Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 cze 2016, 21:59
Dalej dno...

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 cze 2016, 22:12
Purpurowy, nic nie pozostaje tylko się odbić od dna... łatwo powiedzieć trudniej zrobić :bezradny:

Napiję się jeszcze herbatki i powoli będę szedł spać.

Dobranoc... do jutra :papa:
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 24 cze 2016, 22:54
cyklopka napisał(a):
HoyaBella, a musisz brać? Hydroksyzynka taka bardziej doraźna jest.

muszę cośkolwiek brać bo :hide: + nerwobóle
a ja muszę być spokojna, myśleć i pisać
ale to jest ciężkie, bo nie umiem się skupić, bo mnie dopada czarnowidztwo około-magisterkowo-panikowe i dosłownie tylko zacznę coś czytać/myslec - bach mam panikę-----albo mnie dopadają myśli typu #zawszebędzieszsama #boiszsięludzibałaśsięibaćsiębędziesz #nieumieszsięzaprzyjaźniać #zobaczjakutyłaś #jesteśtępa #ipanikarska #niktcienielubi #foreveralone #bonieumieszsięwyluzować #bojesteśprzegrywem #jesteśjużstara #wszyscysiępoziazkowalimająpracę #atymaszwgłowiepanikę :hide:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Stracona100 24 cze 2016, 22:54
Purpurowy - to teraz juz moze byc tylko lepiej.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 cze 2016, 22:57
Stracona100 napisał(a):Purpurowy - to teraz juz moze byc tylko lepiej.

Znając mnie to jeszcze zagrzebię się głęboko pod warstwami mułu. Nic nie wskazuje na to że będzie lepiej.
Już chyba tylko pociąg może mi pomóc. Oczywiście jak będzie odpowiednio szybko jechał.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 24 cze 2016, 23:14
Teraz przez tydzień będę się zastanawiać co lekarz mi zaserwuje. Boszzz...jeszcze jakiś haloperidol mi przepisze. :hide: Ale to by była już duża przesada z jego strony. A i powiedział, że terapia w moim obecnym stanie jest niewskazana, mam się ustabilizować najpierw. Hmm...wtedy mi chyba nie będzie już potrzebna.

Rozpuszczam się.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 24 cze 2016, 23:31
jutro mocno odchoruje.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 24 cze 2016, 23:55
HoyaBella, po hydrze się nie myśli, po hydrze się jest 8)
Ja przed większymi egzaminami wymyślałam sobie raka albo coś jeszcze bardziej nieprawdopodobnego.

kosmostrada napisał(a):cyklopka, Znaczy na Eminema. Opowiadaj, lubię Twoje długie historie.

Dowiedziałam się, kto mi w pracy świnię podłożył.
Sądzę, że pedagog szkolna specjalnie mi nie pomogła z jednym dzieckiem, nie wysłała go do poradni itp. żeby mnie potem obwinić za problemy z nim. A potem przyszła z papierami swojej koleżanki, żeby ją zatrudnili.

Przedwczoraj byliśmy w ZOO z moimi ulubionymi uczniami. Wracaliśmy na końcu kolumny (optymistycznie nazwijmy to kolumną), opowiedziałam mojemu ulubionemu uczniowi, że zgram mu na pendrive'a wszystkie piosenki, płyty, filmy, o które mnie pytał. Był bardzo zaciekawiony tą perspektywą. Wtedy ów drugi uczeń zaczął prosić, żebym mu chociaż Eminema zgrała na cokolwiek. Potem mi opowiadał o teledyskach Eminema, o czym są piosenki, o jego trudnym dzieciństwie, dużo rozumiał.

Przemyślałam sprawę, nie miałam czasu ani nie miałam skąd ściągnąć tych kawałków, a jechałam na terapię. Pomyślałam tak: pojadę do Saturna, tam będzie składanka największych przebojów, będzie przeceniona, tak że nie przesadzę z wydatkiem, kupię ją i zdążę na terapię. I tak też się stało! Dwa dni chodziłam z tą płytą wszędzie, niestety nie było go w szkole na zakończeniu. Zostawiłam płytę w kopercie razem ze świadectwem, książką i segregatorem. Świetna "nagroda" na koniec drugiej klasy, chyba żodyn w Polsce jeszcze czegoś takiego nie dostał.

Mamy towarzystwo wzajemnej adoracji pod hasłem my jesteśmy tacy fajni, a oni się na nas uwzięli. Ale faktem wszystkie problemy w szkole to my. Ja i moi ulubieni uczniowie. Spytajcie pani pedagog albo pana dyrektora. Ale uświadomiłam sobie, że jak mnie nie będzie, to nikt się już za nim nie wstawi, ba, nie będzie w szkole ani jednej osoby dorosłej lubiącej przebywać w jego towarzystwie. Rada pedagogiczna znowu ustaliła, że on jest największym problemem w szkole.

Miałam dzisiaj komisję w sprawie awansu na nauczyciela kontraktowego. Dyrektor bardzo chory, więc przesłuchiwały mnie tylko koleżanki. Kolejny etap zaliczony.

Wróciłam zmachana, spocona na buzi. Wszystko co miałam zrobić w dniu dzisiejszym zrobiłam najlepiej jak potrafiłam.

Usiadłam, odpaliłam na radiu internetowym tę samą płytę, którą dałam chłopcu, w połowie zaczęłam beczeć.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 cze 2016, 00:04
cyklopka, Dziękuję za tą historię. łezka mi się w oku zakręciła... Rozumiem Cię.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 25 cze 2016, 00:05
[b]cyklopka[b], trzymam kciuki za Ciebie :smile:

U mnie była dzisiaj chwila siedzenia w gabinecie w pojędynkę - tylko książki i ja :105: Potem gry planszowe, a wszystko przeplecione jazdą na rowerze. Szkoda tylko, że mózg mo puchnie ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 cze 2016, 00:26
Ktoś do pogadania PW / GG?

Spamowa wyspa

przez cyklopka 25 cze 2016, 00:29
kosmostrada napisał(a):cyklopka, Dziękuję za tą historię. łezka mi się w oku zakręciła... Rozumiem Cię.

Ja sobie poradzę bez tej pracy, bo mogę uderzać w drugi zawód. Ale zostaną ci, którzy mnie potrzebują, ci, których inni nauczyciele już dawno skreślili. :cry:

takie tam napisał(a):[b]cyklopka[b], trzymam kciuki za Ciebie :smile:

Już po wszystkim. :-|
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 25 cze 2016, 01:52
Przykro mi...
takie tam

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 cze 2016, 08:49
Dzien dobry :*********
Wstalam wylekniona w cholere ... Sen mialam okropny . W nocy duchota , spalam malo.
Teraz tez juz slonce przygrzewa mimo ze nad ranem byla burza i ulewa to powietrza to nie ochlodzilo.

Siedzenie w domu zdecydowanie mi nie sluzy.
Rozgladam sie za wiatrakiem na allegro .
Patrzylam na pogode dlugoterminowa i upaly zapowiadaja praktycznie w kazdym z najblizszych dwoch tygodni. Oszalejemy i sie rozpuscimy . Pomijam ze ja to zejde w drodze z pracy do domu.

Co bedziecie porabiac?
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg