Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lip 2016, 01:04
takie tam napisał(a):Nie musisz się ukrywać, my tolerancyjni jesteśmy :P

Co prawda w tych kwestiach nie jestem do końca normalny, ale na pewno nie jestem homo. :D
A na taki prawdziwy common out jeszcze przyjdzie czas. ;)

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 07 lip 2016, 01:08
Męczy mnie mocne napięcie. Kończy mi się terapia dzienna na którą chodzę. W piątek ostatni dzień. Co potem? Spacery?
Jak chodzę na tą terapie to nie mam kiedy zajmować się firmą. Finasne są w stanie kiepskim.

Spamowa wyspa

przez takie tam 07 lip 2016, 01:35
Purpurowy, rozumiem. No nic, poczekamy :P Co to będzie, jak wszyscy zaczną się ujawniać.
P.S. Ania pozdrawia ;)

wieslawpas, może jakieś czytanie itp.? Mnie czasami pomaga.
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lip 2016, 01:38
takie tam napisał(a):Purpurowy, rozumiem. No nic, poczekamy :P Co to będzie, jak wszyscy zaczną się ujawniać.
P.S. Ania pozdrawia ;)

Martyna również pozdrawia i nie może się doczekać wspólnego wyjścia na zakupy. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lip 2016, 06:32
Rzeki przepłynąłem,
góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem,
nocy nie przespałem.
Znowu...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2016, 08:13
Witajcie :**********
Ja wstalam z okropnym dolem i lękiem wolnoplynacym . Troche stresu i jak zawsze mnie rozklada w takich sytuacjach .I znow mozolne wygrzebywanie sie z dna. Nosz to cholery idzie dostac..
Moj umysl dzis lewituje gdzies i ciezko sie nawet skupic. Myla sie slowa , zapomina sie wszystko to co wazne za to milion bzdur w glowie.

Jak sie kochani czujecie dzis?
Ja to wroze sobie powrot do pracy w strzepach . :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lip 2016, 08:16
platek rozy, witaj.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2016, 08:20
Purpurowy, moze chociaz bys sprobowal hydre na sen? Mnie jak robie dluga od niej przerwe troche pomagala w tej materii.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 07 lip 2016, 08:29
platek rozy napisał(a):Purpurowy, moze chociaz bys sprobowal hydre na sen? Mnie jak robie dluga od niej przerwe troche pomagala w tej materii.

Hydra dobra sprawa na sen, brałem kiedyś i naprawdę na mnie dobrze działała.
Zapisałem się do głowologa, żeby mi coś przepisał na sen, ale na termin dopiero po powrocie z Woodstocku, bo boję się że jak przed wyjazdem zacznę coś brać i nie będzie działało jak trzeba, to będę miał wyjazd zmarnowany.
Jeszcze się przemęczę ten tydzień, a potem już z górki.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 lip 2016, 08:37
Purpurowy, Koniecznie bo szkoda sie tak meczyc nocami .

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 07 lip 2016, 09:50
JERZY62 napisał(a):wiejskifilozof, żarty sobie stroje :mrgreen:

Wiem :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 07 lip 2016, 10:24
Dzień dobry,

Mam dzisiaj milion spraw do ogarnięcia. Za godzinę z hakiem wylatuję z mieszkania i nie wiem, o której zjawię się w nim z powrotem. Muszę zajrzeć do dziekanatu, mam wizytę u lekarza (przełożyłam, bo planowo miałam iść jutro), muszę kupić namiot i bilet na pociąg do Kostrzyna.
Przecenili espadrylę, które baaardzo mi się podobają i tak się tłuką po mej głowie myśli natury "kupić, nie kupić". Nie powinnam wydawać więcej kasy na ciuchy, bo w tym miesiącu w szale maniakalnym zaopatrzyłam się w skórzaną kurtkę, dwie sukienki, spódnicę, spodnie, trzy bluzki. :bezradny: Jak mnie ponownie dopadnie górka, to ze sklepu wyjdę z butami pod pachą.
Ostatnio bardzo źle sypiam. Nie mogę zasnąć i często się wybudzam. Olanzapina się nie sprawdza. -.-

Buziaki dla wszystkich. :*
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 07 lip 2016, 11:48
Dzień dobry!

Ja mam dziś to co wczoraj, ale że nie jestem zaskoczona, to trochę lepiej to przyjmuję. Zawroty takie, że ustać trudno, musiałam fryzjera odmówić. Zjadłam kanapkę na śniadanie, ale chyba nie był to dobry pomysł, bo teraz to mnie mdli już konkretnie... No choroba morska na lądzie... :shock: Trochę mnie też zaczęło gardło pobolewać, może się od młodego zaraziłam. Ale generalnie już mi wszystko jedno i tak jestem zmasakrowana....
Na całe szczęście chłopaki w lepszej formie, więc ma kto z psem na spokojnie wyjść.
Zobaczę co z dentystą, może do 15tej trochę to się uspokoi. Żebym mogła chociaż na zrobienie tej dziury pójść, a resztę rozłożyć w czasie.

Poleguję, bo nic robić nie mogę, nawet czytać, bo bardziej się we łbie kręci...Może jakąś pralkę nastawię, coś może się uda drobnego dłubnąć w chałupie, żeby czymś się zająć... :bezradny:

Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 07 lip 2016, 12:25
Purpurowy, współczuję Ci mocno; może jednak powinieneś przed wyjazdem spotkać się z lekarzem? Jak pojedziesz w złym stanie, to możesz mieć zmarnowany wyjazd...

kosmostrada[b], [b]platek rozy, chciałbym coś więcej napisać, niż "trzymajcie się, dziewczyny", ale świadom jestem, że to marne wsparcie...

Carica Milica, to następnym razem wsiadaj w pociąg lub autobus i pojedź już-wiesz-dokąd ;)
takie tam

Sortuj wg