Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lip 2016, 00:35
Je tu kto, czy wszyscy śpio?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lip 2016, 01:06
Purpurowy, Chyba śpiom, a forum czynne... ;)
Rozumiem, że Ci przykro z bratem, ale nic nie poradzisz...

Nihil, Brak Pluszowej Drużyny - nie ma inwazji... :bezradny: Jest tylko Spamowa... Ale w razie co, biorę Cię pod uwagę, jako podwójnego agenta. ;)

Po ostatnich meczach stwierdzam, że w zasadzie moja taktyka przyjęta na oglądanie dzisiejszego meczu jest słuszna - przychodzi się na karne. Po co w ogóle to bieganie po boisku... ;)

Wcale nie jest znów tak przyjemnie na dworze, wilgotność tropikalna. I wylazły wszystkie, ale to wszystkie ślimaki i chrupie pod nogami... :hide: :hide: :hide:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 03 lip 2016, 01:09
ja nie śpię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 03 lip 2016, 02:35
lol, już po drugiej? :shock:
Pierwszy raz w życiu włączyłem tego Minecrafta i już chyba rozumiem dlaczego ludziom ta gra zabiera tyle czasu. :mrgreen:

Zawsze wiedziałem że zmarnuję życie, ale nie spodziewałem się że przy Minecrafcie. :lol:

Spamowa wyspa

przez Nihil 03 lip 2016, 06:58
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 03 lip 2016, 09:28
Witam wszystkich. Chłodno nareszcie! W nocy u mnie była burza. Trochę teraz pada i wieje. Otworzyłem okna i wychładzam mieszkanie. Da się żyć.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez JERZY62 03 lip 2016, 09:45
Witam :papa:

Ḍryāgan, oby do zimy ;) ... a w zimie znowusz mróz :? Tak źle i tak niedobrze :? Mróz niedobry i upał też... najlepszy złoty środek czyli 25* :D
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lip 2016, 11:07
Dzień dobry!

Uprzejmie donoszę, że u mnie też bardzo przyzwoita temperatura. Wróciłam właśnie z psem z długiego spaceru, skorzystaliśmy, że nareszcie dało się tuptać.

Rano nie było na dzielni prądu, co zniweczyło mój sprytny plan zrobienia sobie od rana dobrej kawy z ekspresiku i posnucia się niedzielnie w piżamie z kubasem w ręku.

Głowa boli od zmian pogodowych, ale to nic, procha zażyję i będzie si.
Nie wiem, co będę dziś robić, monsz leży chory, a ja jakoś nie mam eksplozji energii, więc pewnie jakieś drobne domowe zajęcia i luzowanie się.

Ḍryāgan, JERZY62, Heloł Chłopaki! :papa:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 lip 2016, 11:48
Dzień dobry! :papa:

Nareszcie popadało, teraz siąpi. Jest szaro- buro i smętnie, ale jest czym oddychać. Wychłodziłam chałupę z tego sobotniego żaru i smętam... też mnie boli głowa i nic mi się nie chce. Mam okrutnego doła... niech to się zmieni! :hide:
Takie skoki temperatury nie są dobre dla zdrowego, a co dopiero dla depresyjnych nerwicowców!!

kosmostrada, to posmęcimy dzisiaj obie, bom też bez energii... ale Ty masz już wolne, a ja jutro do roboty! :hide:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2016, 11:50
Kochani dzien dobry:********
Ja malo co spalam .. Noga rwie i dretwieje , nie wiem juz co zrobic. Jeszcze chwila i oszaleje .Wczoraj mialam lepsza chwile a od wieczora do tetraz bol jest staly i juz na takim poziomie ze ciezko mi go zniesc.
Kupiilam te witaminki co polecala mirunia dobralam do nich ejszcze b12 bo w tym kompleksie nie ma.
Najgorsze ze wyczytalam gdzies ze jak sie bol tyle ciagnie to sie wytwarzaja jakies zmianyw mozgu i pozniej ciezko to odwrocic :shock: :shock: .
We wtorek podejde do lekarki bo bede miala juz do odebrania wynik rtg .
Chyba wtedy ma to sens jechac zeby zobaczyc cos ie dzieje .
Myslicie ze zastrzyki lepiej bede tolerowala niz tabletki>???

JERZY62, Ḍryāgan, u mnie leje ale jest czym oddychac i tez wietrze mieszkanie>

kosmostrada, Kochana :******** a ja zabek i dziaslo????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 03 lip 2016, 12:21
mirunia, Oj to tulam Słońce!!! Tak, mam zupełnie inne nastawienie przez to , że jutro do pracy nie idę. Aż mi się wierzyć nie chce, że nie muszę... :shock: Jeszcze troszkę Kochana i też masz urlop, teraz to już z górki naprawdę.

platek rozy, Bez tego RTG i tak nic więcej lekarz nie wymyśli, na pewno warto poczekać i z wynikiem pójść.
Ciebie też ściskam mocno, wiem jak to jest, jak długo boli.
Wydaje mi się, że zastrzyki lepiej wchodzą. Ja brałam całą serię na te moje ramiona ( już nie pamiętam jak to się nazywało, ale taki tradycyjny kompleks witaminowo- przeciwbólowy) i nie miałam ani rzygu, ani zawrotów. Tylko doopsko bolało. ;)
Dziękuję, ząbek dobrze, wygląda na to, że się zagoiło.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 03 lip 2016, 12:26
platek rozy, jest wit. B12 w tym kompleksie, który Ci podawałam: https://www.doz.pl/apteka/p62134-Vitami ... _szt10_szt
Może jakieś inne dała Ci aptekarka? Te moje to są podłużne tabletki, w takiej ciemno-ceglastej, matowej otoczce.

No biedna jesteś z tym bólem nogi... być może to ból od biodra, które trzeba zobaczyć/zdiagnozować. A może zwykły ibuprofen max by Ci ulżył?

kosmostrada, tak, czekam już z utęsknieniem na urlop, zawsze to jakaś ulga i komfort. Jeszcze trochę...
Ostatnio edytowano 03 lip 2016, 12:31 przez mirunia, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2016, 12:26
kosmostrada, To sie bardzo ciesze ze zabek lepiej :)
Ja sobie hrbate z herbaciarni zrobilam mam taka

Królowa Nocy
Królowa nocy to intrygujące połączenie czarnej herbaty Yunnan i kuszących smakiem i aromatem jagód acai. Pochodzą one z lasów tropikalnych Ameryki Południowej i zawierają prawie wszystkie rodzaje przeciwutleniaczy. Przeciwutleniacze odpowiedzialne są za opóźnianie procesów starzenia oraz mogą hamować rozwój komórek nowotworowych. Owoce acai są bogate w kwasy tłuszczowe pomagające obniżyć poziom "złego" cholesterolu (LDL) i podnieść stężenie "dobrego" (HDL) w organizmie. Drogocenny błonnik w nich zawarty przyspiesza przemianę materii oraz proces trawienia.
Napar charakteryzuje się ciemną głęboką barwą i soczystym, wyraźnie owocowym smakiem.

Składniki: herbata czarna Yunnan, owoc akai, aromat

I normalnie bym kogos pogryzla nachetniej.
Jak ja mam wrocic do pracy w tym stanie? A nie moge juz isc na l4 bo moga mi zabrac ten staz:(

mirunia, Slonce tulam goraco:********* Oby nastroj francowaty minal jak najpredzej .
Ja zaczynam juz byc placzliwa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 03 lip 2016, 12:27
mirunia, Tak inny mi dala bo tego nie bylo.
Wzielam opokan bo znalazlam jeszcze pol paczki i tez nie pomogl :(

:(

Sortuj wg