Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lip 2016, 16:48
kosmostrada, przestało nareszcie lać ok. godzinę temu, ale jest buro, pochmurno, ołowiane chmury na niebie.

Dzień domowo- telewizyjny. Też popitrasiłam dobry obiadek, z mięsa pieczonego udka i z pieczonych razem pomidorów zrobiłam świetny dodatek do długaśnego makaronu (gniazda), dodałam ziół i czosnek i wyszła pychota! Jestem najedzona jak bąk. ;) Teraz herbata z cytryną.

Jednak zupa wiśniowa -spełniłaś sezonowe plany i jest cymes! Tak, dzisiaj dzień dobry na kucharzenie, jedzenie i relaks.
Fajnie, że masz trochę energii na tą aktywność i dajesz radę. :great:

platek rozy, no jakoś przeżyjesz te kilka dni utrudnień w funkcjonowaniu miasta. Myślę, że wszystko zorganizowano tak, by mieszkańcy, aż tak bardzo nie odczuli te niedogodności.
A wracając z pracy będziesz miała okazję zobaczyć młodzież z całego świata, uśmiechniętą i radosną. Może w tym czasie będą gdzieś na innych, zorganizowanych spotkaniach.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 17:00
mirunia, Kochana no niestety jest to wszystko obmyslowe pod SDM a nie pod ludzi i firmy . Nie chce ogladac nikogo z pielgrzymow a jednak bede miala ich autokary zaparkowane pod blokiem . Musialam wydrukowac specjalne identyfikatory dzieki ktorym bede mogla wejsc w strefe i do pracy dojsc , musialam je popodbijac , tak samo z samochodami , nie mozna parkowac pod blokiem jesl;i sie nie ma specjlnego identyfikatorwa wydanego przez spoldzielnie . Paranoja.
Jutro tez na butach musze wracac z pracy bo jest Tour de Pologne i tramwaje ani autobusy na moje osiedle nie dojezdzaja bo lec i tamtedy trasa.
Bedzie jeden wielki zamet przez jutro i przez 9 dni bo na SDM zaczynaja sie utrudnienia juz od soboty 23 .

Nie da sie normalnie dojechac do pracy ani do domu . Mnie to nie cieszy , bo ja jestem przeciw tej imprezie zwlaszcza ze pienadze sa scagane z moich podatkow i uwazam ze powinny byc przeznaczone na cos bardziej potrzebnego jak na szpitale czy domy dziecka.A dwa w dobie wydarzen i zamachow na siecie to trzeba byc kretynem zeby sie pchac na taka impreze .A ja niestety bede wmieszana w tlum wcale tego nie chcac.
Sklepy bez towarow , zapasy trzeba robic , cala zycie w mescie sparalizowane i to na tyle dni.

Purpurowy, nie wiem, nie zdziwilabym sie jakby sie cos stalo. :zonk: :zonk:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 17:04
Bardzo mi ten obrazek tu pasuje .... Kiedy slowo Boze nie chroni przed terrorystami .... tlumaczac na nasze czasy.

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 17:50
Na szczęście kurs na prawko mam zaraz koło domu, więc się raczej odbędzie.

Postanowiłam, że idę na następny casting do Disco Star i zostanę gwiazdą disco polo dla beki.
Którą piosenkę powinnam wykonać na pierwszym przesłuchaniu?

Fanatic - Czarownica
http://www.dailymotion.com/video/xlrwht ... nica_music
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lip 2016, 18:01
Bedzie jeden wielki zamet przez jutro i przez 9 dni bo na SDM zaczynaja sie utrudnienia juz od soboty 23 .

Wszystko jest jednak do przeżycia. Oby tylko takie problemy i kłopoty były. Mam nadzieję, że wszystko przebiegnie w spokoju i pokoju.
Takie rzeczy się zdarzają nie tylko w Krakowie i nie co roku (ŚDM). To jest życie, aktywne i radosne życie ludzi młodych.
A Kraków ma swój urok i wiele różnych masowych imprez jest w nim organizowanych...

Płatku, a na nasze podatki, akurat my, nie mamy wpływu na co idą. Szpitale mają środki z kontraktów z NFZ, a nie z podatków. Płacimy większe składki na NFZ, niż podatki. :bezradny: Ale to już jest odrębny problem.
Oj, coś ostatnio jesteś na "nie". :zonk:

Spamowa wyspa

przez Gal 17 lip 2016, 18:07
cyklopka, To ty kapłanka mego blasku, drobna jak kropla na pustynnym piasku :great: Przy okazji, niezły narcyz z tego Ozyrysa
Gal

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 18:10
mirunia, Jestem na nie bo niestety dotyka mnie to bezosrednio , a korki i remonty zwazane z SDM w Krakowie trwaja juz od kilku miesiecy i np jakbym chciala do pracy jezdixc samochodem ktorym normalnie jade okolo 20 minut w zwiazku z przebudowywaniem Krakowa pod SDM jechalam ponad godzine bo taki korek . Ludzie sa zli na SDM ale moze nie rozumieja tego ludzie z innych miast bo ich to nie dotyka. Wydaje sie im ze wspaniala uroczystosc. Nie usmiecha mi sie na piechte wracac do domu w tlumie ludzi .Mam na butach trasa ktora jedzie autobus okolo 2 godzin.
I niestety takim postepowaniem i ciagnieciem kasy od wolontariuszy(300zl) czy od restauracji(1.000) ktore chca pielgrzymow ugoscic kosciol tylko sobie szkodzi i coraz wiecej ludzi sie od niego odwraca. Bardzo duzo slysze komentarzy tej decyzji.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 18:13
mirunia, i dla mnie to spory klopot skoro musze co dzień byc w pracy na 8 a nie mam jak tam dotrzec.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 18:14
platek rozy, nikt nie powiedział że kroczenie ścieżką pana będzie proste... :bezradny:
A na poważnie, to niech sobie zrobią to gdzieś w szczerym polu, gdzie nikomu to nie będzie przeszkadzać, a nie w środku wielkiego miasta, gdzie tylko utrudniają życie mieszkańcom, organizując imprezę, która (koniec końców) nie przynosi nikomu żadnych korzyści, oprócz korzyści propagandowych i kasy dla organizatora.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 18:20
Purpurowy, dokladnie jest tak jak napisales :uklon:

Spamowa wyspa

przez Gal 17 lip 2016, 18:23
cyklopka napisał(a):Postanowiłam, że idę na następny casting do Disco Star i zostanę gwiazdą disco polo dla beki.
Zainspirowałaś mnie. Szukam powodu by dalej żyć i oto znalazłam - dla beki.
Gal

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 lip 2016, 18:35
Dobry wieczór :D

platek rozy, rozumiem, że te wszystkie utrudnienia są wkurzające...współczuję ;)
Tym bardziej, że dotyczą wszystkich mieszkańców miasta, niezależnie od wyznania, światopoglądu...ich zgody, lub nie.
O zagrożeniu nie wspominając.

Byłam na spacerze z psiaczkiem swoim. Jest duszno, co chwila deszcz popaduje. Chociaż zieleń dookoła piękna, spacerowanie dzisiaj nie jest przyjemnością...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 17 lip 2016, 18:37
Purpurowy, już odpocząłeś? Wszak to była daleka droga... Zazdroszczę Ci, że bez lęków możesz przemieszczać się ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 18:39
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, już odpocząłeś? Wszak to była daleka droga... Zazdroszczę Ci, że bez lęków możesz przemieszczać się ;)

Witaj.
Droga co prawda długa, jednak wcale mnie nie zmęczyła, bo po Woodstocku jestem naładowany energią. :D

Sortuj wg