Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 cze 2016, 20:06
Dobry wieczór :D

Co za dzień okropny! Samopoczucie tak samo zmienne jak pogoda...
Wilgoć, duszno. Udało się przeżyć ;)
Nie mam nadziei, że kiedykolwiek będzie jeszcze dobrze. Nie mam na myśli tylko psychicznych wariacji.
Przepraszam, musiałam smutki wyrzucić z siebie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 cze 2016, 20:08
misty-eyed, złe wyniki czy cos? :(
outsider

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 cze 2016, 20:09
kosmostrada napisał(a):Purpurowy, Dobra biere kija i mów co się stało.

Rzuciłem terapię (nosiłem się z tym zamiarem od co najmniej 1,5 miesiąca) bo już chyba dwudziesty raz wałkujemy sprawy, których się po prostu nie da przeskoczyć, a dalsze roztrząsanie tych spraw tylko mnie denerwuje, do tego stopnia że z każdej terapii wychodziłem wściekły. A dzisiaj tak się wściekłem że jeszcze mnie łeb z nerwów boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 20 cze 2016, 20:11
tosia_j, Tosiu, nie Kochana. Męczą mnie już moje przewlekłe choroby /3 leczone/, a do tego słaby kręgosłup, który bardzo mnie ogranicza, a to jest denerwujące okropnie. Tym bardziej, że chęci ogromne, a moż liwości słabiutkie...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 cze 2016, 20:15
kosmostrada, jaka laba?! Aa mieszkanie kto wyremontuje? Prawo jazdy kto zrobi? Mundur galaktycznego imperium kto uszyje? Nową pracę kto znajdzie? :o

misty-eyed, po to tu jesteśmy, żeby miał kto wysłuchać.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 cze 2016, 20:28
Misja egzamin zakończona sukcesem. :great: A teraz kawka i ciasteczka. A co tam, dogodzę sobie trochę. :mrgreen:
Całą noc nie spałam, bo ogarniałam notatki i pomimo tego jakoś zmęczona nie jestem. Pod wieczór włączył mi się chichoczący i śmieszkowy nastrój, znowu zaczynam uprawiać lewitację. Czyżby góreczka wróciła? Cóż, w piątek lecę do doktora. Oby tylko ponownie nie plótł bzdur o szpitalu. :blabla:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez tosia_j 20 cze 2016, 20:30
misty-eyed, to przynajmniej nie prasuj i w ogole odpusc sobie co nie musi byc koniecznie zrobione
outsider

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 20 cze 2016, 20:37
Carica Milica, brawo brawo my muse :great: wiedziałem!
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 cze 2016, 20:41
Ḍryāgan, dziękuję, dziękuję. :D Jak tam u Ciebie dzień i praca twórcza? Jako Twoja muza muszę się dopytywać o Twoją pisaninę. :mrgreen:
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Stracona100 20 cze 2016, 20:43
:papa: :papa: :papa:

Purpurowy napisał(a):

Rzuciłem terapię (nosiłem się z tym zamiarem od co najmniej 1,5 miesiąca) bo już chyba dwudziesty raz wałkujemy sprawy, których się po prostu nie da przeskoczyć, a dalsze roztrząsanie tych spraw tylko mnie denerwuje, do tego stopnia że z każdej terapii wychodziłem wściekły. A dzisiaj tak się wściekłem że jeszcze mnie łeb z nerwów boli.

:shock: I co dalej?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 cze 2016, 20:48
Stracona100 napisał(a)::papa: :papa: :papa:

Purpurowy napisał(a):

:shock: I co dalej?

Nic. A co miałbym zrobić?

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 20 cze 2016, 20:49
Carica Milica, dopiero wróciłem. "Przeprowadziłem" ojca nieco dalej od siebie :) Tak więc nie miałem czasu na pisanie i jestem padnięty, bo trochę było dźwigania. Tak więc muza będzie mi potrzebna jutro, bo dziś to już raczej wena poszła w...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 cze 2016, 20:57
Purpurowy, zmienić terapeutę?

Carica Milica, Brawo!

misty-eyed, Kochana to smutne co mówisz, ale może to jest wejście w dobry etap - pogodzenia się z sytuacją... Tak czy owak tulam Cię mocno, mam nadzieję, że szybko się znów uśmiechniesz.

cyklopka, oj tam zaraz ponarzekać sobie trzeba... ;) , ale to są bardzo twórcze działania, prowadzące do dobrych zmian.

Stracona100, Heloł, miło Cię widzieć!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 cze 2016, 20:59
Ḍryāgan, to odpoczywaj dzisiaj, zrelaksuj się. Jutro Ci będę muzować. :P
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Sortuj wg