Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 13 lip 2016, 17:45
ale ja w ogóle nie piję alkoholu tylko lecha bezalkoholowego. co się tyczy pracy, to mam własną firmę i nie ma dla mnie sensu praca na etacie.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 13 lip 2016, 17:45
wieslawpas, to moze wiecej sie firma zajmij , pisales ostatnio ze Twoja firma i finanse leza przez dzienny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Stakatela 13 lip 2016, 17:59
Witam wszystkich :papa:
wieslawpas zgadzam się z płatkiem rozy. Ważne jest,aby znaleźć sobie zajęcia, żeby oderwać się od myślenia o lękach, nerwicach. Mi tam w nerwowych chwilach pomaga wyjście na miasto i nawet samo patrzenie na innych ludzi.
A tak przy okazji - wieslawpas napisz coś fajnego :) Książka o szynkadeli b. mi się podobała i fajnie, że byczek przeżył do końca książki :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 lip 2016, 18:08
Hej popołudniowo! :papa:

kosmostrada, tulam mocno zalęknioną Kosmunię:***** No co to się porobiło... taka piękna wycieczka, las, maliny, świeży, sielski powiew lata, a tu nagle lęk?
Wydaje mi się, że to ostatnie osłabienie i zawroty spowodowały tak silny powrót lęku. A agorafobia swoją drogą nasila. Chyba trzeba Kosmuniu częściej trenować takie wyjścia, wyjazdy poza strefę komfortu i być może obniży się ten próg lęku.
Jak jestem z kimś w podobnych, wyjazdowych sytuacjach, to czuję się bezpiecznie i jest dobrze. Gorzej jest, gdy sama się gdzieś wypuszczę na drugi koniec miasta.
Kochana, nie byłaś sama, miałaś obok męża i mimo to złapała Cię ta zołza? Ale przypomnij sobie teraz obrazki z tej wycieczki i na pewno miło Ci się zrobi.
A widzę, że humor nadal Cię nie opuszcza (farba), więc wracasz powoli do siebie... i tak trzymaj!

platek rozy, dzisiaj jest paskudny dzień pogodowo. Tak jak piszesz, huśtawka ciśnienia, temperatury... to jak mamy się czuć?
Do południa było mi duszno, kołowato i byle jak. Tak od 14 było lepiej, bo zrobiło się nieco chłodniej i zawroty coraz mniejsze. Wychodziłam na dwór przewietrzyć się, przy okazji coś załatwić, żeby nie usnąć za biurkiem.
Oszczędzaj ten kręgosłup ile wlezie, po tak długim siedzeniu w pracy dobry jest spacer, żeby wyprostować się i rozluźnić mięśnie.

Ogarnę trochę kuchnię po wczorajszych przetworach, bo się cuś zaklamociła okrutnie. :bezradny:

A nasi Woodstockowicze pełni są emocji ze spotkania i wyprawy! Super :great:

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 13 lip 2016, 18:23
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 lip 2016, 23:45
Ale dziś tu pustawo... Wszyscy na ten festiwal pojechali?... :D
Ciekawe jak tam nasza ekipa woodstockowa się bawi. :105:

Słucham sobie muzy, śpiewam do karaoke ( monsz z dużym spokojem to znosi :D ), korzystam z nocnej chwili spokoju od jazd przeróżnych. Chętnie wypiłabym lampkę dobrego wina, ale nie mam. Zbieram siły na kolejny dzień.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lip 2016, 00:03
HoyaBella napisał(a):
cyklopka napisał(a):Właśnie się dowiedziałam, że są warsztaty pieśni łotewskich, a bardzo, bardzo potrzebuję teraz czegoś takiego. Hmmm, pojadę zaraz po kursie, może mnie wpuszczą. :uklon:

a płatne to jest?

Co łaska, dałam dychę, niech się dziewczę piwa napije.

Po jutrze idę na warsztaty pieśni polskich, za dwie dychy.

Żyję rozrzutnie.

tosia_j napisał(a):to juz wolę sie okocić, tzn przytulic do Kotki ;)

Polecam, też się okacam wedle potrzeb.

Mówicie, że na co dzień macie takie lęki, jak ja na kacu? :shock:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lip 2016, 00:16
cyklopka, Wy się okacacie, to ja się zapiesiam?
Chciałbym wiedzieć czego się bojam, chyba byłoby prościej. Moje lęki są zagadką, pozostały nawet dla mojej terapeutki, podobno to się zdarza, że nie wiadomo o co chodzi... Lęk jako byt, bez twarzy. Taka chyba wyższa forma popie.... mózgu. :roll:
Lękami na kacu aż tak się nie przejmuj, wszystkie osoby które znam jakieś mają, co nie znaczy, że im to życie niszczy. Po prostu zdarzają się każdemu.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 14 lip 2016, 00:16
pisanie książek, to wspaniała przygoda. Można to porównać do podróży w jakieś bajeczne miejsce. Pisząc niemal jest się fizycznie razam z bohaterami. A to co oni przeżyją jest kwestią wyobraźni. Pisanie to fajna sprawa, ale sprzedaż książki to męka.
Dzisiaj pojechałem na wycieczkę motocyklową 30 km od Warszawy. Było tam dwóch świeżaków i narwańców. W tamtą stronę towarzystwo wyrwało do przodu a ja się nie spieszyłem. Ale jak wracaliśmy i była ostra jazda spowrotem do Warszawy to pogubili się i zostali z tyłu.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 14 lip 2016, 00:48
kosmostrada, niszczy nie niszczy, ja właśnie miałam takiego bad tripa, że muszę sobie wszystko od nowa układać. Atmosferę w domu, priorytety, rzeczy, które mi sprawiają przyjemność. :roll:

Też kwestia zmęczenia chorobą. Ja przez większą część życia miałam nierealizowane fantazje, zamknięte w środku, teraz co mogę pomyśleć, to mogę zrobić, a nie zawsze powinnam.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2016, 08:48
Witajcie Kochani:********
Ja w pracy siedze.Noga boli jakos bardziej...W nocy malo co spalam przez ten fakt.
Moze noga rwie bo pogoda sie zmienila. Wczoraj byla burza , dzis pokropuje i jest chlodniej.

Nic mi sie nie chce a w sumie to przepraszam plakac mi sie chce z leksza nad ta wstretna rwa.
Zrobie herbate i zabieram sie za dokumenty.

Spokojnego dnia!

Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 14 lip 2016, 08:53
mirunia, Słonce dzis lepiej sie czujesz???? Jak u Ciebie z pogoda?

kosmostrada
Mam nadzieje ze samopoczucie lepsze ?! Tego Ci zycze !Zamowilam probasy z I perfum :105: White Oud oraz Rasasi Safina i odlewke Obssesion.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 14 lip 2016, 09:25
Dzień dobry dziewczyny, nadaję z pracy. Nie wiem co jest w tej pogodzie, ale od wczoraj wzrósł mi poziom agresji i niepokoju. Mam ochotę coś rozwalić, nie mogę się skupić na tym co robię, chociaż teoretycznie lubię taką pogodę jak dziś. Zastanawiałem się wczoraj czy w wieku 35 lat można umrzeć na zawał, moje serce wyprawia jakieś dziwne fikołki
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 14 lip 2016, 11:02
Dzień dobry!

Lało całą noc i ranek. Ale jest dobre powietrze i jakoś się chyba ciśnienie trochę ustabilizowało, bo ciut lepiej się dziś czuję niż wczoraj.
W związku z pogodą dziś dzień domowy, coś tam podłubię z długiej listy prac, które przewidziałam na urlop.

Powiem Wam, że to cholery można dostać z tym, że człowiek taki uzależniony od kaprysów pogody. Ja rozumiem, że może mieć to lekki wpływ na samopoczucie, ale nie że determinuje nastrój, a w moim wypadku nawet nasilenie różnych jazd.

cyklopka, Grunt, że bad trip minął i robisz swoje, realizujesz plany, sprawiasz sobie frajdy. Cieszę się, że się z tego pozbierałaś.

platek rozy, Czekam Kochana na wrażenia z próbasów, super, że sobie taką przyjemność sprawiłaś. Mocno tulam w bólu.

Ḍryāgan, Ciebie też ściskam, trzymaj się tam, żeby Ci ten nerw minął! A z serduchem, wpadnij do rodzinnego, żeby Ci zmierzyli ciśnienie i puls. Fikołki nie muszą od razu znaczyć nic strasznego, ale jeśli nie miałeś czegoś takiego wcześniej, zawsze warto sprawdzić.
S. Beckett

Sortuj wg