Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:32
Też pamiętam moje początki na tym forum. Wtedy najwięcej pisałem w tematach "nocne Darki" i "dzienne wrony" jak jeszcze nie były połączone. To był okres jak spałem średnio 1-2h na 48h i niektórzy się mnie na forum pytali czy w ogóle śpię. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:33
Purpurowy, ja Cię pamiętam :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:35
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, ja Cię pamiętam :!:

To było jakieś... 6 kont i 8 nicków temu. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Karolina66 01 lip 2016, 23:38
cyklopka zasłużyłaś na Francję :smile: :smile: :smile:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 lip 2016, 23:40
kosmostrada, misty-eyed, jak będzie brzydka pogoda to będziemy malować obrazy, komponować muzykę i brać narkotyki. No cóż, pewnie w południowej Francji plażowanie byłoby bardziej egzotyczne, ale darowanemu koniowi i te sprawy :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 23:42
cyklopka, Jedź jedź i o niczym innym nie myśl! :D

misty-eyed, Purpurowy, Wiecie co, mam wrażenie , że kiedyś w ogóle późno się więcej działo. Zycie towarzyskie też w nocy kwitło. :smile: Teraz spamowa jest jednak taką dzienną wyspą, na noc zasypia, nawet jakby forum działało.
Ciekawe dlaczego to się tak zmieniło. Porozkminiam sobie... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:44
cyklopka, pozdrów proszę mojego brata jak go spotkasz we Francji (zakładając że jeszcze tam jest) i przekaż mu proszę wiadomość o treści "Damian, nie wybaczę Ci, jak mogłeś zrobić to mi!" :D

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:45
kosmostrada napisał(a): misty-eyed, Purpurowy, Wiecie co, mam wrażenie , że kiedyś w ogóle późno się więcej działo. Zycie towarzyskie też w nocy kwitło. :smile: Teraz spamowa jest jednak taką dzienną wyspą, na noc zasypia, nawet jakby forum działało.
Ciekawe dlaczego to się tak zmieniło. Porozkminiam sobie... ;)

Cóż, rzeczywiście pamiętam że jak przybyłem na forum to przez całą noc aż do samego rana było z kim pogadać. Też się zastanawiam co jest tego przyczyną.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 lip 2016, 23:59
Może ludzie już tyle leków biorą, że ich muli z wieczora.

Paczcie co znalazłam: http://allegro.pl/naklejka-naklejki-sci ... 74313.html
Jakby w całym mieszkaniu zrobić ściany jasne, beż przełamany morelą, i w dużym pokoju na ścianę takie kółka - pomarańczowe, jasno zielone i brązowe, ale by było groovy, c'nie? :o Po prostu mi się wydaje, że to miejsce ma aurę lat 60-tych.
I mało mebli, meble totalnie wyszły z mody.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 02 lip 2016, 00:06
ja jestem załamana i doszłam do wniosku, że tak o:
świat za*******lalala bardzo szybko, za szybko dla mnie już się nie wdrożę w tą karuzelę, spadłam z niej w dziurę i serio już nie podniosę się
jestem tępa, nie dam rady napisać tego magistra, ja to czuję że każdy ma :lol: :lol: :lol: i już wszyscy wiedzą, że ja tego nie zrobię.
wszyscy w moim wieku mają już za sobą jakieś związki, jakieś staże, jakieś prace, jakieś studia, magistry, inżyniery, jakieś dzieci, jakieś wyjazdy, jakieś bytności gdzieśtam, tu, tam i tam i tam też, jakieś życie ---- ja nie mam nic. Przez to "nie daję rady" z ludźmi, bo jak wychodzi o mnie cała pravda, że ja jestem człowiek co serio "nic", że jestem panikarska, że jestem nolajfem, że ze studiów jednych i drugich wyszło wielkie nic i wykreślili mnie raz i drugi to już każdy ma :lol: :lol: :lol: i patrzy na mnie z :lol: :lol: :lol: . Tak jest zawsze. Nie mogę mieć własnego zdania, bo co ja tam mogę wiedzieć, nie mogę powiedzieć, że mnie coś boli --- bo :lol: :lol: :lol: :lol: "ciebie zawsze coś boli", "przesadzasz". Nie mogę powiedzieć, że się boję czegoś bo :lol: :lol: :lol: "ty się zawsze czegoś boisz". Serio zapłaczę się nad tym magistrem.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 lip 2016, 00:10
HoyaBella napisał(a):wszyscy w moim wieku mają już za sobą jakieś związki, jakieś staże, jakieś prace, jakieś studia, magistry, inżyniery, jakieś dzieci, jakieś wyjazdy, jakieś bytności gdzieśtam, tu, tam i tam i tam też, jakieś życie

Eee, nie ma co się tak dobijać. Nie wszyscy. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 lip 2016, 00:21
cyklopka, naklejka bardzo mi się podoba.
Co do mebli...może i wyszły z mody dla ludzi, którzy w domu tylko śpią. Jeśli ktoś prowadzi normalny dom, musi mieć szafki, szafy, komody...
Znam kilka młodych par pozostających w związkach nieformalnych i ich domy przypominają biura-szare, chłodne, puste. Rozumiem, że moda się zmienia, we wszystkich dziedzinach życia, ale ja pozostaję wielbicielką przytulnych mieszkań, gdzie wszystko co niezbędne, swoje miejsce ma...i chce się tam wracać, by zanurzyć się w cieple domowego zacisza. Rzecz gustu, to oczywiste.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 02 lip 2016, 00:22
HoyaBella, Purpurowy, wszystko przed Wami, nie zamartwiać się :nono:
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 lip 2016, 00:27
HoyaBella napisał(a): jestem tępa, nie dam rady napisać tego magistra, ja to czuję że każdy ma :lol: :lol: :lol:

Pocieszę cię, że głupsi od ciebie zdawali.
Natomiast nie pocieszę faktem, że po obronie dostałam mega doła pt. "I po co mi to wszystko".

wszyscy w moim wieku mają już za sobą jakieś związki, jakieś staże, jakieś prace, jakieś studia, magistry, inżyniery, jakieś dzieci, jakieś wyjazdy, jakieś bytności gdzieśtam, tu, tam i tam i tam też, jakieś życie ----

No ja się mogę pochwalić niedoszłym mężem #zagranico.
Zaliczonym stażem, po którym nie mam pracy.
I spoufalaniem się z cudzymi dziećmi nie dlatego, że mam rozwinięte instynkty macierzyńskie, tylko że emocjonalnie jestem na poziomie tych dzieci.
Ogólnie to piłam w Spale, spałam w Pile, i to jak na razie tyle, heeej, ooo, hej!
I Miss Forum

Sortuj wg