Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 cze 2016, 01:19
cyklopka napisał(a):A ja, widzisz, w miarę możliwości pobudzam im te synapsy bodźcem dousznym.

I bardzo dobrze, jeśli taka forma nauki jest w stanie ich zaciekawić, to jak najbardziej trzeba z niej korzystać.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 cze 2016, 01:30
Lekcja w szkole z płytą nie jest ani trochę ciekawsza od lekcji w szkole bez płyty, ale przynajmniej się osłuchają.

OK, koniec na dzisiaj, komp odmówił posłuszeństwa.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 cze 2016, 01:31
cyklopka napisał(a):Lekcja w szkole z płytą nie jest ani trochę ciekawsza od lekcji w szkole bez płyty, ale przynajmniej się osłuchają.

OK, koniec na dzisiaj, komp odmówił posłuszeństwa.

Heh, przynajmniej urozmaicenie będą mieli. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 cze 2016, 01:32
Purpurowy, nie "będą mieli", tylko "mieli". Oddaję płyty do szkoły. Zrobiłam kopie zapasowe części z nich.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 cze 2016, 01:34
cyklopka napisał(a):Purpurowy, nie "będą mieli", tylko "mieli". Oddaję płyty do szkoły. Zrobiłam kopie zapasowe części z nich.

Nikt inny tego nie puszcza?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 cze 2016, 01:35
Kto przyjdzie po mnie, ten puszczać będzie. Albo nie będzie.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 cze 2016, 01:36
cyklopka napisał(a):Kto przyjdzie po mnie, ten puszczać będzie. Albo nie będzie.

No nic, co się nasłuchali to ich.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 28 cze 2016, 01:39
Te kopie prawie na pewno nie będą mi potrzebne, to taka kompulsja.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 cze 2016, 01:39
cyklopka napisał(a):Te kopie prawie na pewno nie będą mi potrzebne, to taka kompulsja.

Znam to.

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 cze 2016, 01:43
Cyklopka - ja nie uważam, żeby to było jakieś "stawianie się w roli zbawcy" i jakieś super wmieszywanie się/"pchanie nosa w nieswoje sprawy".

Powinna ta matka wiedzieć "jak sprawy stoją" i o co tam chodzi i jakie drugie dno tego wszystkiego, ale też uważałabym z doborem słów i przekazała to jakoś super delikatnie-dyplomatycznie---- zależy jaka to jest osoba ---- w moim odczuciu jeśli powiesz jej tymi słowami, że z jej dziecka zrobili "kozła ofiarnego", że "uwzięli się" , "że go nie lubią" i ogólnie co tam się dzieje w tej placówce - ona może to przyjąć w ten sposób, jak się dowie "tylu naraz rzeczy" --- to narośnie w niej gniew i że przełoży się to na jej "agresywny stosunek" do tych bab jak będzie musiała z nimi gadać, na to że będzie ją roznosiło i wywołają się kwasy na linii ona a te baby. Szczególnie o tym "uwzięli się" - no powiedziałabym to jakoś innymi słowami. No i poprosiłabym, żeby się nie wygadała, skąd ona wie.

Powiedzieć trzeba, ja bym się skontaktowała, powiedziała o swoich spostrzeżeniach odnośnie tego, jak dzieciak funkcjonuje, wskazała który nauczyciel jeszcze jest na tyle ogarnięty, że można do niego uderzyć bo też dzieciaka zna i mógłby się wypowiedzieć na temat, żeby nie było, że "tylko Twoja opinia".

a jak dzieciakowi wytłumaczyć, że idzie do psychiatry, jeśli by już miał pójść i żeby tego faktu jakoś negatywnie nie przyjął + żeby chciał tam pójść i gadać----- cóż, ja bym to tak rozegrała, że jako matka najpierw sama poszła do tej typiary i obczaiła co to za typka i rozegrała to tak, że dzieciakowi się powie, że musimy pójść tu i tu, że pani X tak, jest między innymi psychiatrą, na drzwiach gabinetu no owszem tabliczka wisi "psychiatra", bo pani sobie tak powiesiła, żeby tabliczka wiesz, wyglądała poważnie ------ ale pani jest między innymi psychiatrą, jest też ma funkcje psychologiczne, terapeutyczne, mediacyjne, analityczne, jest "specjalistą od takich spraw szkolnych jak my mamy z nimi problem".
nie wiem, ja bym się bała, że dzieciak jak usłyszy, że ma iść do psychiatry - zatnie się, nie będzie NIC gadał, będzie dla niej niegrzeczny z przekory i na zasadzie "aha, spoko, jestem wariatem wg was, no to proszę zrobię wam cyrk"

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 28 cze 2016, 02:15
W moim odczuciu naprawdę dobrze byłoby poinformować, powiedzieć, że już tam Cię nie będzie + wskazać kogoś jej z nauczycieli takiego "w miarę" ---- żeby był "jeszcze ktoś" do chodzenia do niego, rozmawiania, wypowiedzenia się jakiegokolwiek "pozytywnego" o dzieciaku, kto dalej jest pracownikiem tej placówki. No i niech ona już tam z tym kimś działa też oprócz rozmów z Tobą------Po prostu, żeby nie było tak, że matka spanikowana sytuacją uczepi się tylko i wyłącznie Ciebie jako "#wszyscy przeciwko mnie a pani jedna nie, #och co ja bym bez pani zrobiła,musi mi pani pomóc, pani jedyna, bla bla bla pani jednej ufam". Musi ona mieć kogoś z aktualnych pracowników, do kogo można się zwracać jak się zacznie szkoła, kogo można "trochę przeciągać na swoją stroną", "prosić" , "łazić" etc. i naprawdę pomyślałabym kogo jej wskazać, kto w miarę nadawałby się do tej roli. Bo ona musi mieć "sojusznika" jakiegoś wśród nauczycieli którzy dalej będą uczyli tego chłopaka.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 28 cze 2016, 02:44
Nosz kur... znowu nie mogę zasnąć. :x

Spamowa wyspa

przez Nihil 28 cze 2016, 07:08
Spamujem ? Trollujem ? Hejtujem ? :D
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez platek rozy 28 cze 2016, 09:34
Witajcie Wszyscy :********
Ja z zawrotami mniejszymi za to mi dretwieje noga i to nie ta w ktorej mam rwe a druga :shock: :shock: i znow nie spalam bo nie moglam sie ulozyc z ta noga w zaden sposob . Rozpadam sie ni chybi , na milion bolacych kawalkow :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

U mnie teraz 16 stopni i pokropuje .
I da sie oddychac przynajmniej. W upaly znajomy mierzyl wilgotnosc powietrza to mowil ze bylo 80 % --- tyle ile jest przy rowniku :shock: :shock: nie dziwne ze sie tak zle czulismy .

Ponoc od jutra upaly wracaja. :? :? :?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg