Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 cze 2016, 09:24
cyklopka, mocno i serdecznie Cie tulam ! :******** Wyobrazam sobie jak CI smutno i przykro .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 25 cze 2016, 09:48
Napisałem mądry tekst o Brexicie,w socjologii.

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 cze 2016, 10:07
Dzień dobry w piekle!!! :papa:

Wróciłam ledwo z zakupów, skwar od rana... dobrze, że w piekarni i spożywczaku jest klima, to jakoś wystałam w kolejce. Inaczej padłabym jak pies Pluto. :hide:
Jest mi słabo i myślę sobie, jak ja wytrzymywałam takie i gorsze temperatury na południu Europy i nie sprawiały mi one żadnych dolegliwości, było wręcz pięknie... :shock: No, ale nie miałam nerwicy i nie brałam leków, byłam młodsza i radośniejsza... a to wszystko skłania się ku "byłam".... :(
Teraz trzeba dostosować się do obecnej sytuacji, cierpliwie to znosić i ratować się czym się da i jak się da.

platek rozy, w przyszłym tygodniu ma być troszkę chłodniej, to może dasz radę wracać do domu... nawet kilka dni odpoczynku od upałów, to dużo. Teraz przyszło nam siedzieć w domu i się ochładzać prysznicem, a nie prażyć na dworze (w mieście).

cyklopka, wiem, że Ci smutno i przykro, ale chłopiec będzie dorastał, dojrzewał i zmieniał się, więc może da radę sobie?

Chłodnego wiaterku!!! Chrońcie oczy i skórę. :8):

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 cze 2016, 10:53
Jeszcze przyszły tydzień sesyjny i koniec na ten rok. Nie wiem jak przeczołgam się przez środę, bo mam trzy zaliczenia tego dnia. :hide:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 cze 2016, 11:00
Dzień dobry Wszystkim!

Dołączam do klubu umęczonych. W domu mam gorzej niż na zewnątrz... :why:
No nic, idę teraz z kolejną kawką na ogródek, póki jest trochę cienia, a potem powolutku ogarnę temat prania. Muszę pokopać i odnaleźć japonki, nie wiem, gdzie je upchnęłam w ubiegłym roku po sezonie... :time:
Jeden plus - ubrałam lekką zwiewną sukienkę i ładnie wyglądam... ;)
Liczę na ochłodzenie od poniedziałku.
U mnie też zapowiadali burze, ale tu ani widu, ani słychu. ( ale boli łeb, więc może...).

Miłego weekendu Moi Drodzy!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 cze 2016, 11:13
Dzień dobry :D

Carica Milica, podziwiam szczerze Twoją zdolność przyswajania wiedzy mimo problemów niemałych i piekielnych temperatur!!! Rozumiem, że w środę zakończysz zaliczenia?

platek rozy, mirunia, dacie radę, bywało gorzej i wyszłyście na prostą!!

wiejskifilozof, Ty chyba nam wszystkiego o sobie nie mówisz - ukrywasz jakieś talenty...?

Ja też ledwo żyję...koszmarne upały!!! Ale co zrobić? Szukam sposobów na przeżycie jako takie. Boję się wentylatorów, bo o "zawianie" łatwo, ale chyba trzeba będzie go uruchomić...
Jak pomyślę o jutrze, to robi mi się słabo - w samo południe niedzielne mam pojawiać się na chrzcinach Bratanka, później obiad gdzieś w restauracji. W kościołach bywam okazjonalnie, nie wytrzymuję 30-40 min stojąc. Trudno, najwyżej wyjdę w trakcie ;)

Dzisiaj pełen relax. Obiad gotuję się już. Niedługo mecz, mam fajną książkę, porządek w mieszkaniu do zaakceptowania, pranie zrobiłam wieczorem. Niczego nie muszę...to przyjemny stan dla ciała i umysłu :D

Pozdrawiam serdecznie sobotnio :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 cze 2016, 11:14
kosmostrada, witaj Kochana - odpoczywaj i szukaj energii na najbliższy tydzień, bo to chyba ostatni przed urlopem, czy tak? O lekarza nie pytam, bo rozumiem milczenie w tej sprawie :(
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 cze 2016, 12:09
misty-eyed, w czwartek mam ostatnie zaliczenie, a przez wakacje czeka mnie pisanie magisterki. Temperatura trochę spowalnia moje procesy myślowe, nic mi się nie chce, ale trzeba się ogarnąć.
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 cze 2016, 13:13
misty-eyed, Nie nie dzwoniłam, bo nie miałam siły w tym amoku, który był. Może uda się w poniedziałek, już normalnie pracuję.
Tak, to ostatni tydzień przed urlopem. Dużo pracy, ale w normalnych godzinach, więc jakoś minie i wreszcie naprawdę odpocznę.
Kochana, to trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, na całe szczęście w kościele jest chłodno, w restauracji też.

Jestem strasznie słaba... Byłam z psem, jakoś przemknęliśmy od cienia do cienia. Nie jestem oblepiona tylko dzięki luźności sukienki. :roll:
Niech ktoś za mnie sprzątnie łazienkę... :why:
Jedyny wyluzowany i rozpieszczony to pies - ma basen na ogródku. :D
Tak na marginesie - mijam ludzi czerwonych jak raki, spalonych tak, że nie wiem, że na pogotowiu nie lądują, dziarsko maszerujących znów na plażę... :shock: Oczywiście faceci w samych gaciach - jestem ciekawa, czy po Warszawie, czy innym swoim mieście też tak paradują... :time:
No dobra, wykazałam trochę nietolerancji, mogę teraz wypić kolejną kawę... :P
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 cze 2016, 13:16
platek rozy napisał(a):cyklopka, mocno i serdecznie Cie tulam ! :******** Wyobrazam sobie jak CI smutno i przykro .

Dzięki :*
Szukałam błędów w sobie, wiem, że mam problem z komunikacją niewerbalną, może za mało się przygotowywałam do pracy, starałam sobie nie wkręcać, że ktoś jest przeciwko mnie. A jednak okazało się, że #spiseg. Czyli choćbym święta była i na uszach chodziła, to nic by to nie dało. Powinno mi trochę ulżyć, ale jestem naprawdę miernie szczęśliwa z tego powodu.

Ciekawe jak się ci ludzie czują będąc takimi szmatami?

mirunia napisał(a):cyklopka, wiem, że Ci smutno i przykro, ale chłopiec będzie dorastał, dojrzewał i zmieniał się, więc może da radę sobie?

Wszyscy wieszczą, że wpadnie w złe towarzystwo, a wiesz jak jest, jak wszyscy ci mówią, że jesteś tym złym.

Carica Milica napisał(a):misty-eyed, w czwartek mam ostatnie zaliczenie, a przez wakacje czeka mnie pisanie magisterki. Temperatura trochę spowalnia moje procesy myślowe, nic mi się nie chce, ale trzeba się ogarnąć.

Pamiętam jak ja pisałam magisterkę w lecie. Przeszkadzało mi nawet, że ziemia się kręci.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 cze 2016, 13:28
cyklopka, czy na Twoim awatarze jest Ivana Baquero?
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 25 cze 2016, 13:29
Carica Milica, w tym "trzeba ogarnąć" jest tyle wiary i optymizmu, aż miło :D , na pewno będzie dobrze :great:
Zanim zabierzesz się za magisterkę, z pewnością dasz sobie trochę czasu na relaks, zresetowanie...to konieczność!!!

kosmostrada, rozumiem Cię, to był trudny dla Ciebie tydzień. Co do niestosowności stroju i zachowania, to spotykamy się z tym wszędzie, niestety ;)

cyklopka, niestety nie da się zbawić i pomóc wszystkim potrzebującym. To idealistyczne podejście, którego wyzbyłam się całkiem niedawno, aż wstyd przyznać się...
Masz wrażliwą duszę i dobre serce po prostu!!! A o zwalnianiu jednych, by przyjąć lepszych znajomych, rozmawiałyśmy już wcześniej, ten świat jest taki okrutny...Nikt nie sprawdza przydatności, przygotowania merytorycznego, predyspozycji pracownika, za to liczy się "właściwa" postawa!!!
Przykro, że Ciebie to dotknęło :(
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 25 cze 2016, 13:31
misty-eyed, lekarz już zadba o mój relaks i zresetowanie. Ale też sama zamierza sobie zapewnić trochę luzu - w lipcu ruszam na Woodstock. :mrgreen:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 cze 2016, 13:34
Carica Milica, tak, bo Atropos wrzucił avatar z "Labiryntu Fauna", więc stwierdziłam, że dołączę. Kiedyś miałam to samo zdjęcie.

misty-eyed, terapeutka mi mówi, że się identyfikuję z tymi chłopcami, bo sama się czuję odrzucana i niesprawiedliwie oceniana.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg