Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 14:27
Dzień dobry.
Carica Milica napisał(a): Zmusiłam się do umycia moich różowych martensów, bo po festiwalu były całe oblepione błotem.

Moje glaniszcze jeszcze leżą całe ubłocone, chyba dopiero w sobotę zrobię z nimi porządek, jak będzie mycie samochodów, to karcherem umyję. :D

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 17 lip 2016, 14:28
spałam bez poduszki. i mnie teraz kręgosłup boli. i za mostkiem mnie boli.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 17 lip 2016, 14:29
Cześć wam spamiarze ;) . Jak niedziela mija?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Karolina66 17 lip 2016, 14:29
CaricaKraków to magiczne miasto! A urodziłam się w Pyrowie , jak to Ty nazywasz :smile: :smile: :smile:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 17 lip 2016, 14:30
HoyaBella, przecież bez poduszki na kręgosłup zdrowiej. Zawsze śpię bez, na równym
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 14:49
Karolina66 napisał(a):Cyklopka , tacy uczniowie pamiętają , wierz mi - właśnie wszystkich nietuzinkowych nauczycieli , na zawsze !

Pod koniec roku szkolnego mówił, że pójdzie do pana dyrektora mu powiedzieć, żebym została :uklon:
Chciała bym to widzieć, jak przychodzi nowa nauczycielka z innej szkoły, a wtedy największe łobuzy robią bunt i zgłaszają wniosek, żebym ja wróciła :lol:

Dziewczyny, poradźcie mi jak pokochać Kraków, bo ja już rzygam tym miastem :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Karolina66 17 lip 2016, 14:53
Cyklopka , ja uwielbiam wieczorami łazić po małych uliczkach , wtedy też nie przeciskam się przez tłumy :smile:

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 lip 2016, 15:03
cyklopka napisał(a):Dziewczyny, poradźcie mi jak pokochać Kraków, bo ja już rzygam tym miastem :bezradny:

Dziewczyno nie grzesz, Kraków jest piękny, (oprócz smogów) ma swój urok, to artystyczne miasto! Chciałabym tam mieszkać....

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 15:21
Swietnie wyczytalam ze komunikacja miejska bedzie wstrzymana akurat na tej trasie ktora do pracy jade ... I beda nieczynne ulice bo beda dla pielgrzymow przeznaczone . Czyli bede wracala z pracy razem z pielgrzymami w tlumie :time: :time: :time: no to jeszcze bomby brakuje albo jakiegos wariata co wjedzie w tlum :hide: :why: :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 lip 2016, 15:22
zdublowal mi sie post.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 15:47
Karolina66, mirunia, nie wiem, może ja mam już jakąś traumę po nocnych powrotach :bezradny:
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 17 lip 2016, 15:50
platek rozy napisał(a):Swietnie wyczytalam ze komunikacja miejska bedzie wstrzymana akurat na tej trasie ktora do pracy jade ... I beda nieczynne ulice bo beda dla pielgrzymow przeznaczone . Czyli bede wracala z pracy razem z pielgrzymami w tlumie :time: :time: :time: no to jeszcze bomby brakuje albo jakiegos wariata co wjedzie w tlum :hide: :why: :why: :why:

No no, wariatami z bombą i wjeżdżaniem w tłum się nie przejmujemy, nie ma się co dobijać czymś co wcale się nie musi zdarzyć, jak i tak jest ciężko. Trzymaj się i nie daj się pielgrzymom. :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 17 lip 2016, 16:02
Ale szaleję w kuchni... Cóż mi pozostało. Zupa wiśniowa zrobiona studzi się, żeby w lodówie się przegryźć ( trochę za gęsta mi wyszła, będzie na kolację, bo sycąca :smile: ). Wszystko do ataku na schaboszczaki czeka, zaraz robię, mięsko na gulasz też już przygotowane, będzie na jutro upichcone.
I tyle ze mnie pożytku... :bezradny:

platek rozy, No szkoda, że urlopu nie możesz wziąć na ten czas... :bezradny:

cyklopka, Każde duże miasto trochę męczy, ale ma wiele plusów taka miejscówka - dostęp do atrakcji, do sklepów, do lekarzy itp. Zawsze wydawało mi się idealnym rozwiązaniem i marzeniem posiadanie dwóch domów, jednego w mieście, drugiego na wsi, żeby uciekać czasami od zgiełku i tłumów... Szkoda, że się nie udało zrealizować i już nie uda.

na_leśnik, Heloł!!! Co u Ciebie, gdzie aktualnie stacjonujesz? :smile:

Carica Milica, Butki fajne, szkoda by było gdyby poszły na straty.

mirunia - I co Kochana, dzionek jednak domowy, czy przestało padać?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 lip 2016, 16:38
kosmostrada, mnie się marzą balkony, ogrody, egzotyczne lokacje, zostaje się cieszyć, że będę miała blisko siłownię i park. Będę musiała odwyknąć od załatwiania wszystkiego w centrum, bo mi ta trasa obrzydnie.
I Miss Forum

Sortuj wg