Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lip 2016, 13:05
joha, bardzo dobrze, tak trzymać :great: Pomijając oczywiście element zabijania się :nono:

zalezna, na szczęście w dorosłym życiu można poznać bardziej wartościowych znajomych. Ja nie mam w ogóle kontaktu z "dziećmi" z moich szkolnych lat, przynajmniej z klasy. Ostatnio tylko jeden kolega z problemami próbował odzyskać tamte relacje i być może przez niego dwie dziewczyny z klasy z podstawówki chciały mnie dodać na fb, ale je raczyłam zignorować.

mirunia, cześć!

Byłam na kawusi z Panią Mamą, wszystko ok, ot, spotkanie dwóch kulturalnych osób. Pytała mnie o moje plany, podziękowała za pomoc, czas i zaangażowanie.

Potem szybki schoppen, nie produkują szortów dla ludzi z moim kontem ułożenia bioder, ale nabyłam elastyczną spódniczkę o asymetrycznym kroju w biało-czerwone paski.

Teraz relaks, sprzątanie i układanie planów na najbliższe tygodnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 lip 2016, 13:45
Dzień dobry!

Leżem. Kurfa znowu...
Całe moje jestestwo woła o odrobinę życia, a moja fizyczność na to nie pozwala. Musiałam odwołać poranną kawę z koleżanką, nie mogłam rano wyjść z psem.
Tak, kobiety tak mają, jak mi ktoś kiedyś powiedział, tylko jaki procent ma @ co dwa tygodnie i to z atrakcjami typu zawroty głowy takie że wstać z łóżka nie można, a jak już się uda to rzyganie po karuzeli, nie wspomnę o standardowym bólu rozrywającym brzuch, bo już się przyzwyczaiłam. Przyzwyczaiłam się też do chodzenia jak pijana, do braku sił, do latania do łazienki co 10 minut, żeby mnie nie zalało, ale jak mam zaakceptować to, że nie mogę stać, bo się przewracam? Że jest coraz gorzej? Nie mogę się z tym pogodzić. Ja wpadnę w deprę z tej niemocy, z tego siedzenia w chałupie, z tej beznadziei. :why:
Pogoda nie pomaga - pada, słońce, pada, słońce... :bezradny:

Muszę się czymś zająć, może usiądę na stołeczku i pogrzebię porządkowo w szufladach w kuchni...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 06 lip 2016, 14:34
Dzień dobry ... :!:

Witam serdecznie wszystkich, którym pogoda dzisiejsza daje się we znaki :D Wiatrzysko potworne powoduje najróżniejsze skutki, od zawrotów głowy począwszy...ale my już tak mamy, ciągle coś, co uprzykrza nam życie.
Ja nawet nie wychodziłam dzisiaj, bo czekam na kuriera /swoją droga to uwiązanie, bo nie informują kiedy przyjadą-są takie firmy/, ale mieszkam na 8 p, więc słyszę wiatr i jego siłę w każdym pomieszczeniu ;)

kosmostrada, Kochana, tak nie można żyć, spróbuj dostać się do tej lekarki wcześniej...to dość pilna sprawa! W pw wyjaśnię.

U mnie zagrzmiało mocno, nagle, niespodziewanie...

Dzisiaj pierwszy raz zażyłam olej z czarnuszki...ciekawy smak.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 06 lip 2016, 15:08
Dzień dobry misie pluszowe,

W Pyrowie czasem słońce, czasem deszcz i chłodno jest. Pogoda nie dla mnie, więc najadłam się już czekolady i owoców na poprawę humoru. Dzisiaj w kuchni rządzi mój facet, więc nie muszę myśleć nad obiadem. Właśnie słucham Lacuny Coil i widzę już siebie pode sceną na ich koncercie na Woodstocku. Purpurowy , bawiłeś się kiedyś na koncercie w pierwszym rzędzie? Teraz będziesz mieć okazję, bo Cię pociągnę ze sobą. :D
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lip 2016, 15:12
Kochani witajcie:*******
Ja niestety nad ranem znow z zawrotami glowy wstalam .. Nosz kutfa mac! Juz nie mam sil i poglebiaja mi sie lęki i depra zaczyna wylazic .
Odebralam Rtg i mam zmiany zwyrodnieniowo wytworcze.

kosmostrada, tulam Cie goraco:********* napisalam Ci na pw ale koniecznie lekarz i mysle ze neurolog tez . Te zawroty sa od migreny ktora w czasie @ niestety jest tak upierdliwa.
To samiusko miewam podczas przerw w czasie brania hormonkow tyle ze ja musze miec hormony dobrane pod endo wiec u mnie inne w gre nie wchodza a TObie moze d obrac na takie ktore sie bierze calyc zas.

mirunia :******** u mnie w nocy burza i ulewne deszcze a teraz wietrzysko i raz slonce raz deszcz...

Jestem podlamana .Najgorzej tymi zawrotami .
Jak tu zyc? Nie wiem czy one od szyjnego , czy od blednika czy moze z e starosci mej? Jakos moze sie zestarzalam szybciej niz moj wiek rocznikowy :why: :why: :why:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 lip 2016, 15:22
A lekarz jakiś, platek rozy, coś wie?
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lip 2016, 15:26
Dzień dobry.

Carica Milica napisał(a): Purpurowy , bawiłeś się kiedyś na koncercie w pierwszym rzędzie? Teraz będziesz mieć okazję, bo Cię pociągnę ze sobą. :D

Oczywiście że tak i to dwa dni pod rząd.
A że były to koncerty na piknikach rodzinnych i praktycznie nikogo nie było pod sceną, to już inna sprawa. :mhm: :mrgreen:
Nawet płytę złapałem. :D

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 lip 2016, 15:31
Witam :papa:

Purpurowy, ale myślę że nie płytkę chodnikową :mrgreen:
Co tam u Ciebie?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 lip 2016, 15:35
takie tam, przeciez trzeci tydzien na l4 jestem i pisze co dzien o tym dlaczego . Mialam robione badania , biore leki . Jak wchodzisz to poczytaj nas a nie wejdz , napisz jedno zdanie typu "Co slychac"? ktore i tak Cie nie obchodzi jak widac bo nie czytasz nikogo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lip 2016, 15:37
JERZY62 napisał(a):Witam :papa:

Purpurowy, ale myślę że nie płytkę chodnikową :mrgreen:
Co tam u Ciebie?

Nie no, taką z muzyką. ;)
U mnie raz lepiej raz gorzej, ale czymam się.
A jak u Ciebie?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lip 2016, 15:40
kosmostrada, mnie ostatnio RAZ nie bolało, zwykle jadę na minesulinie, raz mi gin. przepisała, raz zabrałam ojcu (od ortopedy), raz psychiatra :D
Ale przyłączam się do forumowego skierowania - częstotliwość i krwotoki nie mieszczą się w normie :nono:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 06 lip 2016, 15:44
platek rozy, wypoczywaj. Jesteś silna i dzielna, myśl, że ten stan niedługo minie i wszystko wróci do normy. Ściskam mocno.

Purpurowy, to widzę, żeś zaprawiony w bojach. :D Na Woodstock najbardziej jadę dla Lacuny właśnie. Kiedyś, oj kiedyś darzyłam ich miłością wielką. Teraz, na stare lata, mam okazję ich zobaczyć na żywo. <3
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 lip 2016, 15:46
Purpurowy, też leci ale nie czuje się najlepiej... w tej chwili czuje się znośnie.
A kiedy wybierasz się na Woodstock?

Co się stało że zapamiętałem ja się pisze Woodstock :shock:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lip 2016, 15:50
Carica Milica napisał(a): Purpurowy, to widzę, żeś zaprawiony w bojach. :D Na Woodstock najbardziej jadę dla Lacuny właśnie. Kiedyś, oj kiedyś darzyłam ich miłością wielką. Teraz, na stare lata, mam okazję ich zobaczyć na żywo. <3

A ja właściwie nie wiem dla kogo jadę. :mrgreen: Tak bardziej żeby po prostu się wyrwać z domu, ale jak przejrzałem kto gra, to mi się przypomniało że Tarja Turunen jest całkiem fajna. :D

JERZY62 napisał(a):Purpurowy, też leci ale nie czuje się najlepiej... w tej chwili czuje się znośnie.
A kiedy wybierasz się na Woodstock?

Co się stało że zapamiętałem ja się pisze Woodstock :shock:

Za tydzień w środę. ;)

Sortuj wg