Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 14 lip 2016, 22:13
kosmostrada, Ḍryāgan, pracuje i na nic niemam czasu a uwas jak zdruwko

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 22:18
żeby rozerwać pasy psychiatryczne trzeba do nich strzelać z broni myśliwskiej.jaja jak semafory
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Davin 14 lip 2016, 22:18
Bry wieczór. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Karolina66 14 lip 2016, 22:20
Carica Milica,mam nadzieję że humory dopisują mimo wszystko ?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lip 2016, 22:38
Karolina66, cześć!

takie tam, jutro idę na następne warsztaty, tym razem pieśni polskich. Wracam do nauki oddychania.

Ḍryāgan, Marcin2013, wiejskifilozof, AtroposIsDead, cześć, chłopaki!

Carica Milica, mirunia, dziwna pogoda, było mi chłodno w koszulce z krótkim rękawem, a teraz wiatr wyje, jakby ktoś się obwiesił.

kosmostrada, jeszcze jestem trochę niespokojna i pewne rzeczy robię przymusiwszy się, traktuję jako obiektywny, zewnętrzny obowiązek.

Cholera, no jestem niespokojna, czasem się za bardzo jaram pewnymi rzeczami, potem entuzjazm opada, ale nie jest to depresja. Parę razy miałam depresję w lecie i więcej nie chcę.

Dzisiaj byłam w moim mieszkaniu z tatą i "bratem", żeby ocenić stan lokalu. Ogólnie syf, malaria i korniki. Wszystko się lepi. Wyrzuciliśmy sprzęty kuchenne, wieszaki i jakieś szpeja po lokatorach. Znaleźliśmy diamenty, plastikowe, bo plastikowe, ale diamenty :mrgreen:
Krokiem drugim będzie usunięcie mebli i sprzętów. Tata oczywiście próbuje je spieniężyć, co jest żenujące, bo prawie wszystkie są zniszczone (podarta tapicerka, odbarwiona/odłupana politura), ale niech robi co chce.
Krokiem trzecim będzie wymiana instalacji elektrycznej, to jest najgorsze, ale nieuniknione, bo instalacja jest aluminiowa (blok był wybudowany akurat wtedy, kiedy Partia próbowała wmówić obywatelom, że w Polsce jest deficyt miedzi, a tak naprawdę kradli i wysyłali do Związku Radzieckiego), mocno nadwyrężona i kontakty są w głupich miejscach, więc ciężko by było umeblować pokoje kierując się miejscami podłączenia.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lip 2016, 22:45
Kochani wpadam tylko powiedzieć, że u nas katastrofa. Niestety woda się leje cały dzień z nieba w ilościach niewiarygodnych, zalewa nas, strażacy nie nadążają, ulice są nieprzejezdne... :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 14 lip 2016, 23:02
cyklopka napisał(a): i korniki

korniki :mrgreen:
jak byłam mała, to "pukałam kornikom" żeby je obudzić i żeby skrobały wtedy kiedy ja chcę :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lip 2016, 23:07
Korniki przysłowiowe, na szczęście nic żywego się nie pałętało, czemu się nawet trochę dziwię, biorąc pod uwagę, że myć po jedzeniu to tam mało kto umiał.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez alone05 15 lip 2016, 00:29
Ja sama zarządzam swoim życiem, taki mój charakter, że lubię mieć władzę w swoich rękach, nieposłuszna jestem już od dawna, ale śmieszne jest, że mój brat, który ma 44 lata słucha się ojca, niby dorosły człowiek a zachowuje się jak dziecko, gdzie jest jego charakter, gdzie jego asertywność i obrona swoich praw.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 15 lip 2016, 00:33
alone05, pamiętam, że na książkowym wątku pisałaś jakiś czas temu, że czytasz którąś dalszą część "Ani z Zielonego Wzgórza" - jak wrażenia? :D

PS. ja lubię tą trzecią część :great:

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 lip 2016, 01:22
Ḍryāgan, a nie jesteś zbyt surowy dla siebie?

mirunia, normalnie się popłakałem, suknia niczym u MM :105: Choć chyba powinienem mniej ciała odsłaniać ;) No i brzydka kobieta ze mnię. Na dotatek z skopaną gospodarką hormonalną :P Dzisiaj do Ḍryāganowi pisałem, że jednak nie dryluję - do mojej matki podrzucono nowe wiśnie i tam, chyba w ramach ogólnego drylowania wszystkich wiśni, i moja paria został wydrylowana. Jutro chcę na spojojnie przejrzeć dzisiaj pomytę (muszą też obeschnąć) i wybrać odpowiednie do różnych nalewek i kompotów. Dopiero potem reszta będzie drylowana i pójdzie na dżemy i konfitury, a i jakieś w całości będą kandyzowane - trzeba mieć ładne rzeczy do dekoracji ;)

cyklopka, udanej zabawy :smile:

AtroposIsDead, miło Cię czytać :smile: Gotujemy coś?

Davin, dobry wieczór.

Marcin2013, zdecydowanie ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 lip 2016, 09:11
Witajcie piątkowo!

Największy chlust z nieba się skończył, ale zimno, jesiennie, zobaczymy jak będzie padać w ciągu dnia. Żal mi ludków, którzy na wakacje nad morze przyjechali...
Kręcę się od rana, jakoś trzeba się ogarnąć i czymś konstruktywnym zająć.
Mam napuchniętego wskazującego palucha, coś mnie użarło, ale nie komar, bo swędzi boląco, boli jakbym miała poparzone... :shock:

cyklopka, Będzie trochę zamieszania z remontem, ale jaki fajny nowy etap! :105: Trochę Ci zazdraszczam.

Davin, A kogóż to moje oczy widzą? :D

takie tam, To masz zajęcie na najbliższe dni... Ja niestety nie mam dziś transportu na ryneczek i wiśni dziś nie będzie, ale może jutro.

Miłego dnia Wam życzę!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 15 lip 2016, 09:33
takie tam, wątek niżej wstawiłem ciacho ^^
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez takie tam 15 lip 2016, 10:00
Pysznie wygląda :uklon:
takie tam

Sortuj wg