Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 01 lip 2016, 14:41
kosmostrada, klindamycyna jeśli to masz z antybiotyków może na początku takie objawy powodować. Bierzesz przy antybiotyku coś osłonowego? Jakiś Dicoflor 60 czy coś?

A ja mam dzisiaj wolne, ale od rana bawiłam gości mojej matki, bo ta se gdzieś polazła a goście do niej przyjechali bo ma imieniny :roll:
przez to wszystko cały mój plan na dzisiejszy dzień szlag trafił, bo dopiero pojechali. Wyskoczyłam tylko do biblioteki odebrać zamówione książki.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 14:44
mirunia, Kochana tak dziś piąteczek i byle do domku i już jesteś w komforciku. :D Niby upały Was przestaną męczyć od poniedziałku, czego życzę z całego serca. Jesteś strasznie dzielna, że mokra jak mysz ale dajesz radę! :smile:
Zgadzam się, bardzo ładny mecz, byłam dumna z chłopaków.

platek rozy, Ściskam mocno Kochana!!! Poczekam jeszcze do jutra z tym antybiotykiem, jak Mirunia radzi, może też i organizm się oswoi.

JERZY62, Och jak dobrze słyszeć, że masz lepszy dzionek! :great:

Jestem już w chałupie, wcześniej mnie wygonili z pracy ( I dzięki Bogu), pichcę obiadek i spróbuję potem strzelić drzemkę, żeby coś z wieczora skorzystać.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 14:48
Witam Wszystkich gorąco :D

Ja kocham futbol, więc trochę mnie zmartwiła wczorajsza przegrana, chociaż stosowny dystans do sportu mam...

Nie wiem, czy to skutek wczorajszych emocji, a może zbliżająca się zmiana pogody, ale też słabo się czuję dzisiaj.
Staram się zrelaksować, nie zapominając o swoich obowiązkach oczywiście :lol:. Mam nadzieję, że pozbędę się różnych, męczących dolegliwości niebawem ;) Jestem już pogodzona z huśtawką psychofizycznych dolegliwości ;)

Życzę spokojnego dnia i poprawy samopoczucia!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2016, 14:57
Esh i wymiotuje po tym neurovicie ... swietnie.
:? :? :? a karuzela w glowie dramatish. No nie wylecze sie bo moj organizm nie lubi tych tabletek.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 lip 2016, 15:35
kosmostrada, wczoraj to czułem się tragicznie, duże napięcie, mrowienie i tak nerwy mi skakały.

misty-eyed, witasz gorąco a tu słońce zaszło no i dobrze :D Wczoraj trochę polało to też dobrze bo sucho.

platek rozy, skład Neurovitu, same witaminy.
witamina B1 (tiamina)
witamina B6 (pirydoksyna)
witamina B12 (cyjanokobalamina)
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2016, 15:47
JERZY62, wiem ale po nim mi sie bardzo kreci w glowie i w ulotce jako jedyne efektyy uboczne pisze zawroty i bole glowy . Widocznie tak jest.
I nie mam tych zawrotow z neroww bo kreci mi sie po tym leku tak jak od blednika , tak mi w kolo wiruje w jedna strone , jakas godzine po wzieciu tablety a dzis juz apogeum.

4. Możliwe działania niepożądane

Jak każdy lek, Neurovit może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Zgłaszano następujące działania niepożądane po krótkotrwałym lub długoterminowym stosowaniu leku Neurovit:

Rzadko (mogą wystąpić u 1 do 10 osób na 10 000):

• Nudności

• Ból głowy, zawroty głowy

Bardzo rzadko (mogą wystąpić u mniej niż 1 na 10 000 osób):

• Reakcje nadwrażliwości jak potliwość, szybkie bicie serca oraz reakcje skórne jak świąd i pokrzywka.

Częstość nie może zostać ustalona na podstawie dostępnych danych:

• Przyjmowanie dawek większych niż 50 mg witaminy B6 na dobę przez dłuższy okres (dłużej niż 6-12 miesięcy) może prowadzić do wystąpienia neuropatii obwodowej (zaburzenia nerwów powoduj ące uczucie kłucia lub mrowienia)

Moze u mnie to wszystko ponasilane z e wzgledu na to iz mam kilka chorob w tym blednik chory i czesto po lekach mam zawroty.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2016, 15:54
platek rozy, wyrzuć to w cholerę i kup sobie fajną B compleks - Vitaminum B Colfarm, tania jak barszcz i ma więcej niż 3 vit. B. Mam to i nic mi po tym nie jest. Tylko 1x dziennie.
https://bezrecepty.doz.pl/produkty/p621 ... lsrc=aw.ds

A co p/bólowego dostałaś?

kosmostrada, smacznego obiadku i miłej drzemki! Oby Cię postawiła na nogi. :great:
A ja gotuję zupę czereśniową z łazankami, zaraz będzie gotowa. :D W taki upał, to coś rześkiego....

misty-eyed, dobrego popołudnia! :papa:

JERZY62, fajnie, że dziś żyjesz spokojniej, oby jak najdłużej!

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 16:05
JERZY62, gorąco jak diabli u mnie ;) W niedzielę ma być 20oC i deszcz. Czekam z utęsknieniem więc :D

mirunia, ja znam jedną jedyną witaminę B complex, której działanie odczułam. Niestety jest dość droga :

http://www.solgar.pl/produkty/witaminy/ ... ompleks-50 Polecam!!!

platek rozy, Kamilko, żyjesz w nieustającym stresie, a to powoduje najróżniejsze objawy, niestety. Znam z autopsji. Potrzebujesz wyciszenia przede wszystkim. Prawdopodobnie masz do czynienia z narastającym konfliktem wewnętrznym, który trzeba rozpoznać i zneutralizować Kochana...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 lip 2016, 16:12
misty-eyed, co najmniej do następnej niedzieli ma być spoko temperatura :brawo:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 01 lip 2016, 16:14
JERZY62, jeśli się nie zmieni, chyba zejdę :(
Ja jestem zimnolubna, więc powyżej 23oC jest dla mnie trudne do zniesienia.
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2016, 16:17
mirunia, Przeciwbolowe mam diclofenac w tabletkach o przedluzonym dzialaniu.
No i po tamtej tez za dobrze sie juz nie czuje a nie mija mi bol , tylko na chwile i znow wraca.Tylko czy mi cos pomoze ta witamina w malej dawce? Bo ponoc konskie sie bierze w takich sparwach .. Od pon rehabilitacje zaczynam ale na szyjny bo taka bralam w lutym ..

misty-eyed, Aniu ja sadze ze te zawroty to od tabletek bo nie mam ich jak ich nie biore . Widocznie Neurovit mi nie sluzy.
Na terapie nadal chodze wiec omawiam na biezaco sprawy... Ale trafi mniez ta rwa chyba ze to nie rwa a np chory staw biodrowy ..

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 16:21
misty-eyed, Kochana pozostaje mi Tobie życzyć trochę chłodku!

JERZY62, Grunt, że dziś lepiej.

mirunia, Lubię zupy owocowe domowe, robię co roku jako danie sezonowe zupę wiśniową z kluseczkami. Arcypychota!

platek rozy, Nie czytaj ulotek, to dla nas kończy się zwykle katastrofą! Kochana te upały też swoje robią, jeśli chodzi o zawroty. :bezradny:

Jestem po obiadku, teraz spróbuję się kimnąć.
Cieszę się, że zmobilizowałam się do zrobienia obiadu, jednak pichcenie mnie uspokaja i daje szybką satysfakcję.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2016, 16:24
kosmostrada, wlasnie ja te ulotke czytalam dopiero jak kilka nocy mi sie zawracalo po tych witaminach i na noc juz pozniej nie bralam i myslalamz e to od szyjnego a to niestety od tych tabletek :(
Bo jak ich na noc nie biore to sie nie zawraca.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 16:24
Dzień dobry.

Sortuj wg