Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 18 cze 2016, 09:32
Witam :papa:

Dzień będzie ciepły ale nie upalny.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 09:43
Ḍryāgan,historia mojego nałogu jest długa i "wyboista".Co do bałaganu-przecież sprzątam codziennie(?)Nie oceniaj,postaraj się zrozumieć :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 09:48
Karolina66, ojej nie bierz tego tak poważnie :) ja jestem pedantem strasznym (podobno chorobliwym), to dlatego tak napisałem :) ale to ja... pewnie dlatego też nie palę, bo jak sobie wyobrażę zanieczyszczone płucka od razu mi się odechciewa
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 09:49
platek rozy napisał(a):Ḍryāgan, psychicznie czuje sie w miare niezle , ja mam chory dosc powaznie kregoslup , grozila mi operacja i niestety iles godzin przy kompie i z nosem w papierach nie sluzy ...

Słońce nie tłumacz się tak. Rozumiem. Wiem jak to jest mieć dolegliwości fizyczne, jak zapewne wiesz jestem po wypadku poważnym. Po prostu chciałem, żebyś się uśmiechnęła. Czasem uśmiech przegania ból. Po prostu odpocznij. Jest weekend, idź na spacer
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 09:54
Ḍryāgan,gdy wielokrotnie próbowałam rzucić mój Pan Doktor od Głowy mówił: może niech pani nie rzuca tego palenia?!Musiałam wrócić do nałogu,tak się telepałam.Może kiedyś?Ja jestem z kolei artystyczną bałaganiarą,też podobno chorobliwe(?!) :D :D :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 09:57
Karolina66, no cóż - można starać się walczyć z chorobą, ale z charakterem trudno

Spamowa wyspa

przez rolosz 18 cze 2016, 10:20
Dzieńdoberek :D

Ḍryāgan, ooo to mam tak samo z tym pedantyzmem. Pamiętam, jak po pierwszym epizodzie deprechy nie mogłem uporządkować tego bałaganu, który się zrobił dookoła. O mało nie wpadłem przez to w kolejną depresję. Dziś wszystko musi stać na swoim miejscu, do wszystkiego muszę mieć łatwy dostęp. Jak zaczynam czegoś za długo szukać to dla mnie oznaka, że trzeba zrobić generalne porządki :mrgreen:
Palić też nie palę - przeszkadza mi zapach, który zostaje na dłoniach, ubraniu, włosach.

Karolina66, jak pisałem wyżej, jestem pedantem. Tzw. artystyczny nieład miałem swego czasu na głowie po wizycie u fryzjera, a przynajmniej tak nazywał moją fryzurę :mrgreen:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 10:25
Ḍryāgan[b]rolosz[/b] , ale jesteście porządne chłopaki!!!Idealny materiał na męża :D :D :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 10:27
rolosz, to graba. Przesadzone zamiłowanie do porządku i czystości potrafi jednak napsuć krwi :) Mój pobyt w szpitalu na przykład - największa trauma łazienka. Poza tym w pewnym sensie jest to jedna z przyczyn rozpadu mojego związku (może nie ta najważniejsza, ale jednak). Karolina66, więc właśnie niekoniecznie z tym kandydatem :) poza tym chyba się nie nadaję do małżeństwa

Spamowa wyspa

przez rolosz 18 cze 2016, 10:38
platek rozy, wyobrażam sobie jak źle się czujesz na psychice, przez schorzenie fizyczne. Współczuję tych bólów kręgosłupa. Miałem takowe, między łopatkami, ale akurat na tle nerwowym. Nie życzyłbym najgorszemu wrogowi. Możesz to swoje schorzenie leczyć rehabilitacją? Rehabilitacja przyniosłaby jakąś ulgę?

Ḍryāgan, piona :D

Karolina66, oj szybko byś mnie pogoniła :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 18 cze 2016, 10:52
Cześć misie pluszowe,

Melduję, że żyję, tylko głowa mnie bardzo boli. Nie wiem, dlaczego wczoraj zemdlałam. Może z braku snu i ostatniego niejedzenia - czyli był to efekt tygodniowego latania po hipomaniakalnych chmurkach. Cały dzień przeleżałam w łóżku z bolącą łepetyną.
Dzisiaj idę na wesele. Nie chce mi się. :why:

Ja tam od zawsze wiedziałam, że u nas na spamowej są najlepsi panowie. Drugich takich ze święcą szukać. Też jestem miłośniczką porządku. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 18 cze 2016, 10:56
Carica Milica napisał(a):Ja tam od zawsze wiedziałam, że u nas na spamowej są najlepsi panowie. Drugich takich ze święcą szukać. :mrgreen:

:angel:

Spamowa wyspa

przez Karolina66 18 cze 2016, 11:01
Ja jestem wielką miłośniczką porządku(!!!)ale nie cierpię sprzątać po prostu :D

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 cze 2016, 11:10
Carica Milica napisał(a):Ja tam od zawsze wiedziałam, że u nas na spamowej są najlepsi panowie. Drugich takich ze święcą szukać.

Rudasku wiedziałem, że tak o nas myślisz :) Dobrze, że już lepiej, ale jedz coś proszę. Takie omdlenia to nic dobrego. I jak przytyjesz dwa kilo to nic się nie stanie, serio. I baw się dobrze na weselu (najedz się!).

Sortuj wg