Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 cze 2016, 18:19
Żyję, żyję! Wszystko zdałam i jestem zadowolona z ocen. :yeah: uff....padam na ryjek.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 29 cze 2016, 18:21
Chyba macie rację
Jeszcze to przemysle:))
Mam czas do połowy sierpnia
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 29 cze 2016, 18:37
Carica Milica, :great: :brawo: :brawo: :brawo: jesteś wielka :) Teraz przymusowy wypoczynek...kontrolowany :)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 cze 2016, 18:48
mirunia, A ja odpowiadając na Twoje pytanie - i jedno i drugie. Poszłam z futrzakiem do apteki, strzeliłam sobie ogromną gałkę loda ( wszak to świetny kompres na biedne dziąsło :D ) , a po powrocie znów wzięłam przeciwbólowy i padłam...
No dlatego na obiadek wybrałam pierogi, bo gryżć nie trzeba, można spokojnie zmielić jedną stroną. :smile: A nic nie jadłam dzisiaj, no bo się nie dało.
Mam nadziej, że antybiola nie będzie trzeba. Na razie opuchlizna taka sama. :bezradny:
Bardzo lubię taki letni obiad, tylko oprócz jaja i kalafiora jeszcze daję kilka młodych ziemniaczków i duuużo koperku, a na jajeczka szczypior. :105:

Karolina66, Kobieto bój się Boga, prasować pościel? :time: Albo w ogóle, albo jak mówi Mirunia -do magla z tym. :smile:

Carica Milica, Brawo Ty!

misty-eyed, Hej Kochana! Jak się dziś czujesz , jak "urlop" Ci mija?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 cze 2016, 19:03
Carica Milica napisał(a):Żyję, żyję! Wszystko zdałam i jestem zadowolona z ocen. :yeah: uff....padam na ryjek.

No i gitara, gratulacje! :great:
To co, już wyjeżdżamy? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 cze 2016, 19:04
Po 2h figli które sobie urządziliśmy z moim Panem przy użyciu gitary, jestem wykończony.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 29 cze 2016, 19:04
kosmostrada , wiesz po pierwszej bitwie z gorącym żelazkiem stwierdzam , że masz absolutną rację!

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 29 cze 2016, 19:10
kosmostrada, witaj Kochana :D Oj Biedulko...jak nie urok to...! Ale Ci się przytrafiło z tym zapaleniem. Nieprzyjemne bardzo uczucie, a bolesne okrutnie. Znam te klimaty zębowe.

Tak zupełnie to jeszcze nie mamy urlopu. Wczoraj Synowa miała ostatnią radę, więc Maluszek był z nami. Dzisiaj Synowa 2 /w ciąży/ podrzuciła nam starszego Wnuczka. Jednak to już dla nas nie problem. Naprawdę, opiekę nad Wnukami / <3, <3 /mamy opanowaną...:)

Czekam na ochłodzenie, by wybrać się do biblioteki. Za gorąco na jakieś ciekawe wypady. Nawet nie chce mi się umówić ze znajomą, z którą planowałam spotkać się na początku lipca. Powoli jednak dociera do mnie, że na wszystko mam czas, spokojnie mogę realizować swoje plany.
Cieszę się bardzo, że moje kontakty z Siostrą nabrały ponownie przyjaznej barwy...
Zabiegałam o to, bo mi zależało bardzo. Chociaż różnie bywało między nami, właściwie nie z mojej winy, ale jestem człowiekiem zgody i wybaczania, nie chowam urazy...brakowało mi Jej ;)
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 29 cze 2016, 19:12
Carica Milica, ściskam Słoneczko. Widzisz jaka jesteś zdolna!!!!
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 cze 2016, 20:13
Dziękować wszystkim. :* Trochę odpoczynku mi się teraz należy. Chociaż tydzień, bo dłużej będę wariować z nicnierobienia.

Purpurowy, już jedź zająć dobrą miejscówkę na rozbicie namiotu. :P
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 29 cze 2016, 20:20
Carica Milica napisał(a): Purpurowy, już jedź zająć dobrą miejscówkę na rozbicie namiotu. :P

Ok, to Ci potem napiszę gdzie dokładnie się rozstawiłem i Wam też miejscówki zaklepię. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 29 cze 2016, 20:35
Karolina66, dzikie pomysły :P Teraz masz bardziej cyklopi avatar niż ja :mhm: :mhm:

Ja planuję wyczyścić papierem ściernym b. stare krzesło. Nie pozwolono mi go pomalować.

Carica Milica, no i było panikować? Wzorowa uczennica :nono:

kosmostrada, mama bardzo chciała ze mną robić placuszki wg. przepisu z gazety, co się jej prawie nie zdarza, ale mi dała dwie cukinie zamiast jednej i za rzadkie wyszły :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide: :hide:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 29 cze 2016, 20:42
Purpurowy, namioty też możesz nam rozstawić. :D :D

cyklopka, ten typ tak ma, znaczy ja, że panikuję.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 29 cze 2016, 20:43
cyklopka, A odsączyłaś, wycisnęłaś cukinię?
Jak już widzisz, że katastrofa, po pierwszym placku,można przerobić na zapiekankę. Dodać jakiś zagęstnik np. ugotowane ziemnory, albo ugotowaną czerwoną soczewicę. Dobrze doprawić ( czosnek, zioła) jeszcze jedno jajo i wio do piekarnika.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg