Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 lip 2016, 21:54
Dotarłam do domu. Zaraz lecę pod prysznic i spać. Podróż mnie wymęczyła. :zzz:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Życie powstaje w uniesieniu i niszczeje w nudzie.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 lip 2016, 22:37
Przesunąłem wizytę u głowologa o tydzień, bo będę miał w weekend wizytę dawno niewidzianej rodziny.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 lip 2016, 22:45
Dobry wieczór...

rolosz, :D jasne, nie wiek ma znaczenie...

Tak dobrze się czułam...a tu na spacerze, a właściwie w sklepie /Almie/, do którego wpadłam na chwilkę, dostałam tak potwornych zawrotów głowy, że ledwo stałam przy kasie. Lęk, a nawet panika natychmiast, nie dałam się jednak, zapłaciłam i wyszłam. Czekał na mnie Mąż, więc chwilę, idąc chwiejnym krokiem :D przeszłam jeszcze kawałek i dotarliśmy do domu.
Ciśnienie lekko podniesione, cukier w normie, więc co było tego przyczyną? Chyba hormony szaleją po prostu.

Przygotowałam, by oderwać się od złych myśli, jabłka na jutrzejszą szarlotkę /mam gości-Siostra z Mężem/.
Jest lepiej. A tak się cieszyłam, że zwiększona dawka Vestibo okazała się skuteczna, eh, eh, eh ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 lip 2016, 22:54
kosmostrada, najpierw będę uderzać do znajomych, "rodzinnych" aptek z własną marką, jak nie to wtedy dopiero przelecę z CV po sieciówkach. Czego jak czego, ale aptek w tym mieście nie brak. :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 lip 2016, 23:07
Tak sobie rozmyślam nad tymi całymi ŚDM i o tym że ludzie nie będą mogli dotrzeć do pracy i będą musieli znosić niedogodności zgotowane przez wyznawców religii która nie każdy przecież w Krakowie wyznaje i dochodzę do wniosku, że najlepszymi słowami jakie można by skierować do organizatorów, są słowa Piotra Ikonowicza:
"To se demonstrujcie, a nie przeszkadzajcie innym, bo to jest niekulturalne [...]

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 lip 2016, 23:28
Purpurowy, to jest dobre :great:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 lip 2016, 23:55
Udało się umyć glany (karcherem) i teraz schną. :yeah:

Spamowa wyspa

przez mirunia 19 lip 2016, 10:07
Dzień dobry! :papa:

Dzisiaj ja otwieram Spamową... czyżbyście spali jeszcze?
Od wczoraj wieczorem nie mogłam wejść na forum, coś znowu szwankowało i muliło, dopiero niedawno zaskoczyło. :? :shock:

kosmostrada, tak wczoraj na wieczór jakbym lepiej się czuła, zawroty mniejsze, ale niemrawa byłam w dalszym ciągu.
Już odliczam dni do urlopu, "to ostatnie podrygi zdychającej ostrygi", jeszcze kilka dni funkcjonowania budzika i schowam go na 3 tygodnie!!! :D
Zimno jest dzisiaj, włożyłam dyżurny sweter w pracy, bo po plecach mnie liże... nastrój nie najlepszy. :x

Dałaś wczoraj radę z wykonaniem planu... przy tak byle jakim samopoczuciu, to i ugotowanie gulaszu i przyjęcie gości zasługują na medal za dzielność. Powrotny spacer od kosmetyczki też...

platek rozy, przyda Ci się ten powrót na terapię, trochę podreperujesz się i nabierzesz mocy.
Też miewam taką derealkę w tych słabszych dniach... czekam na lepszy okres.

misty-eyed, chyba te wahania ciśnienia atm. dają się nam we znaki z tymi zawrotami, a szyjny się dokłada. Trzymaj się Kochana!

Miłego dnia Wszystkim! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 19 lip 2016, 12:41
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 lip 2016, 13:13
Dzień dobry misie,

Purpurowy, brawo Ty!

W domu jest za dużo dobrego żarcia, moja madre za dobrze gotuje. :why: Wrócę do Pyrowa z dodatkowym bagażem w postaci oponki na brzuchu. Zapomniałam spakować płytę z ćwiczeniami Anki Lewandowskiej. <ściana> Cóż, będę podskakiwać i wymachiwać nogami z Chodakowską. Może nie przytyję, a może pójdzie w cycki, myhy.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 lip 2016, 13:28
Dzień dobry!

Mój dzień rozpoczął się tak jak zwykle... W tej załamce, wzięłam się za frak i powiedziałam sobie - Kobieto choćbyś miała się czołgać to coś musisz porobić, jakoś się uruchomić, bo w deprę wpadniesz na amen.
No i poszłam na rower w nadziei na naprodukowanie endorfin. Pogoda fajna na sporty, chociaż dwa razy się rozbierałam i ubierałam po drodze, bo co chwilę zmiana. Młody obejrzał mi rower i okazało się, że moje umęczenie na rowerze nie do końca wynika z braku kondycji, tylko jeździłam na tylnym hamulcu, dlatego było mi tak ciężko... :hide: Popuściliśmy, mam teraz tylko hamulec z przodu, ale nie szkodzi. No i podobno żle mam ustawione siodełko i przez to źle ustawiony kręgosłup. :roll: Mój młody domowy specjalista sportowy mnie poinstruował ( wie co mówi, w końcu poza sezonem treningi ma na rowerze)... :smile:
Przystanek na lody i jakoś tak wakacyjnie się zrobiło...
Teraz kawka, potem obiadek, gulasz z wczoraj, tym razem z ryżem ku odmianie i zobaczę co dalej.
Muszę jakoś sobie kopa dawać, bo inaczej nie przetrwam. :roll:

rolosz, Jesteś bohaterem... :smile: Z wdzięcznością przyjęłam Twoje wczorajsze tulasy, nie miałam jak podziękować, bo strasznie forum muliło.

mirunia, Kochana dokładnie, już za chwilę urlop, wyśpisz się, coś fajnego porobisz. :great: Tulam!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 lip 2016, 13:38
rolosz zostaje naszym bohaterem na spamowej. :105:

kosmostrada, dziękuję za pomysł. Chyba wyciągnę rower z garażu i trochę popedałuję po mojej mieścinie. Nie dawaj się depresji!

Spamowa wyspa

przez WolfMan 19 lip 2016, 13:52
rolosz, Teraz to Ci skrzydła same wyrosną ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 lip 2016, 14:13
Moja najnowsza muzyczna miłość. <3

Sortuj wg