Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 16 lip 2016, 15:31
wiejskifilozof, wysil się czasem. Można opisać kolor liści, z jakich były drzew. Jaki rodzaj grabek wziąłeś, albo czy wyczytałeś na grobie jakieś ciekawe śmiechowe nazwisko. Dodałbym pogodę, może jakieś drzewa wycinają, albo nie ma wcale drzew na cmentarzu i przez to latem jest gorąco. Na taki cmentarz trzeba jakoś dotrzeć. Czasem się jakieś interesujące znicze da znaleźć, albo harcerzy, którzy składają znicze przy grobie nieznanego żołnierza. Dochodzi jeszcze temat spotkanych ludzi, parafialnego śmietnika, klepsydr w gablocie. Wodę też trzeba brać skądś, jaki macie rodzaj nawodnienia? Studnia, pompa, woda z hydroforni? Opowiadaj, jestem ciekawy.
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 lip 2016, 15:32
wiejskifilozof napisał(a):Ja dziś na cmentarzu pieliłem zielsko.

Przeczytałam "paliłem" i myślę, od kiedy ty taki gałgan :lol: :lol: :lol: :lol:

Natla_Miness, ja oglądam zdjęcia śmiesznych kotków, piesków i węży :105:

Odpuściłam sobie dzisiaj wychodzenie, pogoda jest na granie w grę. Ściągam nową grę, w której występuje postać, za którą się przebiorę, więc warto poznać jej historię :brawo:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 16 lip 2016, 15:51
cyklopka, kotków mam już trochę dość. Chociaż sam mam kota, więc mogę się utożsamić z subkulturą kociarzy.

Skąd masz ten awatar? Pamiętam kiedyś miałaś cyklopkę z Monster High. Nawet bym sobie kilka odcinków obejrzał, ale kupić mi głupio, a piracić w kiepskiej jakości z jakiegoś serwisu też. :/
Wcześniej monk.2000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 lip 2016, 16:21
Natla_Miness, "Labirynt Fauna".
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Karolina66 16 lip 2016, 17:13
Wczoraj zrobiliśmy 16km na rowerach z mężem . Boli mnie cała d..a , he he (!) Dzisiaj błogosławię chłodek i deszcz , wolę wszystko od tych upałów . Cyklopka , ale będziesz miała fajną " chatkę". Czytając to , co piszesz - jesteś bardzo kreatywną osobą ! Carica , zazdroszę Wam pozytywnych wrażeń !!!

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 16 lip 2016, 18:07
Cyklopka ziel;sklo,zarosło i jutro u nas odpust :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 lip 2016, 18:27
Karolina66, to zdrowo się tak zmęczyć :3 Chociaż polecam amortyzowane siodełko żelowe, kiedyś miałam, ale mi rower ukradli.

Istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że nie będę korzystać z profesjonalnych porad gdzie co postawić czy powiesić. Najwyżej jakieś techniczne uwagi dotyczące instalacji zastosuję.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 16 lip 2016, 19:08
Dzień dobry!

Dziś kolejny dzień bez energii... Spałam w ciągu dnia 3 godziny... :hide: Najgorsze, że nic nie powoduje kopa, chodzę cały czas w derealce i wrażeniu, że zaraz się przewrócę. Tak bardzo chcę coś robić, a nie mogę... :why:
Jeden plus taki, że śnił mi się niesamowity sen, scenariusz do filmu tak abstrakcyjnego, że nie wiadomo o co chodzi. Podbudowało mnie to o tyle, że jednak jest w moim umyśle nadal fantazja i kreatywność tylko chwilowo uśpione. Jak widać, staram się jak mogę jakieś plusy zauważać.
Rano pojechaliśmy na rynek, gdzie zrobiłam zacne zakupki spożywcze. Nie miałam niestety specjalnie przyjemności z łażenia, w zasadzie to naprawdę trudno z czegokolwiek mieć przyjemność, jak jest ogólne wrażenie naćpania się. Może dla kogoś stan wymarzony, ale mnie to frustruje, bo a) to nie jestem ja, ten zombiak ledwo trzymający się na nogach b) już za długo to trwa bez przerwy c) nie mogę nic zaplanować i mieć frajdy z czegokolwiek.

W ciągu dnia było szaro i chłodno, paradowałam w trenczu, na wieczór wyszło słoneczko i zrobiło się ciepło. Ciekawe czy będzie jeden dzień w lipcu ze stabilną pogodą. :roll:

Karolina66, W sumie zazdroszczę bolącego doopska... :smile:

cyklopka, Twoje gniazdko będzie miało absolutny personal touch. :great: Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mi urządzał mieszkanie, chyba że doradztwo techniczne, typu gdzie kontakty, czy jakiego materiału użyć. Ewentualnie gdzie jest największy wybór np. kafelków.
Szkoda, że nie mamy kasy na remont, ale bym zrobiła rozpierduchę... :105:

mirunia, I jak tam Kochana domek zrobiony na błysk? Odpoczywasz?

Carica Milica, Super, że impreza się udała! :great:

platek rozy, Jak tam Słońce na wieczór, troszkę nastrój się poprawił?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 lip 2016, 19:56
kosmostrada, o nie, nie, nie, nie. Miejsca, gdzie mają być kontakty sama wybiorę, bo bez tego nie będzie możliwe umeblowanie. Zresztą i tak jest cała instalacja do wymiany, wszystkie druty się wyjmie, więc akurat sobie kontakty i dodatkowe lampy naniosę.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Natla_Miness 16 lip 2016, 20:46
Wróciłem, byłem u babci, rozmawiałem trochę z rodziną i odpocząłem od komputera.

Muszę krócej siedzieć przy PC, tylko trudno mi o zamiennik.
Komputer to jedyny znacznik myśli XXIw. w moim domu. Reszta to zaawansowane obiekty typu żarówek, kaloryferów, lodówka. Też dobre, ale to już wiek XX bardziej.

Życie teraźniejszością to dobra metoda na lęki, ale gorzej z osiąganiem materialnego dobrobytu. :D A moim marzeniem jest wyzwolenie poprzez technikę, czyli największa możliwa niezależność od tego podłego świata za pomocą różnego rodzaju ułatwień. Ale i tak ważny jest pieniądz w tym.
Wcześniej monk.2000

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 lip 2016, 20:46
Dobry wieczór.
Purpurowy żyje i wystawia Przystankowi Woodstock i jego uczestnikom certyfikat jakości i uznaje za miejsce w które chce wracać co roku. :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 16 lip 2016, 20:59
Witam :papa:

Purpurowy, wróciłeś z daleka, fajnie, brawo Ty :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 lip 2016, 21:01
Dobry wieczór,

Bardzo zmęczona i śpiąca jestem. :zzz:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 lip 2016, 21:21
kosmostrada, Kochana**** jak dobrze Cię widzieć dzisiaj, lepiej późno, niż wcale. Już się martwiłam o Ciebie i miałam pw pisać.
A jednak zmartwiłaś mnie tym samopoczuciem. :( Znam to dziwne wrażenie obcości siebie, derealkę i chodzenie we mgle. Trzymało mnie kilka dobrych dni, a później mijało i znowu powracało, na dzień, dwa. Koszmarne samopoczucie i taka dziwność... rzeczywistość jak we śnie. W tym stanie chodziłam do pracy i nie bardzo wiedziałam gdzie jestem i co robię. Najgorszy był ten brak kondycji.
Nawet nie wiesz, jak Cię rozumiem. To prawdopodobnie spowodowane lękiem. Chciałam też coś robić, działać... a nie bardzo mogłam. :roll:
Kosmuniu, to powinno chyba niebawem minąć...(?)
A może wybrałabyś się do doktora, bo to trochę za długo trwa, niech coś zadziała. Tulam mocno, mocno!

A ja tak, sprzątnęłam chałupę prawie dokładnie, nawet żyrandole pomyłam i do zakamarków pozaglądałam. Łazienka zrobiona w połowie, bom już osłabła.
Zaraz idę się wykąpać i o siebie zadbać.

Carica, purpurowy, witajcie Włóczykije!!! Widzę, że zadowoleni jesteście! :great:

Sortuj wg