Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 05 lip 2016, 21:38
platek rozy, cieszę się, że nie masz sensacji po tym leku, oby tylko uśmierzał ból. Trzeba trochę pobrać, żeby organizm się nim nasycił i zadziałał p/zapalnie.
Masz do końca tego tygodnia L4?

kosmostrada, to i młody chory? Sie porobiło, chłopy se chorujo... to Ty musisz być zdrowa, no nie ma wyjścia. ;) :bezradny:
Dzielna jesteś w tych wszystkich wydarzeniach... kiedy trzeba stanąć na straży ogniska domowego, organizm spręża się na maxa. Ale wypoczywaj też, chłopaki szybko dojdą do siebie.

Wieczór dobry Carica Milica, co się dzieje?

Ḍryāgan :papa:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 lip 2016, 21:40
Czy tylko ja mam taki jakiś nerwowy dzień?
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 21:45
Ḍryāgan napisał(a):Czy tylko ja mam taki jakiś nerwowy dzień?

Nie tylko Ty. Zastanawiam się czy to nie coś z pogodą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 lip 2016, 21:50
Ḍryāgan, ja mam wkurwiony dzień. -.- Nikomu nie przełożyłam, a bardzo chciałam.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2016, 22:10
Ja mam nerwowy, ale na własne życzenie...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 lip 2016, 22:54
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Siarlek 06 lip 2016, 00:29
ja mam całe życie nerwowe :why: :bezradny:
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

Spamowa wyspa

przez joha 06 lip 2016, 00:49
Facet zostawił byłą, więc ona chce do mnie wrócić. Takiego wała, jak Polska cała :!: Wolę być sam do końca życia, albo zabić się z samotności, niż iść na taki #przegryw układ.
joha

Spamowa wyspa

przez zalezna 06 lip 2016, 01:11
dziś refleksyjnie. ostatnio tak sobie przeglądałam albumy rodzinne/ szkolne i stwierdziłam, że w życiu poznałam przynajmniej 500 znajomych, z czego dziś ich liczba wynosi 0. nikt z nich nie porobił jakichś wielkich karier, co ambitniejsi mają po prostu należyte wykształcenie, co niekoniecznie pozwala im pracować w prestiżu wielkich polaków. z żadnym z nich nie utrzymuję kontaktów. co ileś lat czasami przypadkowo powiemy sobie "cześć", z czego takich będzie z 50%, reszta to chamy bez wychowania, które nie umieją się przywitać. pozostałe 5% to wyrzutki z piekła , z którymi nigdy nie chciałam , nie miałam i również nie mam kontaktów(jedyna pociecha). Nowych nie przybywa, ale jakby nawet mi z tym dobrze. Tzn. częściowo. Jest tylko to uczucie osamotnienia, ale gdy stwierdzam z kim mogłabym się skumać od razu czuję się dobrze w byciu samotną wyspą. na dodatek nie mogę znaleźć mojej ukochanej przyjaciółki z dawnych lat na fb. a jak nie ma jej na fb to znaczy, że nigdzie nie ma. tzn gdzieś tam pewnie jest. z dwójką dzieci, chłopakiem(ciekawe czy jednak zdecydowała się na zamążpójście - dziś to modne). stwierdzam też, że mam całkiem spoko rodzinę z niewielkimi odchyłami , ale kto ich nie ma. czasami tylko blady strach pada, że kiedyś ich zabraknie.

to tyle, bo dalej nic nie przychodzi mi do głowy, powinnam już spać, a obcyndalam się bez sensu. jutro znowu pewnie nie wstanę o godziwej porze.
zalezna

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 lip 2016, 01:12
joha, do może daruj sobie zabijanie się ;)

Mam nadzieję, że nerwowość dnia już ustąpiła :) U mnie jest wesoło - siedzę sobię i mam wrażenie, że pokój się obraca (przed chwilą chciałem wstać i wyjść przez ścianę wręcz) :mrgreen:
takie tam

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 06 lip 2016, 02:40
takie tam napisał(a):pokój się obraca

ooo to ja tak mam! jak się budzę.
bo ja zasypiam w jakim kierunku mi się zamarzy i potem w środku nocy jak się obudzę
to mam takie chwilowe zdezo "wktórąstronęjaśpię"

to jest bez kitu moje spanie.
Obrazek

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lip 2016, 02:48
takie tam napisał(a):siedzę sobię i mam wrażenie, że pokój się obraca

Obrazek

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 lip 2016, 11:06
HoyaBella, to się nieźle kręcisz ;) U mnie było tak: siedzę sobię i czuję, jak ściany zamieniają się miejscami. Podnosze głowę, a okna nagle wracają na swoje miejsce, znów kieruję wzrok na literki, a ściany ponownie dowcipkują ;) Ostatnio - na tej samej zasadzie - miałem wrażenie, że jakiś robak mi po ręce łazi ;)

Purpurowy, gdybym chociaż pił ;)

Mania się pod czaszką plącze, ciekawe co z tego wyniknie ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lip 2016, 12:47
Dzień dobry! :papa:

Poczytałam Wasze wieczorne rozmowy i wcale się nie dziwię, że byliście rozdrażnieni i nerwowi. Jest taka diametralna zmiana w pogodzie, że może każdego wyprowadzić z równowagi. Przede wszystkim duży wiatr i chłodno, spadek temperatury.
Odczułam to dzisiaj bardzo. Miałam służbowe wyjście z dokumentami do Urz. Statyst. - w jedną stronę podwiozła mnie koleżanka /po drodze/, a wróciłam pieszo /daleko/. Spacer fajny, bo dużo ruchu dla zdrowia i natlenienie, ale tak mnie przewiało na wylot, że z zawrotami wróciłam do biura. Nawet oczy mam przewiane i ledwo widzę. :shock:
Teraz kawka i trochę luzu, muszę "wrócić do siebie" i dopiero coś jeszcze podłubię.
Aż jestem w środku rozdygotana.... spokój, tylko spokój...

A co u Was Kochani, jak dzisiejszy dzionek?

Sortuj wg