Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 cze 2016, 22:04
Purpurowy, chodziło mi o to, że twardo bronisz swego braku zainteresowania piłką i bardzo dobrze.

Chwilę oglądałam i od razu gorsze wyniki :bezradny:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 cze 2016, 22:18
cyklopka napisał(a):Purpurowy, chodziło mi o to, że twardo bronisz swego braku zainteresowania piłką i bardzo dobrze.

Wiem, ale chodzi mi o to, że skoro jest tak ogromne zainteresowanie piłką nożną, a ja się tym nie interesuję, to może niedługo ktoś dojdzie do wniosku, że to jakaś choroba, która dostanie swój numerek w ICD-10. :mrgreen:
Wszak skoro osoba pijąca w trzeźwym społeczeństwie jest alkoholikiem, tak samo osoba niepijąca w społeczeństwie pijaków była by okrzyknięta odmieńcem. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 cze 2016, 22:29
F:0milionpińcet - apatia narodowo-futbolowa :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 cze 2016, 22:31
cyklopka napisał(a):F:0milionpińcet - apatia narodowo-futbolowa :mrgreen:

Jestem ciężko chory. :why:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 cze 2016, 23:04
I od 10 czerwca moi drodzy brat znowu ma mnie w pupci. :great:

Spamowa wyspa

przez maniek123321 01 lip 2016, 00:36
Niewatpliwie to mistrzowski gol.Bede dochodzil dlugi czas do siebie po tym meczu. :(
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 01 lip 2016, 00:52
Przeszedłem się po wsi i ściągnąłem aktualizację do aplikacji. Teraz już wiem kto ma niezabezpieczone wi-fi. ;)
A na poważnie, ktoś się orientuje co zrobić żeby mieć wi-fi w domu? Chodzi o to że ja niby mam, ale ojciec nie chce podać hasła, twierdząc że go nie pamięta, co jednak nie przeszkadza mu łączyć się z wi-fi z coraz to nowych laptopów i tabletów czy też telefonów.

Spamowa wyspa

przez dominol 01 lip 2016, 07:37
Czesc spamowo dzis konczy sie pobyt w zakopanym
Wracamy dzis do domu,ogulnie jestesmy z dziewczyns zadowolen
Doba wynajecia pokoju kosztuje 42zl ale super obok
dworzec i tesco bylismy wczoraj na krupowkach
na obiedzie i piwku potem jeszcze poszedlem do
tesco po zestaw kibica czli piwko i orzeszki solone
Ogulnie pobyt udany..

Spamowa wyspa

przez maniek123321 01 lip 2016, 11:07
OgUlnie samo Zakopane to straszna wioska ale zwiedzanie gor z piwkiem w rece to co innego :smile: 8)
Maja tam chyba tylko jedna apteke w malo dostepnym miejscu, pamietam ze przez cala ta wioskie musialem grzac po klonazepam

Fxxxpincet - Brak serca
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 lip 2016, 11:42
Witam :papa:

Obrazek
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 01 lip 2016, 11:57
Dzień dobry Kochani!

Pragnę donieść, że z moim dziąsłem lepiej, niestety czuję się fatalnie, strasznie mnie mdli, chyba od antybiola. Chyba będę musiała odstawić... :why: Co robić?
Jeszcze jestem niewyspana, bo mimo zgonu obejrzałam mecz do końca. Potem nie mogłam ze zmęczenia zasnąć, potem młody obudził mnie wracając z koncertu, no i niestety skoro świt niezamierzona pobudka. Jak dziś wrócę z pracy, jak się walnę na wyro... to zobaczymy, czy podrzemię. :roll:
Jakoś się trzymam, bo dziś ostatni dzień w pracy. Mam cichą nadzieję, że urlop będzie mi służył.

Pogoda - pt. nie wiadomo o co chodzi - powtórka z poprzednich dni. To nie pomaga. :time:

A jak Wy się dziś czujecie?

Miłego dnia!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 01 lip 2016, 13:18
Dzień dobry! :papa:

Dzisiaj piąteczek!!! :yeah: Nareszcie koniec tego tropiku w pracy i na dworze! :shock: Jestem ugotowana... wróciłam z krótkiego wyjścia służbowego, ale czuję się jakbym przeszła z 10km - zupełny brak sił, jestem mokrusieńka, z każdego włoska cieknie mi pot po skroniach i szyi, a rano myłam głowę! :why: Bałam się, że kitnę gdzieś na ulicy, albo na przejściu, bo było... ciemność, widzę ciemność! :shock:
Muszę trochę odsiedzieć i odsapnąć zanim wezmę się za dalszą robotę.

kosmostrada, chwała Bogu, że lepiej już w gębusi. :D Nie przerywaj jeszcze antybiolu, chociaż ze 4-5 dni pobierz, niech wytłucze wszystko w tej kieszonce, bo od zębów łatwo o dalsze zakażenia. Gryź sobie imbir, pij herbatkę z imbirem (chłodną) to nie będzie tak mdlić.
Osłaniaj się od wewnątrz jakimś dobrym probiotykiem + jogurty, kefir.
Odeśpisz tę noc po południu, jak tylko uda się usnąć... fajnie, że już masz urlaub. Nabieraj sił i ciesz się wolnością! :105:

JERZY62, smutny Twój post i nieprawdziwy, bo przecież nasza piłka nożna żyje i to całkiem dobrze! Żal tylko, że nie doszli do półfinału, a cały mecz był super.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 01 lip 2016, 13:46
Witajcie :**********
Wrocilam z rtg kregoslupa ledzwiowego , bylam jeszcze zabrac liste z pracy bo musze ja w pon zawiezc do UP zebym miala wyplate za czerwiec.
Noga dalej boli. Do tego leki powoduja mi zawroty glowy wiec chyba je odstawie. No nie dam rady tak chodzic. A Bol jest jak i byl bo one pomagaja na chwile.
Upal niemilosierny. Plakac mi sie chce juz z tego wszystkiego . Nie wiem jak ja dam rady w tych bolach pracowac no ale nie mam wyjscia. W domu sle tez zle czuje i dziczeje.

mirunia, Kochana :******** ja tez tak mamw upaly ze zaraz mi ciemno przed oczami i mi sie robia miekkie nogi . Dzis juz nie wychodze nigdzie bo mam zawroty po tej kopnietej tabletce :silence: :silence:
I ja ogladalam wczoraj mecz chociaz nigdy nie ogladam . Stwirdzam ze nasi grali bardzo dobrze , nawet lepiej niz Portugalia a o wygranej coz zdecydowal łut szczescia bo tak bywa przy karnych .

kosmostrada, Kochana a ja bym tyrknela do dentystki i spytala co robic , mzoe Ci na jakis lagodniejszy antybiol zamieni???:******** Ja pamietam ze jak juz totalnie nie moglam brac zadnego dawali mi taki na trzy dni dokladnie trzy tablety i po nim bylo ok. Moze ten , nie pamietam chyba Sumammed?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 01 lip 2016, 13:55
mirunia, miałem na myśli koniec naszej piłki nożnej, biało czerwonych, na EURO 2016

kosmostrada, ja dzięki Bogu i partii czuje się dużo lepiej niż wczoraj.

platek rozy oj te bóle francowate :-|
♪♪♪

Sortuj wg