę, albo - kto wie - będę od rana szukać pokemonów...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 19:03
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, dzisiaj pół dnia spędziłam z pokemonami. :hide: Wciąga niesamowicie. Plusem jest to, że zrobiłam długi spacer po Pyrowie. Może chcesz jechać na Offa? :>

Na Offa powiadasz? Ciekawa opcja, jeśli nie będzie kolidować z Woodstockiem, to bardzo chętnie. :D

kosmostrada napisał(a): Purpurowy, A powiedz jak ze spaniem teraz, lepiej, czy nadal wybierasz się po wspomagacza do doktora?

Na świeżym powietrzu pod namiotem było całkiem nieźle, wręcz śmiem twierdzić że spało mi się bardziej komfortowo niż w domu, bo wstałem wypoczęty. Teraz jak wróciłem do domu to od razu znowu problem z zaśnięciem i po wstaniu jak zombi. :roll:

Spamowa wyspa

przez rolosz 17 lip 2016, 19:04
Carica Milica, czytałem gdzieś ostatnio, że dzięki PokemonGo amerykańskie dzieci mają więcej ruchu, co sprzyja walce z otyłością.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez rolosz 17 lip 2016, 19:05
cyklopka napisał(a):Jutro albo prewencyjnie nie wychodzę, albo - kto wie - będę od rana szukać pokemonów...

Obyśmy nie dożyli czasów, że to Pokemony będą szukać nas ...
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Sortuj wg