Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nihil 04 lip 2016, 05:28
kosmostrada napisał(a):mirunia, :D Nihil mnie zainspirował... Podpuszczał mnie z "pluszową" inwazją, to ma. Chyba nie do końca tak to sobie wyobrażał... :mrgreen:

:hide: :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lip 2016, 08:43
Hey Kochani:********
Przeliczylam sie z mozliwoscia pojscia do pracy , noga cala noc rwala i cierpla . Jade tylko d o UP z moja lista obecnosci i od razu do lekarki po zastrzyki .
Zdolowana jestem i podlamana . Bedzie sie teraz nastepna choroba ciagnela jak gowno :? :? :? :? :evil: :evil:
Juz w lęki wpadam jak pomysle ze moze mnie to bolec dluzszy czas. Pomijam ze w domu ocipieje .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lip 2016, 10:57
Dzień dobry!

Jak dobrze nie musieć iść do pracy... :105: Chociaż atrakcji dziś żadnych nie przewiduję, zabieram się za odgruzowywanie chałupy. Powolutku, etapami, byle do przodu.
Pogoda lekko nieogarnięta, oczywiście głowa boli ( aż już nudno o tym wspominać), ale nie ma upału, więc jest ok.

Kawkę pyszną wypiłam, naleśniory na śniadanie zrobiłam, teraz szmaty w dłoń i do boju! :smile:

Miłego poniedziałku Wam życzę!
Popiszcie co u Was, fajnie będzie w przerwach Was poczytać.

platek rozy, Platuś przykro mi, że tak długo się męczysz... :( Może lekarka coś wymyśli, żeby Ci ulżyć... Tulam!

Nihil, ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez JERZY62 04 lip 2016, 12:07
Witam :papa:

platek rozy, nie wesoło :-|

kosmostrada napisał(a): teraz szmaty w dłoń i do boju! :smile:

Niech się krew poleje... bój to jest nasz ostatni... :hide: :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 lip 2016, 12:29
Dzień dobry,

kosmostrada, zazdroszczę zapału. Od rana siedzę i nic mi się nie chce. Korzystając z okazji, że mam trochę wolnego, chciałem się zabrać za parę rzeczy, na które wcześniej nie miałem czasu, a których zrobienie pewnie poprawiłoby mi nastrój w jakimś stopniu. Ale jestem tak zamulony, że palcem nie chce mi się kiwnąć w klawiaturę, a co dopiero porządkować życie.

platek rozy może rehabilitacja, na którą tak długo już czekasz, przyniesie w końcu jakąś ulgę? Też mam nadzieję, że lekarka coś wskóra.

JERZY62 gdyby mi się tak krew zagotowała i mógłbym się ruszyć z miejsca...
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez mirunia 04 lip 2016, 13:04
Hej Kochani! :papa:

To i ja się zamelduję w trakcie przerwy na kawkę.
Pogoda fajna, upału nie ma, jest ciepło i słonecznie. W nocy nareszcie można spać w chłodku.
Ranek był jako taki, nawet wstałam w miarę przytomna. Ale dzisiaj kolej na esci i mnie przymuliło już godzinę po wzięciu, tak, że siedzę taka trochę przydupiona za biurkiem.
Zdążyłam jeszcze pozałatwiać sprawy poza swoim pokojem, polatałam po ludziach w pracy, zebrałam podpisy i teraz już oklapłam... zamuł. :x :bezradny:

platek rozy, Kochana, no ciekawa jestem jak sobie poradziłaś dzisiaj z wyjściem i co lekarka zaleciła innego. Jeśli to ból od lędźwiowego, to dobrze byłoby go odciążyć leżąc w odpowiedniej pozycji (nogi wysoko zgięte w kolanach) - powinno przynieść ulgę. Ściskam Cię!

kosmostrada,
Jak dobrze nie musieć iść do pracy... :105:

Oj wiem Kochana, znam to uczucie... luz, blues i rock and roll ! :yeah:
Aleś się wzięła ostro za obowiązki już od pierwszego dnia, ale jak jest wena to dobrze ją wykorzystać, póki pogoda sprzyja. :D
Ja jeszcze 3 tyg. i też dam sobie odpocząć. :8):

rolosz, może taki dzień masz dzisiaj, od jutra motywacja pójdzie w górę... tak to jest z tym zamuleniem Roloszku, że przychodzi wtedy, kiedy nie chcemy. :bezradny: Życzę odmulenia i dużo energii!!!

JERZY62, :papa:

Spamowa wyspa

przez rolosz 04 lip 2016, 13:09
mirunia, cześć :papa: myślę, że to przez escitalopram.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lip 2016, 13:14
mirunia, kosmostrada,:********** Kochane mam wizyte na 16.40 dopiero ale bylam w UP z lista obecnosci i w pracy powedziec ze nie dam rady poki co chodzic . Pojechalam z kolezanka samochodem bo nie djechalabym zatloczonym tramwajem , nie wystalabym w nim .
mirunia wlasnie tak najwiecej leze i w takiej pozycji boli mnie najmniej .No ale spac sie tak nie da cala noc.

rolosz, niestety rehabilitacje mam na szyjny nie na ledziwe wiec nie da mi za wiele . Mysle ze nawet w takim ostrym stanie to cwczyc nie wolno i chyba i z tej zrezygnuje .Trudno w tym roku juz zadnej miec nie bede bo sie nie dostane juz nigdzie.

kosmostrada, Kochana TY tez z tymi bolami glowy podejdz do neurologa , moze by Ci dal divascan . Ilez mozna tych ibupromow brac????

Pani w UP sie na mnie krzywo patrzyla ze tyle na l4 ale jej sie pytam to jak mam chodzic do pracy w takim stanie? :why: :why: :why:

Odebralam sobie jeszcze ksiazke z wymiany bo podjechal znajomy pod UP gdyz w okolicy mieszka .
Obrazek
Uwielbiam film na jej podstawie .

Boje sie ze lekarka nie ma mi co zapisac bo po kazdym leku mam z awroty .. Chyba tak moj niezdrowy blednik reaguje .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lip 2016, 13:23
rolosz, Nie chcem, ale muszem... :roll: Przez zapieprz w pracy i moją ogólną kondycję, jest w chałupie total, a aż w takim chaosie nie mogę funkcjonować, potrzebuję porządku wokół siebie... Robię sobie powolutku, bez spiny, co zrobię, to zrobię.
Życzę przypływu energii! Może jednak przedyskutować ten lek z lekarzem, jak masz zamuł na stałe.

mirunia, Korzystam Kochana, że upału nie ma i w chałupie przyjemnie. Pogoda migrenowa, popaduje, ale na sprzątanie idealna.
Dobrze, że troszkę się odbiłaś, bo martwiłam się, jak dzisiaj u Ciebie będzie. A zamuł popołudniowy, no cóż, nic się nie poradzi, kawka i trzeba przeczekać... :bezradny:

JERZY62, Oj chciałabym, żeby to był mój bój ostatni i ktoś przychodził mi posprzątać... :105:

No dobra, teraz dobra kawka, umyć głowę, coś jeszcze machnąć i będzie trzeba wyjść z psem. Tylko niech przestanie lać.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 04 lip 2016, 13:25
platek rozy, No, sympatyczny to film jest.
Kochana dobrze, że udało się wszystko załatwić i czekamy na wieści od lekarza.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lip 2016, 13:49
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 04 lip 2016, 14:28
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 04 lip 2016, 14:34
Dzień dobry :D

A ja zasnęłam chyba ok.7, a wstałam o 13. Po prostu nie byłam śpiąca. Podejrzewam, że codzienne obowiązki jakoś mobilizowały mój organizm, bo bezsenne noce zdarzały się rzadko.
Także mam w planach wielkie sprzątanie, ale mi się nie chce... ;)
Znając siebie, niedługo będzie to zrealizowane, ale czekam na przypływ energii :D

platek rozy, kosmostrada, to przykre, gdy codzienność zakłóca ból. Trzeba jednak zlokalizować przyczynę i zastosować odpowiednie środki.

kosmostrada, czy Twoje bóle głowy mają napięciowy charakter?

platek rozy, oczywiście, że przy ostrych stanach ćwiczenia nie są wskazane. Czy miałaś rezonans odcinka lędźwiowego? Mój Syn niedługo będzie miał operację z powodu wypukliny w tym odcinku, która powoduje tak potworny ból, że "chodził po ścianach", pomagały jedynie potężne zastrzyki sterydowe, dlatego zdecydowałam się usunięcie tego. To poważna operacja neurochirurgiczna.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 04 lip 2016, 15:10
misty-eyed, Aniu nie mialam ledzwiowego , tylko szyjny i piersiowy wtedy jak wszpitalu lezalam.
Z ledzwiowym nigdy nie mialam problemow az tu masz. Dlugo syn czekal na operacje?
Jak funkcjonowal z tymi bolami?

:(

Sortuj wg