Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 22 lip 2016, 12:44
Ḍryāgan, IMO trzeba było spierdolić przed nimi w astrala :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lip 2016, 12:47
Nihil, nie mam jeszcze opanowanej techniki :evil:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Nihil 22 lip 2016, 12:49
Ḍryāgan, >450 mg DXM P.O. i technika zbędna ... :D
robaki-biedaki xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 lip 2016, 12:51
Nihil, czytając Ciebie, przeważnie mi się ryjek cieszy. Jesteś rewelacyjnym poprawiaczem humoru.

cyklopka, całe życie staram się jeść zdrowo, ale przyjedzie zły i deszczowy dzień, i na slodycze ochotę mam. Czekolada zjedzona. Amen.

Ḍryāgan, tylko Ty masz prawa do Rudaska. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Nihil 22 lip 2016, 13:05
Carica Milica, yyyyyy ...., nie spodziewałem się, że doceniacie ... eeeeeeee, nie wiem, co powiedzieć ... yyyyyyy, ... dziękuję ? - dla trolli mego pokroju to wiele znaczy :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 lip 2016, 13:19
Carica Milica, Oj nie Kochana tego motyla nie chcesz - to taki co mówi - życie jest tak piękne, wyskakuj przez okno z tej ekstazy... :twisted:

Nihil, Wzruszony? Warning, jesteś jedną nogą na pluszowej stronie... ;)

No i pierdyknęło mną o glebę... Ciśnienie 98, puls 102, ledwo na nogach stoję... Nie wypiję przecież więcej kawy, bo herzklekotu dostanę... :bezradny: Wyszłam się przejść z psem, ale nic nie pomogło. Ciśnienie musiało siąść, bo ciężkie powietrze jest. Chluśnie?
Oczywiście leżem. W sumie tak - urlop do doopy, ale dobrze, że w tej chwili w pracy nie jestem. Remis... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lip 2016, 13:27
Ḍryāgan, tylko Ty masz prawa do Rudaska. :)
no!!! i o to mi chodziło. Nikt nie może zawłaszczać moich spieszczeń :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 13:28
Dzień dobry.
Jak tak dalej pójdzie z tym chudnięciem, to już chyba będę mógł sobie zaklepywać kwaterę w Rąblowie (na Powązkach wojskowych mnie nie chcą)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 lip 2016, 14:04
Nihil, Nihil, trolling też należy doceniać. :D

kosmostrada, znam za dobrze ten stan...

Ḍryāgan, już nie będziesz marudzić. :p
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez mirunia 22 lip 2016, 14:13
Dzień dobry Rudaski, Blondaski, Czarnulki i Bruneciki! :papa:

Też mnie głowa rozbolała przed godziną, pewnie coś wisi w powietrzu. Idzie znowu ciepło do nas i fronty burzowe, stąd bolenie naszych głów. :shock:
Ja już w podskokach jedną nogą na urlopie, ostatnie szlify w pracy i hajda z roboty na wakacje!!! :D
Z tej radości mam zamiar dzisiaj zrobić nadziewanego kabaczka, wczoraj dostałam od sąsiadki. Kupię mielone mięsko, mam kaszkę kuskus, pomidory i fru do pieczenia, już mi ślinka leci... a głodnam! :D

kosmostrada, Kochana, wcale się nie dziwię, że tak się czujesz... ciśnienie niziutkie, puls podwyższony, to każdego by zmiotło do parteru. Napij się melisy, mięty i wycisz troszkę te emocje... może motyle polecą na Twojego krzaczora i dadzą odsapnąć.
Masz rację, dobrze, żeś na urlopie teraz, to jakoś w domu na luzie da się podreperować i stanąć na nogi... nic nie musisz.
A może Kosmuniu zbyt mocno sforsowałaś się porządkami i śrubka się poluzowała? Trzymaj się i wracaj do formy!

platek rozy, oj ta migrena znowu Cię powaliła Płatuś... współczuję i tulam mocno! Niech już Cię nie morduje, szczególnie te wymioty upierdliwe...
A wizyty u dentysty szkoda, ale siła wyższa. Przy takim samopoczuciu nikt by nie miał energii i chęci siąść na fotel. :bezradny:

Purpurowy, koniecznie musisz zrobić badania, może to wątroba coś szwankuje, a może tarczyca? Przydałoby się zrobić usg Marcin... idź do rodzinnej po skierowania i zajmij się sobą, bo skoro normalnie jesz i chudniesz, to coś nie halo. Przy nadczynności tarczycy chudnie się bardzo. Trzymam kciuki!

Nihil, :lol: no wzruszony jak nic...

Miłego piątku i zdrówka!
Ostatnio edytowano 22 lip 2016, 14:17 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lip 2016, 14:14
Carica Milica napisał(a):
Ḍryāgan, już nie będziesz marudzić. :p

No nie, musiałaś? Musiałaś? A ja myślałem, że to dlatego, że mnie lubisz :why:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 lip 2016, 14:20
Ḍryāgan, wiesz, że lubię się z Tobą droczyć, Szczypiorze. :) Lubię Cię przecież baaaardzo. Już lepiej?
F31.6
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 22 lip 2016, 14:24
Carica Milica, oj wiem wiem ... ale jak będziesz za bardzo rozrabiać to dostaniesz lanie na gołą...

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 lip 2016, 14:26
Ḍryāgan, ja rozrabiam? No wiesz co. Przecież jestem grzeczna. -.-
F31.6
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg