Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 cze 2016, 22:53
cyklopka, Nie wiem z tą melatoniną, koleś w aptece jak miałam ciężki okres powiedział, że to jedyne co zadziała, wszystkie ziołówki to słabizna. :bezradny: Trochę pomagało. Nie wiem, czy sugestia, na mnie wszystko działa niezgodnie z prawami biochemii. Nawet dziś - żeby się nawalić 400mg nurofenu express... :hide:
Może zdejmą Ci bana na eksperymenty po tej akcji? ;)
Pomysł z układem z frotek przedni! :lol: Purpurowy mógłby zostać trendsetterem. :great:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 cze 2016, 22:56
kosmostrada napisał(a):Purpurowy mógłby zostać trendsetterem. :great:

Ja się od Ciebie coraz to nowych słów uczę. Wczoraj "coming out" dzisiaj "trendsetter". :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 cze 2016, 23:05
kosmostrada, na mnie działa tylko CHĘĆ pójścia spać. A wewnętrzna walka się toczy. Jakaś część uważa, że trzeba robić rzeczy późnym wieczorem, a inna się w ogóle boi iść spać.

Jeszcze działa dwa dni nie brać kwety, a potem wziąć. Niechcący dwa razy się tak załatwiłam.

Purpurowy, jak będziesz miał jeszcze pytania o jakieś słowa, to polecam się :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 cze 2016, 07:56
Hey Kochani:********
Ja wczoraj u lekarki bylam , mam jeszcze l4 do konca tygodna i zlecenie rtg kregoslupa ledzwiowego bo tego nie robilam.
Niestety chyba do tego siada mi staw biodrowy bo boli juz od jakiegos czasu noca jak spie.
Pozniej musze go rozchodzic i jakos to jest. Dzwonilam do mojego ortopedy ale termin mam na styczen 2017 :? :? :?
Jestem zdolowana i obolala i mam dosc serdecznie.

kosmostrada jak dziaslo i zabek ?:******** Opuchlizna zeszla? Tez mialam kiedys problem z kieszonka miedzyzebowa....

mirunia Jak samopoczucie? :******** u mnie upal od wczoraj ...
A dzis ide do nowego gina i mam stresa bo nie dosc ze nowy lekarz to jeszcze mam na 17 wiec w upal najwiekszy bede jechala.

Rozpadam sie doslownie sie rozpadam na milion , bolacych kawalkow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 cze 2016, 08:14
platek rozy, dzień dobry. Trzymaj się dzielnie. W końcu może choroby odpuszczą...
Witam wszystkich z pracy. Gorąco jak w piekle, a dopiero ranek. Czemu nie ma klimy??? nienawidzę upałów
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 cze 2016, 09:32
Dzień dobry Kochani!

U mnie jak zwykle z rana słonecznie, co będzie dalej zobaczymy. Na razie temperatura przyzwoita, w nocy lalo, było chłodno, to w chałupie jest ok.
Nie idę do pracy, bo źle spałam, boli mnie dziąsło, no już w ogóle wszystkie zęby, łeb od tego też, jestem rozbita. Już ustaliłam, że przyjdę jutro. Może powolutku coś w chałupie ogarnę.

platek rozy, Ech dziąsło bez zmian, znów przeciwbólowy musiałam łyknąć, chyba bez antybiolu się nie obejdzie... Ściskam Kochana!!!

Ḍryāgan, :papa: Dzieńdoberek! Trzymaj się jakoś w tym piekarniku!

Miłego czwartku Wam życzę!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 cze 2016, 10:02
Dzień dobry! :papa:

Upał od rana, zdechnąć można... w pracy budynek nagrzany /stropodach/, robię przeciągi, ale to tylko wymiana powietrza. :hide:
Zaraz wyjdę do drugiego budynku, to może mnie trochę owieje...

W nocy też źle spałam, długo nie mogłam usnąć, wstawałam wziąć procha od bólu głowy /ból od kręgosłupa/ . Noga mnie też bolała, kręciła, nie mogłam jej ułożyć w żaden sposób. Ot i tyle narzekania...

platek rozy, współczuję Kochana tych niedomagań, ale nie daj się! Dobrze, że jesteś w domu w te upały, od poniedziałku łatwiej już będzie pójść do pracy. A teraz dbaj o siebie, odpoczywaj w odpowiedniej pozycji dla kręgosłupa.
Nie łam się, wszystkim nam coś dolega, ale to musi minąć!!!

kosmostrada, Kosmuniu, a myślałam, że już lepiej z dziąsłem... nie łykaj tyle prochów Kochana, osłabiasz się tylko. Może coś dzisiaj sadysta zaradzi i ulży. Dobrze, że chociaż ranek masz chłodny, bo u nas w głębi kraju smażymy się jak skwarki. Ściskam!

Ḍryāgan, trzymaj się w tym piekarniku... pijemy więcej wody i damy radę... a ze skoroszytu fajny wachlarz. :D

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 cze 2016, 10:55
mirunia, No to jesteśmy wszystkie jakieś niedomagające... :bezradny: Ale co zrobić, trzeba przeczekać.
Bidulki jesteście z tymi upałami.
Musiałam procha łyknąć, bo tak mnie głowa bolała, że nie mogłam funkcjonować.
Kochana tulam więc, już czwartek, za rogiem weekend. Jeszcze wytrzymać dziś i jutro i odpoczywasz, najwyżej będziesz zalegać, ale przynajmniej w domowym chłodku. Jaką masz prognozę, będzie trzymał upał?

Ja popijam kolejną kawę. Plan dziś bez fajerwerków - na ile się da w tym stanie ogarnąć chałupę, choć kosmetycznie, zakupy i spacer z psem, jakiś dobry ale prosty obiadek, dentysta, a dla przyjemności zastanawianie się jaki arabskie olejki zamówić, jak spłynie pensja ( może już dziś nawet). I tyle...
Jeszcze tylko jutro do pracy i urlop! :yeah: Będę wpadać gdzieś raz w tygodniu do roboty, żeby dopilnować paru tematów. I tak do września. Byle w miarę się czuć i trochę skorzystać.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 cze 2016, 11:18
kosmostrada, przeszłam się trochę z papierami do drugiego budynku, rozbolała mnie tylko głowa, a nic się nie ochłodziłam. Wypiłam teraz efferalgan i ledwo zipię. Zrobiło mi się ciemno przed oczami na tym słońcu i ledwo dotarłam do pokoju. :hide: Ufff....
Kosmuniu, tak ma być do niedzieli, od poniedziałku ponoć chłodniej - wykorkuję!

Eee, Kochana to masz 2 m-ce laby?! Życzę udanego i zdrowego urlopu! Masz jakieś plany wyjazdowe? ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 cze 2016, 11:25
kosmostrada, ale niektórym się powodzi! Dwa miesiące wolnego... Ja na urlop idę dopiero w połowie sierpnia, więc mam w perspektywie półtora miesiąca przebywania w saunie, jeśli pogoda nie odpuści
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 cze 2016, 12:02
Ḍryāgan, mirunia, No tak Kochani, prawie 2 miesiące bo minus te raz w tygodniu w pracy, ale to żadne obciążenie. Czasami warto pozapieprzać w ciągu roku, aby się cieszyć labą. :D Dlatego tak kurczowo się trzymam tej roboty. Kochani jeszcze trochę i też macie urlopy. Dacie radę!

mirunia, Tiaaa, plany wyjazdowe... Sama wiesz jak jest... :roll: Monsz coś przebąkuje, bo przecież z 5 lat nie byliśmy na wakacjach, zobaczymy, jak się będę czuła.
No nie dziwię się, że czarno przed oczami Ci się zrobiło... Mam nadzieję, że proch trochę pomoże. :bezradny:

Cała się zgrzałam i zasapałam po wyprawie do Biedry. Pies ledwo wrócił do domu, gorunc się zrobił. Ciężkie powietrze, pewnie znów będzie burza.
Idę do warzywniaka, może jeszcze truskawki będą.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 cze 2016, 13:53
Dzień dobry.
Powoli się zaopatruję w przedmioty niezbędne na wyjazd.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 30 cze 2016, 14:06
Dzień dobry Wszystkim ! Poszłam spać po trzeciej a wstałam o 12.00 ; czeka mnie dzień "na gwizdku" , ponieważ w pędzie muszę wiele spraw nadrobić - jak się spało tak długo ... Coś dziwnego się stało wieczorem - nie mogłam uruchomić strony forum . Też tak macie ?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 30 cze 2016, 14:22
Karolina66, też tak mamy. Ostatnio coraz częściej zdarzają się na forum awarie :( pewnie też się przegrzewa. Rany, ja zaraz skonam z tego gorąca, mam mózg ugotowany. Jeszcze 50 minut...

Sortuj wg