Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 05 lip 2016, 21:40
Czy tylko ja mam taki jakiś nerwowy dzień?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 05 lip 2016, 21:45
Ḍryāgan napisał(a):Czy tylko ja mam taki jakiś nerwowy dzień?

Nie tylko Ty. Zastanawiam się czy to nie coś z pogodą.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 05 lip 2016, 21:50
Ḍryāgan, ja mam wkurwiony dzień. -.- Nikomu nie przełożyłam, a bardzo chciałam.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25-75 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 05 lip 2016, 22:10
Ja mam nerwowy, ale na własne życzenie...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 05 lip 2016, 22:54
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez Siarlek 06 lip 2016, 00:29
ja mam całe życie nerwowe :why: :bezradny:
LAHWF
Losing All Hope Was Freedom

Spamowa wyspa

przez joha 06 lip 2016, 00:49
Facet zostawił byłą, więc ona chce do mnie wrócić. Takiego wała, jak Polska cała :!: Wolę być sam do końca życia, albo zabić się z samotności, niż iść na taki #przegryw układ.
joha

Spamowa wyspa

przez zalezna 06 lip 2016, 01:11
dziś refleksyjnie. ostatnio tak sobie przeglądałam albumy rodzinne/ szkolne i stwierdziłam, że w życiu poznałam przynajmniej 500 znajomych, z czego dziś ich liczba wynosi 0. nikt z nich nie porobił jakichś wielkich karier, co ambitniejsi mają po prostu należyte wykształcenie, co niekoniecznie pozwala im pracować w prestiżu wielkich polaków. z żadnym z nich nie utrzymuję kontaktów. co ileś lat czasami przypadkowo powiemy sobie "cześć", z czego takich będzie z 50%, reszta to chamy bez wychowania, które nie umieją się przywitać. pozostałe 5% to wyrzutki z piekła , z którymi nigdy nie chciałam , nie miałam i również nie mam kontaktów(jedyna pociecha). Nowych nie przybywa, ale jakby nawet mi z tym dobrze. Tzn. częściowo. Jest tylko to uczucie osamotnienia, ale gdy stwierdzam z kim mogłabym się skumać od razu czuję się dobrze w byciu samotną wyspą. na dodatek nie mogę znaleźć mojej ukochanej przyjaciółki z dawnych lat na fb. a jak nie ma jej na fb to znaczy, że nigdzie nie ma. tzn gdzieś tam pewnie jest. z dwójką dzieci, chłopakiem(ciekawe czy jednak zdecydowała się na zamążpójście - dziś to modne). stwierdzam też, że mam całkiem spoko rodzinę z niewielkimi odchyłami , ale kto ich nie ma. czasami tylko blady strach pada, że kiedyś ich zabraknie.

to tyle, bo dalej nic nie przychodzi mi do głowy, powinnam już spać, a obcyndalam się bez sensu. jutro znowu pewnie nie wstanę o godziwej porze.
zalezna

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 lip 2016, 01:12
joha, do może daruj sobie zabijanie się ;)

Mam nadzieję, że nerwowość dnia już ustąpiła :) U mnie jest wesoło - siedzę sobię i mam wrażenie, że pokój się obraca (przed chwilą chciałem wstać i wyjść przez ścianę wręcz) :mrgreen:
takie tam

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 06 lip 2016, 02:40
takie tam napisał(a):pokój się obraca

ooo to ja tak mam! jak się budzę.
bo ja zasypiam w jakim kierunku mi się zamarzy i potem w środku nocy jak się obudzę
to mam takie chwilowe zdezo "wktórąstronęjaśpię"

to jest bez kitu moje spanie.
Obrazek

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 06 lip 2016, 02:48
takie tam napisał(a):siedzę sobię i mam wrażenie, że pokój się obraca

Obrazek

Spamowa wyspa

przez takie tam 06 lip 2016, 11:06
HoyaBella, to się nieźle kręcisz ;) U mnie było tak: siedzę sobię i czuję, jak ściany zamieniają się miejscami. Podnosze głowę, a okna nagle wracają na swoje miejsce, znów kieruję wzrok na literki, a ściany ponownie dowcipkują ;) Ostatnio - na tej samej zasadzie - miałem wrażenie, że jakiś robak mi po ręce łazi ;)

Purpurowy, gdybym chociaż pił ;)

Mania się pod czaszką plącze, ciekawe co z tego wyniknie ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 lip 2016, 12:47
Dzień dobry! :papa:

Poczytałam Wasze wieczorne rozmowy i wcale się nie dziwię, że byliście rozdrażnieni i nerwowi. Jest taka diametralna zmiana w pogodzie, że może każdego wyprowadzić z równowagi. Przede wszystkim duży wiatr i chłodno, spadek temperatury.
Odczułam to dzisiaj bardzo. Miałam służbowe wyjście z dokumentami do Urz. Statyst. - w jedną stronę podwiozła mnie koleżanka /po drodze/, a wróciłam pieszo /daleko/. Spacer fajny, bo dużo ruchu dla zdrowia i natlenienie, ale tak mnie przewiało na wylot, że z zawrotami wróciłam do biura. Nawet oczy mam przewiane i ledwo widzę. :shock:
Teraz kawka i trochę luzu, muszę "wrócić do siebie" i dopiero coś jeszcze podłubię.
Aż jestem w środku rozdygotana.... spokój, tylko spokój...

A co u Was Kochani, jak dzisiejszy dzionek?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 lip 2016, 13:05
joha, bardzo dobrze, tak trzymać :great: Pomijając oczywiście element zabijania się :nono:

zalezna, na szczęście w dorosłym życiu można poznać bardziej wartościowych znajomych. Ja nie mam w ogóle kontaktu z "dziećmi" z moich szkolnych lat, przynajmniej z klasy. Ostatnio tylko jeden kolega z problemami próbował odzyskać tamte relacje i być może przez niego dwie dziewczyny z klasy z podstawówki chciały mnie dodać na fb, ale je raczyłam zignorować.

mirunia, cześć!

Byłam na kawusi z Panią Mamą, wszystko ok, ot, spotkanie dwóch kulturalnych osób. Pytała mnie o moje plany, podziękowała za pomoc, czas i zaangażowanie.

Potem szybki schoppen, nie produkują szortów dla ludzi z moim kontem ułożenia bioder, ale nabyłam elastyczną spódniczkę o asymetrycznym kroju w biało-czerwone paski.

Teraz relaks, sprzątanie i układanie planów na najbliższe tygodnie.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Sortuj wg