Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 lip 2016, 18:41
cyklopka napisał(a):kosmostrada, półtorej godziny u dentysty? Przecież to nawet się źle czyta. Co w kanale? <emotikon mdlejący>
, ale mnie to rozbawiło, przepraszam :roll:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 05 lip 2016, 18:53
kosmostrada, dziękuję
Zobaczę czy dam radę na te spacery chodzić bo szybko się mecze
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2016, 19:02
misty-eyed, nie mam wiele do stracenia, bo już tam nie pracuję. Ja prawie nigdy nie jestem nadgorliwa, nie narzucam się ludziom zupełnie, wydaje mi się, że trochę wyczucia mam, kiedy jestem potrzebna, a kiedy nie.

W każdym razie zadzwonione zostało, umówione zostało, się nie odstanie.

Ale każdy punkt widzenia sobie cenię, pewną ostrożność na pewno zachować muszę.

Lusesita Dolores, można zaczynać nawet od ćwiczeń oddechowych.
Niestety kombo leków i hormonów cię stawia w bardzo niekorzystnej sytuacji (zatrzymują wodę w organizmie itp.), trzeba frytki i kebsy odstawić.
Ostatnio edytowano 05 lip 2016, 19:06 przez cyklopka, łącznie edytowano 2 razy
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2016, 19:04
misty-eyed, Jak na NFZ to termin błyskawiczny... :D

Lusesita Dolores, Oczywiście, że dasz radę, bez wielkich wyzwań i dystansów. Jak masz możliwość przejdź się do dietetyka, niech Ci ustawi dietę. Trzymam za Ciebie kciuki!

Młody właśnie zmierzył temperaturę. Czy się zdziwiłam , że jest chory, ależ skąd, wszak wykrakałam, że się przeziębi, każdy by się przeziębił na jego miejscu... :bezradny: Łypię teraz na psa, bo tylko jego brakuje do kompletu, żeby całkiem szpital był w domu.
Ja zmasakrowana, jeszcze z @, muszę się zebrać i po obiedzie idę z psem do apteki. Dawno mnie tam nie było przecież. :evil:
I znów przeciwbólowy w ruch, bo nie dojdę. :pirate:
No to sobie ponarzekałam, ale biorę na klatę i jakoś to będzie. Katastrofy nie ma, ot life, taki urlop. :smile:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 lip 2016, 19:49
cyklopka, chodzi właśnie o tę stosowną ostrożność. Nie wiem dlaczego, ale ciągle zapominam, że jesteś już doświadczoną kobietą, a nie uczennicą. Wierzę w Ciebie :great:

kosmostrada, czy to Ty wspominałaś o oleju z czarnuszki /zamierzam jutro kupić/? Jeśli tak, to jak go stosujesz?

Młody szybko poradzi sobie z przeziębieniem na pewno. Czy to nie jest przyjemne, gdy mamusia donosi do łóżeczka smakowitości :D ?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 19:53
Boli łeb.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2016, 19:57
cyklopka, mirunia , misty-eyed, No nawet nawet po tym leku , nie zwymiotowalam , zawroty byly minimalne poki co wiec jakos dam rade moze.
Tylko musze brac ipp i kultury bakerii na brzuch.

mirunia, Lala fajna :great: wciagnelo Ciebie jak i mnie :D

misty-eyed, ja wiem z czego mam te rwe --- od siedzenia przy kompie w pracy - dzis to lekarka potwierdzila, nie doszukuje sie w rwie czegos z psychiki chociaz psyche mi siada po dwoch tygodniach bolu .To chyba zrozumiale . Staram sie racjonalnie tlumaczyc sobie tak jak uczyla mnie moja T.
Wiec w pracy z rozlczen chyba bede musiala porezygnowac , mam wiecej chodzic , inaczej rwa bedzie wracala. :time: :time: :time:

kosmostrada, Ojej to faktycznie wszyscy chorzy u Ciebie :bezradny: :bezradny:
Moze malz juz bedzie ku lepszemu szedl w tej chorobie :uklon: :uklon: ten stan zapalny powinien juz mijac.
Wacham i wacham ten Makkah na sobie no i piekny jest :105: :105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez platek rozy 05 lip 2016, 20:03
Poza tym ja musze chodzic do pracy--- takiej w ktorej sie dobrze czuje oczywiscie ... To dla dobra mojej psychiki jest. Inaczej dziczeje i nie jest dobrze . Zaczynam wymyslac c uda :roll: :roll: :roll:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 05 lip 2016, 20:09
misty-eyed, Kochana ja mam z wiesiołka , monsz z ostropestu. Do czarnuszki się przymierzam, jak skończę wiesiołka, bo państwo od których kupuję te oleje tłoczone na zimno bardzo polecali. Z reguły je się pije łyżeczkę na czczo. Ale nie wiem, w jakiej masz formie.
Niestety to już nie ten wiek do leżenia w łóżeczku, jak wstał z drzemki, już zaczął przebąkiwać, że przecież mógłby pójść na mały spacer, c'nie? :P

platek rozy, To dobrze, że lekarstwo weszło. :great:
No bo w tych olejkach to można się zawąchać na amen. To wszak dla nich pora roku... :105:

No dobra, w wersji Quasimodo lezę do apteki...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 05 lip 2016, 20:24
platek rozy, dobrze, że nie masz żadnych sensacji po tym leku. Rwa jest bolesna i długotrwała. Są zabiegi, takie jak: fala uderzeniowa lub laseroterapia wysokoenergetyczna, które są bardzo pomocne w tej przypadłości. Nie wiem jednak, czy NFZ refunduje to... Prywatnie są dość drogie.

kosmostrada, ja mam za sobą kurację wiesiołkową, a ostropest zażywam cały czas doraźnie, zmielony.
Spróbuję ten z czarnuszki / , o efektach poinformuję...

Purpurowy, boli z głodu, stresu, niewyspania? Łykasz coś p/bólowego?
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 lip 2016, 20:29
:hide: :zonk:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 lip 2016, 20:34
Dobry wieczór wszystkim...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 21:07
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, boli z głodu, stresu, niewyspania? Łykasz coś p/bólowego?

Nawet nie bardzo wiem z czego boli. Nic nie łykam.

Ḍryāgan, cześć.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2016, 21:33
platek rozy, musisz mieć krzesło wymuszające prosty kręgosłup. Wiesz, takie z podnóżkiem, bez oparcia. Pozycja krewetki nie jest wskazana :pirate: :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg