Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 cze 2016, 21:43
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, mam duże pokłady cierpliwości do gatunku ludzkiego. 8)

No to już się nie martwię. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 cze 2016, 21:45
kosmostrada, to jaki olejek mi polecisz jako następny? Bo niestety "Obozu koncentracyjnego" mi używać nie wolno.

Takie szybkie pytanie: czy jeśli dysponuję wiedzą, że rada pedagogiczna chce wysłać dziecko do psychiatry, bo sobie z nim nie radzą i po prostu nie lubią, to powinnam uprzedzić jego rodziców? (Moim zdaniem on jest zdrowy, tylko zbyt impulsywny).
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 cze 2016, 21:45
Carica Milica, przecież w spa biorą kąpiele błotne dla piękności, każda laska na kąpiel błotną by poleciała :mrgreen:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 27 cze 2016, 21:45
Purpurowy, bądź cierpliwy, jeszcze trochę.... daj Caricy zaliczyć egzaminy i trzymaj kciuki za Nią! :D Dziewczyna też musi odsapnąć po sesji, nabrać sił i spakować ekwipunek. :D

kosmostrada, dzięki za linka, przejrzałam tylko tak ogólnie, zagłębię się jutro w temat. ;)
W ramach tej aromaterapii umyłam się mydłem pod prysznic firmy Yves Rocher i teraz leżę i pachnę. Bardzo pieniące i pachnące i skóra taka gładziutka po nim. :105: Delikatne, fajne na lato.
A gdyby wahadełko oddaliło ode mnie tę k....cę, to bym dała se nad głową nim pomachać, a co! :lol:

Lubię opowieści właścicieli psów, kotów o wyczynach swoich pupili. :angel:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 27 cze 2016, 21:52
Dobra... muszę sie troche wyciszyć przed spaniem.

Mam nadzieje że będę jako tako spał.

Dobranoc :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez takie tam 27 cze 2016, 22:11
JERZY62, dobrej nocy :smile:

Witajcie, literkotwórcy mili ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 27 cze 2016, 22:13
takie tam, "literkotwórcy" - jakie to ładne :great:
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 cze 2016, 22:14
mirunia napisał(a):Purpurowy, bądź cierpliwy, jeszcze trochę.... daj Caricy zaliczyć egzaminy i trzymaj kciuki za Nią! :D Dziewczyna też musi odsapnąć po sesji, nabrać sił i spakować ekwipunek. :D

A oczywiście, najpierw egzamin. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 27 cze 2016, 22:15
cyklopka napisał(a):Takie szybkie pytanie: czy jeśli dysponuję wiedzą, że rada pedagogiczna chce wysłać dziecko do psychiatry, bo sobie z nim nie radzą i po prostu nie lubią, to powinnam uprzedzić jego rodziców? (Moim zdaniem on jest zdrowy, tylko zbyt impulsywny).

Według mnie warto żebyś pogadała z jego rodzicami i ich ostrzegła. Młody może mieć całe życie przez to zmarnowane.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 27 cze 2016, 22:15
JERZY62, chyba bym wolała kąpiel w mleku lub szampanie. :D

takie tam, heeej!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 27 cze 2016, 22:15
JERZY62, Dobranoc!

Purpurowy, Aż mi się micha cieszy, jak Cię czytam. :D Mam nadzieję na Waszą soczystą relację. :105:

mirunia, Fajnie tak się wypachnić na noc. :smile: Jak nie palę świecy przed snem, to aplikuję sobie na nadgarstek jakiś olejek arabski.
Ja tam bym się zgodziła nawet na jakiegoś szamana, który przepędziłby ze mnie tą cholerę... :D

cyklopka, Prześlę Ci tego linka co Miruni do sklepu, to sobie poczytasz. Dopiero zaczęłam się wgłębiać w temat. :smile:
Trudno Ci coś poradzić, w sumie jeśli już tam nie będziesz pracować, to chyba masz łatwiejsze decyzje... Wydaje mi się , że szkoła nie może bez rozmowy z rodzicami takich decyzji podejmować. Może wysłać do pedagoga, czy psychologa szkolnego. Kwestia też, czy rodzice w ogóle się nim interesują, takie problemy nie biorą się znikąd... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Stracona100 27 cze 2016, 22:17
:papa: :papa: :papa:

Purpurowy widzisz - tak niewiele, a pomogło odbić się od dna :brawo:

Spamowa wyspa

przez cyklopka 27 cze 2016, 22:32
kosmostrada, moim zdaniem on nie ma problemów psychicznych, tylko nauczyciele sobie nie radzą i robią z niego kozła ofiarnego. Rodzice się interesują, mama specjalnie pytała, czy jest coś, o czym powinna wiedzieć.

Nieśmiało przypominam, że pedagog szkolny to osoba, która specjalnie nie skierowała innego dziecka do poradni i załatwiła mu pozytywną opinię, żeby dalsze problemy z nim zwalić na mnie i wsadzić na moje miejsce swoją koleżankę, bo ze mną same kłopoty. :blabla:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 27 cze 2016, 22:42
Ḍryāgan napisał(a):takie tam, "literkotwórcy" - jakie to ładne :great:

Dziękuję :smile:

Carica Milica, hej, bejbe, hej ;)

cyklopka, głupia sucz i tyle.

Ostatniom dziwne przeżycie miał - ogłądałem serial, scena przedstawiająca sesję u samych początków psychoterapii/psychiatrii... Trochę nieswój się poczułem, bo teraz przerabiam dokładnie ten sam problem...
takie tam

Sortuj wg