Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 cze 2016, 15:56
Nic w życiu nie osiągnąłem (i wątpliwe że osiągnę)
Jestem wiecznie samotny, nie mam nawet z kim wyjść pogadać.
Z rodziną też się nie dogaduję, nawet brat już ma mnie w dupie.
Osiągnąłem dno i tylko do tego się nadaję, żeby być na dnie.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 cze 2016, 15:56
Carica Milica, to ważne, że lekarz ma jakiś pomysł na leczenie, próbuje, naprawdę chce pomóc... Odpoczywaj jeśli możesz, bo te upały są dodatkowo męczące. Jest nadzieja, jest optymizm... :yeah:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 cze 2016, 15:59
Purpurowy, Marcin, mówiąc to, udowadniasz, że na czymś Ci zależy, że chciałbyś inaczej żyć, dlatego daj namówić się na terapię, która pomoże Ci poukładać, uporządkować Twoje cele, potrzeby, możliwości...nie poddawaj się!!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 24 cze 2016, 16:02
misty-eyed napisał(a):Purpurowy, Marcin, mówiąc to, udowadniasz, że na czymś Ci zależy, że chciałbyś inaczej żyć, dlatego daj namówić się na terapię, która pomoże Ci poukładać, uporządkować Twoje cele, potrzeby, możliwości...nie poddawaj się!!!

No i na poprzedniej terapii było naprawdę dobrze. Aż tu nagle jakieś 2 miesiące temu - "bum!" poczucie totalnego bezsensu, brak perspektyw na cokolwiek.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 cze 2016, 16:04
Purpurowy, trzeba zmiany, nie można rezygnować. Próbuj, poszukuj, ja uważam, że jesteś silny, więc wiele możesz sam zdziałać...!
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 cze 2016, 16:07
Purpurowy, ja tez mialam taki czas na terapii ze juz nie chcialam chodzic wrecz sie zloscilam ze mialam isc . Moze to tak jest po pewnym czasie bo jednak czlowiek tez sie zmienia ciagle . Ja mialam pocZucie stania w miejscu , chociaz teraz wiem ze to bylo tylko moje odczucie bo jednak ruszylam z kopyta ale musialam sobie to pomalu uswiadomic. Dla mnie jak tak patrze z boku na Ciebie to tez wdze zmiany i to pozytywne . Ograniczenie alko czy zapisanie sie na nauke gry na gitarze.A znajomych tez mam calkiem malusko ale teraz mi to nie przeszkadza.

Carica Milica, Kochana moze nowe leki zaskocza i bedzie lepiej ! Bede trzymala kciukasy i kibicowala.

misty-eyed, Aniu to teraz odpoczynek ? :******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 24 cze 2016, 16:08
Purpurowy, misty-eyed ma rację, że powinieneś ponownie spróbować z terapią. Żaden stan nie trwa wiecznie, po chwilach chujowizny przychodzi lepszy okres. Zawsze tak jest, to mnie trzyma przy życiu, że będzie lepiej i nie można się poddawać.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez WolfMan 24 cze 2016, 16:15
Carica Milica, Ciekawie to brzmi,co wymyślił lekarz,ale jak zawsze Powodzenia ;)
Trzymaj się auuu ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 cze 2016, 16:41
platek rozy, :D tak, będziemy odpoczywać, choć z drugiej strony zrobi się pusto, cicho...
Oczywiście jesteśmy "pod ręką", więc nie raz nasza pomoc będzie potrzebna.

Co do znajomych, tez mam bardzo okrojone grono, ale w ogóle mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Rozumiem, że Purpurowy młodym człowiekiem będąc, potrzebuje kontaktów, doświadczeń, bliskości, serdeczności...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 cze 2016, 16:50
Jest dzis na jakimś kanale sportowym mecz piłki nożnej??
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 24 cze 2016, 16:54
Lusesita Dolores, dzisiaj nie, jutro :D
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 24 cze 2016, 17:10
Szkoda:)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 24 cze 2016, 17:18
Witam piątkowo ;)

Upał niesamowity, ale na szczęście w chałupie mam chłodno :yeah:
Ja już po pracy i po przyjemnościach pt. wizyta u chirurga szczękowego :pirate: usunęłam sobie ósemkę i gra gitarra ;) nic nie bolało, a jeszcze przy okazji doktor usunął jakąś torbiel, która się tam gdzieś w środku przyczaiła :mrgreen: teraz co prawda ciut pobolewa, ale wzięłam paracetamol zanim się na dobre ból rozkręci ;)
Dobrze, że już weekend, bo żem ciut zmęczony człowiek, a trzeba się wyspać, bo jutro wieczorem kardio piwo :P

Carica Milica, u jakiego lekarza się leczysz? Możesz mi napisać na pw jeśli nie chcesz publicznie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 cze 2016, 17:26
Witam :papa:

Purpurowy, a myślisz że ja coś w życiu osiągnąłem... mieszkam w domu teściowej... do dupy się czuje fizycznie itd.

Mam ochotę na czereśnie ale czereśnie są po 15 zł kilo... no i pozwól sobie na przyjemność... zjadłbym naraz 0,5 kilo to mnie wychodzi 7,50 zł... masakra... czereśnie dla bogatych :bezradny:
♪♪♪

Sortuj wg