Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:07
Jak ja nienawidzę tej okolicy...
Jest po drugiej stronie ulicy magazyn, pilnowany przez ochroniarza. Wszyscy wiedzą kiedy jest, a kiedy go nie ma, bo pali się u niego światło w kanciapie. Dzisiaj go nie ma i od razu ktoś wyczuł okazję i tylko alarm wyje.
Nowi sąsiedzi jak się wprowadzili, to też cztery dni pomieszkali i już ich okradli...

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:14
Purpurowy, to naprawdę krok milowy!!! Super, że to wszystko tak się ułożyło. To będzie mega doświadczenie, a najważniejsze to to, że poznasz Caricę :lol: Sama chętnie spotkałabym się z Nią, choć wiem, że to nierealne ;)

acherontia-styx, może to spadek cukru albo ciśnienia? Masz możliwość sprawdzenia?

kosmostrada, jak się czujesz teraz?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:16
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, to naprawdę krok milowy!!! Super, że to wszystko tak się ułożyło. To będzie mega doświadczenie, a najważniejsze to to, że poznasz Caricę :lol: Sama chętnie spotkałabym się z Nią, choć wiem, że to nierealne ;)

Czemu nierealne? Zabieram ją na powrocie do Warszawy i spotkanie załatwione. :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:16
Purpurowy, ale historia z kuzynem nieprzyjemna...ktoś powinien powiadomić znajomych na fb, tak sądzę.

Purpurowy, wystarczy, że będzie upał...ja do śródmieścia nie dotrę, niestety.
Ostatnio edytowano 01 lip 2016, 23:18 przez misty-eyed, łącznie edytowano 1 raz
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 23:17
W związku z zamykaniem forum na noc ( ciekawe o której otwierają) przypomniało mi się jak kiedyś raz tu byłam w nocy. Gdzieś na początku mojej bytności, ale nie na samym bo już czata nie było.
Miałam trudny czas w życiu, problemowy, uboki leków w postaci jakiś natrętnych myśli i o czwartej nad ranem zrezygnowana, w telepawce, niemożności zajęcia się czymś, umęczona z bezsenności weszłam na Spamową. Już nie pamiętam kto był, ale jakieś chłopaki. Zamieniłam parę zdań, chyba nawet pośmieszkowałam i udało mi się zasnąć. Nie wiem dlaczego dało mi to taką ulgę, chyba dlatego, że poczułam się nie tak bardzo samotna w moich problemach... Albo po prostu odwróciło to moją uwagę.

Purpurowy, Jak datę pamiętasz... :shock:
Może jakieś kroki, żeby zmienić otoczenie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:20
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, ale historia z kuzynem nieprzyjemna...ktoś powinien powiadomić znajomych na fb, tak sądzę.

Pomyślałem żeby zaproponować to jego bratu, ale jeszcze poczekam ze 2 tygodnie, niech ochłonie.

kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Jak datę pamiętasz... :shock:
Może jakieś kroki, żeby zmienić otoczenie?

To jest taka data, od której wszystko się posypało i aż do dzisiaj jeszcze się nie naprawiło.
Na razie nie ma za bardzo takiej możliwości, ale w przyszłości mam nadzieję że coś z tego będzie.
Ostatnio edytowano 01 lip 2016, 23:22 przez Purpurowy, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 23:21
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, wystarczy, że będzie upał...ja do śródmieścia nie dotrę, niestety.

To inaczej. Zorganizujemy drugi Woodstock, gdzieś tak w październiku jak będzie chłodniej i wtedy na powrocie wpadniemy. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:23
kosmostrada, ja też nie raz w nocy pisałam tutaj o zwykłych sprawach, które oderwały mnie od problemów, choćby bezsenności wówczas. Byłam szczęśliwa, że mogę z kimś pogadać. Kiedyś więcej ludzi udzielało się w nocy właśnie.
Wielu z nich już tutaj nie ma...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:24
Purpurowy, pomysł super, jestem za :great:
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 01 lip 2016, 23:24
Dobra, ja się bawię w ubieranki, a powinnam ogarniać życie.

Kwestia 1: zapomniałam, że jutro Black Sabbath. Kolega poradził, żebym szukała pod halą czy ktoś ma do odsprzedania bilet za pół ceny. To jest rzekomo ostatnia trasa BS. Przychodzi przyjaciółka mamy na obiad, a preferowałabym iść z kolegą na cheeseburgera bez sera.

Kwestia 2: trzeba wejść z remontem. Posiadam limit czasowy i finansowy. Muszę zdobyć ekipę, która zrobi wszystko - od usprawnienia instalacji elektrycznej po wyprostowanie parapetów.
Szkopuł 1: muszę mieć pracę po wakacjach
Szkopuł 2: miałam robić prawo jazdy

Kwestia 3: mam zaproszenie na cały sierpień do Francji i teoretycznie uważam, że siedzenie dupą na plaży w Normandii mi się należy jak psu miska, bo formalnie jestem zatrudniona i mam wolne, a marzyłam, żeby sobie trochę pomieszkać w innym kraju.

Kwestia 4: jest praca od zaraz, ale w innym mieście:
Szkopuł 1: dyplom dostaję dopiero z końcem wakacji
Szkopuł 2: remont mieszkania byłby idiotycznym pomysłem, gdybym miała pracować w innym mieście
Szkopuł 3: dalej nie mam prawa jazdy

Ogólnie nic się nie klei i nie wiem jak żyć.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 23:25
misty-eyed, Dziękuję, na wieczór jest z reguły lepiej. Więc korzystam i nie śpię, bo jutro wstawać nie muszę. :smile:
O żesz, spytałaś jak się czuję - pomyślałam dziąsło - jest lepiej - antybiotyk - kurde zapomniałam go wziąć oczywiście... :hide:
Dzięki Kochana, dzięki Tobie sobie przypomniałam. :uklon:
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:31
kosmostrada, :D ja ustawiam sobie przypomnienie w telefonie, by nie obciążać starej głowy :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 23:31
cyklopka, Na pierwsze miejsce wysunęłabym Francję, rzuciła wszystko i pojechała. Na plaży w Normandii dobrze się na pewno myśli, zwłaszcza że tam z pogodą kłopot, więc na myślenie dobry czas, nie rozleniwisz komórek grzaniem jaszczurczej skórki. :D A z takiej odległości łatwiej o dystans.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 23:32
cyklopka, ja też jestem za Francją :lol:
Dalajama XIV

Sortuj wg