Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 cze 2016, 20:55
Stracona100 napisał(a)::papa:
Dziś noc krótka i gorąca, aż szkoda spać.

Druga nieprzespana noc pod rząd średnio mi się widzi.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 cze 2016, 21:13
Przyznam że jeśli chodzi o relacje damsko-męskie to nie mam zupełnie pojęcia o tym, ale czy to normalne że jak dziewczyna szuka chłopaka, to wchodzi w katalog publiczny GG i pisze do pierwszego z brzegu?

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 cze 2016, 21:19
Purpurowy no może nie tak "pierwszy z brzegu". Pewnie po czymś go tam ocenia. A jak nie ma jak ocenić, to pisze - a nóż trafi się ktoś interesujący :)
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 cze 2016, 21:20
Stracona100 napisał(a):Purpurowy no może nie tak "pierwszy z brzegu". Pewnie po czymś go tam ocenia. A jak nie ma jak ocenić, to pisze - a nóż trafi się ktoś interesujący :)

No to nie bardzo wiem co kieruje taką desperatką (to chyba dobre słowo?) że pisze do mnie.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 cze 2016, 21:28
Purpurowy no co Ty. A co to szkodzi pogadać sobie. Może akurat znajdzie się jakiś wspólny ciekawy temat i jakaś nić porozumienia.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 cze 2016, 21:30
Stracona100 napisał(a):Purpurowy no co Ty. A co to szkodzi pogadać sobie. Może akurat znajdzie się jakiś wspólny ciekawy temat i jakaś nić porozumienia.

Jeszcze się nie znalazła. Zazwyczaj pierwsze pytanie jest o zdjęcie / samochód i po mojej odpowiedzi rozmowa się urywa.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 cze 2016, 21:40
Purpurowy cóż, taka "uroda" tego rodzaju forów. Ale ni zniechęcaj się - to że "takie" koleżanki odpadają, to dobrze, bo to nic ciekawego. Czekaj na tę "inną".

- E.M.Remarque

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 23 cze 2016, 21:42
Stracona100 napisał(a):Purpurowy cóż, taka "uroda" tego rodzaju forów. Ale ni zniechęcaj się - to że "takie" koleżanki odpadają, to dobrze, bo to nic ciekawego. Czekaj na tę "inną".

Już mi się odechciało czekać. Na cokolwiek.
Już mi się żyć nawet nie chce.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 23 cze 2016, 21:45
Purpuowy to pewnie ta pogoda tak działa, ja też czuję się fatalnie.

Wszystkich gdzieś wymiotło, czyżby poszli palić świętojańskie ogniska? :lol:

Spamowa wyspa

przez mirunia 24 cze 2016, 10:22
Dzień dobry! :papa:

Ognisk wczoraj nie było :D padłam jak nieżywa po 22ej i obudziłam się wyspana przed 4. :shock: I co tu robić tak rano? Słuchałam śpiewu ptaków - no takie poranne arie mam za oknem. :roll: Ponoć niedługo się skończą, z końcem czerwca. :105:

A w pracy duchota, robota i ból głowy... zaraz wezmę pyralginę, bo nie dam rady tak pracować. :bezradny: Dobrze, że już piąteczek, trzeba tylko wytrzymać do 15 i później schować się w chłodnym zaciszu domowym.
Upał i ból głowy = niepokój i irytacja.

Dobrego dnia Wszystkim! :papa:

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 24 cze 2016, 11:47
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, hej ;)

wiejskifilozof napisał(a): Noc Kupały

Noc Kupały. Noc seksu i płodności. http://www.newsweek.pl/noc-kupaly--noc- ... 7,1,1.html

Mnie i w lecie sex,omija.Biedny ja - :smile:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 24 cze 2016, 11:57
Dzień dobry Kochani!

Ale ukrop, nawet u mnie, to Wy pewnie ledwo dychacie. :bezradny: Jest wiaterek, ale taki gorący saharyjski.
Z rańca poleciałam podlać moje "uprawy", a tak to nareszcie odpoczywam. Tzn. mam bardzo dużo roboty w chałupie, bo zapuszczona przez mój ostatni zapieprz, ale to już w swoim tempie.
Wczoraj pierwszy posiłek zjadłam o godzinie 23.30, zapiekankę na mieście, jak wracałam do domu. :roll: Impreza w pracy przeniosła się na plażę, było ciepło, idealnie do obchodzenia Nocy Świętojańskiej. Nie musiałam nawet wina pić, bo zataczałam się ze zmęczenia... Ale stwierdziłam, że nie odpuszczę i wzięłam nawet łyk wina z gwinta, żeby mieć zaliczone picie na plaży. :D
Nie wiem, jak przetrwałam ten tydzień. I wszystko skutecznie załatwiłam w dodatku. Uważam, że należy mi się medal, że z takimi somatykami, w takim stanie dałam sobie radę. Chce mi się ryczeć, jak o tym pomyślę.
Mam nadzieję, że teraz z dnia na dzień będę się lepiej czuć.

Idę pod prysznic. gorunc mam w chałupie. :?

mirunia, Zazdraszczam chłodku w domu... Kochana jeszcze 3 godziny i weekendzik!

Miłego piątku!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 24 cze 2016, 12:41
Witam :papa:

Wielka Brytania wyjdzie z Unii Europejskiej to niedobrze.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 24 cze 2016, 12:49
JERZY62, Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej, więc dzisiejszy letni dzień zaczynamy w gorący tonie "nie znam sie, to sie wypowiem". Wszedzie sa tylko jakies domysly a tak naprawde to nie wiadomo jakie tego beda konsekwencje dla reszty. Jeszcze zreszta dwa lata obowiazuja wszelkie te obostrzenia ktore byly do tej pory. Takie sa przepisy .
[img]Wielka%20Brytania%20wychodzi%20z%20Unii%20Europejskiej,%20więc%20dzisiejszy%20letni%20dzień%20zaczynamy%20w%20gorący%20tonie%20"nie%20znam%20się,%20to%20się%20wypowiem".[/img]

Witajcie :******
U mnie upal nie do zniesienia , ja juz nim tak nakrecona ze w aptece bylam roztrzesiona i w sklepie tez.
Leki zazywam , troche mniejszy bol ale zobaczymy jak bedzie bez lekow za tydzien....

kosmostrada, Kochana to teraz odpoczywanie! :******* Cos dla siebie wymysl przyjemnego albo po prostu odpoczywaj nie robiac nic :)

mirunia, wspoczuje bolu glowy :******* mam nadzieje ze Ci minal .Ja upocona siedze nawet w domu bo niestety juz nagrzane od slonca.

Nie znosze siebie takiej chorej polamanej i nie robiacej nic konkretnego bo lęki sobie szaleja.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg