Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 cze 2016, 17:29
dzisiaj nic nie planuję. Ani jutro. A najlepiej nigdy.

:105:
outsider

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 cze 2016, 17:37
Cześć misie żelkowe,

Wytańczyłam się, wyskakałam się i się NAJADŁAM na weselu. Dużo znajomych się zjawiło, więc było się z kim bawić. Niczego nie wylałam, ani nie zbiłam, co zazwyczaj mi się zdarza na takich imprezach. Wróciłam do domu o jakiejś trzeciej w nocy.

Teraz się uczę do jutrzejszego egzaminu i jestem daleko w lesie z przygotowaniami. Oby tylko zdać i mieć przenajświętszy spokój. Na słodkie mnie wzięło, spałaszowałam dzisiaj pół tabliczki białej czekolady z wiórkami kokosowymi i dopchałam się rożkiem. Czuję, że to nie jest koniec dogadzania sobie.

Ḍryāgan, kiedy mogę wpaść na domowy chleb? Rozwijasz się kulinarnie. :great: Moja mama kiedyś piekła domowy chleb, bardzo smaczny jej wychodził i robiła jakieś najróżniejsze jego typy.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 cze 2016, 17:46
tosia_j napisał(a):
dzisiaj nic nie planuję. Ani jutro. A najlepiej nigdy.

:105:

"Baju baj, proszę pana" - pomyślała tosia_j :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 cze 2016, 18:40
Carica Milica, możesz wpaść w każdej chwili póki jeszcze jest. Ja na razie piekę taki najprostszy, tyko wrzucam jakieś ziarna co mam - dziś słonecznik. A na obiad robiłem makaron z pesto. No... więc tak, rozwijam się kulinarnie. Same mnie zmusiłyście. Jeszcze będę mistrzem kuchni :)
Fajnie, że się dobrze bawiłaś (i tak wiem, żeś się schlała :yeah:) i trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin :great: .
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 18:45
Witam popołudniowo/wieczornie :D

U mnie bardzo ciepło. Dzisiaj musiałam jednak zabrać się za prasowanie, bo w tygodniu, przy dziecku unikam tego typu zajęć. To mnie wykańcza. Mój kręgosłup mówi nie, ale co zrobić? Synów nie zaangażuję do pomocy, im zajęć nie brak...
Drobna przyjemność - porządek w szafie lekko rekompensuje wysiłek :D
Tak w ogóle nadszedł ostatni tydzień opieki nad Wnuczkiem. Będzie smutno :cry:

Niestety, żadna pozycja do czytania nie jest dla mnie dobra. Przetestowałam wiele...
Martwi mnie to, bo czuję głód książkowy :(

Teraz odpoczywam. Wieczorem obejrzę mecz i niedzielo bye, bye :!:
Pozdrawiam serdecznie :D
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 cze 2016, 18:47
misty-eyed, witaj. A co jest nie tak z pozycjami do czytania? W sensie, co je wszystkie dyskwalifikuje? Może da się to jakoś rozwiązać, np. położyć książkę na takim pulpicie jak na nuty, albo coś?

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 18:56
Purpurowy, to problemy z kręgosłupem szyjnym /praca biurowa się kłania/. Już nie wiem co robić. Próbuję jeszcze :D Wykorzystywałam stolik do komputera, taki "łóżkowy", ale nie wytrzymałam zbyt długo. Może to taki czas akurat, że kręgosłup boli? Nie wiem...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 cze 2016, 19:12
Ḍryāgan, to się mnie spodziewaj w najbliższym czasie. Makaronem z pesto też bym nie wzgardziła. Aż się głodna zrobiłam. Nigdy nie jest za późno na odkrywanie nowych pasji i własnych możliwości.

Nie, nie schlałam się, panie wypominaczu. -.-
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 19 cze 2016, 19:14
Carica Milica, to zjedz chudziątko coś :) żebyś znowu nie mdlała.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2016, 19:16
Ojojoj jak mnie boli głowa. I jak mi się chce spać. Powtarzam się... :hide:
Dziś intensywne życie towarzyskie na telefonie, aż się umęczyłam z moją niechęcią do tego urządzenia. Prezenty na zakończenie roku kupione, kamień mi spadł z serca, bo starczyło mi kasy klasowej i załatwiłam sprawę.
Nabyłam sobie ku rozpieszczeniu kapsułki do ekspresu - zielona herbata o smaku makaroników... Tak żeby nie wypaść z rytmu rozpieszczania, bo ekstazy nerwowej to nie mam na nic.
Tydzień zapowiada mi się obfitujący w wydarzenia i pracę i amok, a najchętniej bym za roślinkę robiła. Ja poproszę o przepis na energię życiową. :why:
Dostałam dziś namiary od kumpelki na dobrą lekarkę od hormonków.

platek rozy, No to pięknie, dzień ewidentnie na plus! :great:

Carica Milica, Również kciuki trzymam za egzamin! No super, że impreza się udała!

Ḍryāgan, Tak, rośnie nam tu nowy szef kuchni... :great:

tosia_j, To dobrze, że jest lepiej i niech w tym kierunku to idzie. Ale z lekarzem i tak pewnie będzie trzeba obgadać to dawkowanie... :bezradny:

misty-eyed, przypomniałaś mi o prasowaniu... Ale w sumie, czy moja inteligencja i uroda ucierpi, jeśli włożę pogniecioną bluzkę... Chyba jestem teraz generalnie na etapie, że mam to gdzieś. Boszsz niedługo przestanę się myć... :why:

Mirunia - Gdzie jesteś?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 19:28
kosmostrada, to super, pędź do p. doktor :yeah:
Nic nie ucierpi w nieuprasowanej odzieży, ale gdy przyzwyczajenie staje się drugą naturą, nie ma mocnych... :mrgreen:
A poza tym, wspaniale byłoby, gdyby ubranie bez zagnieceń podnosiło poziom IQ i poprawiało urodę :lol: Chciałabym :mrgreen: , bo potrzebuję tego...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2016, 19:53
misty-eyed, Od czasu moich problemów z kręgosłupem, powiedziałam chłopakom, że sobie sami prasują, litościwie mogę machnąć koszule na wielkie wyjścia. Jak łatwo się domyślić, stwierdzili, że absolutnie im nie przeszkadzają wygniecienia i żodyn się żelazka nie dotknął... :D ( fakt, że wieszam starannie pranie, prostuje, trzepie, nie jest to jak psu z gardła...)
Ja niestety zapieram się, a potem rano i tak prasuję, co mam włożyć... :roll:
Mam koleżankę ze skrajnym podejściem - prasuje nawet rano poduszki wygniecione po spaniu. :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 19:58
kosmostrada, :mrgreen: lekko zakręcona jest niewątpliwie...
Też staram się zawężać ilość rzeczy do prasowania, ale niektóre trzeba po prostu. "Domowe" także tylko starannie rozwieszam.

Kochana, tak poważnie, postaraj się załatwić tę wizytę jak najszybciej, nie możesz tak się męczyć...obiecujesz :?:
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez tosia_j 19 cze 2016, 20:14
platek rozy, zalatw mi odlewke laudano nero :105:
outsider

Sortuj wg