Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 cze 2016, 16:44
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, zamierzasz podjąć jakieś kroki, aby upodobnić się do pana brodacza ze zdjęcia? :P

Wiesz co, ten pan w swoim życiu miał różny imidż i najbardziej podoba mi się ten :mrgreen:
Obrazek

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 16 cze 2016, 16:53
a mi broda nie urośnie i nie tęsknię za tym.poco mi hamski zarost i łatka niegrzecznego i winnego chłopca?lubie swoją gładką ładną subtelną buzke i chętnie patrzę w lustro.szkoda jej będzie rozpuścić w piachu.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 cze 2016, 17:02
Purpurowy, fuuuuj. :hide: :hide:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Monster6 16 cze 2016, 17:06
Kontynuując temat pojednania z Tybetem to nie lubię chodzić zarośnięty podobnie jak nie lubie długich włosów.Lekki zarost jeszcze ujdzie w tłumie tam gdzie ludzi nie ma ale np. nosić wąsy nie kumam.Skura ma być gładka jak 16 :)
Przypomniało mi się jak kumpel pierwszy raz mnie ścinał na łyso a była krzyczała nie rób tego i zabierała maszynkę xD
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 cze 2016, 17:06
Carica Milica napisał(a):Purpurowy, fuuuuj. :hide: :hide:

Rok temu miałem zarost jak jego brat, też udany. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 cze 2016, 17:09
kosmostrada, drzemka widać ciut pomogła, obyś czuła się coraz lepiej. Brawo za brownie! :great:

Ḍryāgan, nie przepadam za brodatymi, ale tak jak mówi misty-eyed, pan i jego broda musi zadbany, dogolony, dostrzyżony, no i nie brunet z czorną brodą. Najlepiej kilkudniowy, delikatny zarost.

A to co pokazuje purpurowy, fujj!!! :hide: taakiego w lesie zobaczyć i ...od razu zawał!

misty-eyed, dziękuję Aniu! Ostatni tydzień jest całkiem dobry, daleko jeszcze do pełnego szczęścia, ale grzechem byłoby narzekać. Coraz więcej chce mi się coś robić, gdzieś wyjść, coś pooglądać i przede wszystkim uśmiechać się do znajomych i pogadać z nimi. :D Duży postęp i niech to trwa!

Byłam dzisiaj w lumpku i zrobiłam spore zakupy, bo było dużo letnich rzeczy całkiem ciekawych. :D

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 cze 2016, 18:28
Co polecacie na atak alergii i wstrząs mózgu?

Odpoczynek nie wchodzi w grę, muszę być dziś i jutro na chodzie. Tylko poważne propozycje.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez rolosz 16 cze 2016, 18:30
(...) ulegając wszechobecnemu trendowi - lub ślepej nadziei, że zarost doda wam surowego, męskiego magnetyzmu, jakim emanują Jamie Dornan, Jake Gyllenhaal i inni zarośnięci celebryci – wyhodowaliście sobie na twarzy kudłaty odpowiednik wąglika. Kto tak twierdzi? Specjaliści zajmujący się analizą, diagnozą i chorobami włosów. Ot, taki cytat ;)

Jak dla mnie broda może być, byle nie jak u Robinsona Crusoe. Sam brody na tzw. drwala nie noszę, bo mi po prostu nie pasuje. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nigdy aż takiego zarostu nie zapuściłem.

cyklopka jeśli alergia wziewna, to u mnie się sprawdza Alertec, a do oczu zwykłe krople polcrom.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 cze 2016, 18:32
rolosz napisał(a):(...) ulegając wszechobecnemu trendowi - lub ślepej nadziei, że zarost doda wam surowego, męskiego magnetyzmu, jakim emanują Jamie Dornan, Jake Gyllenhaal i inni zarośnięci celebryci – wyhodowaliście sobie na twarzy kudłaty odpowiednik wąglika. Kto tak twierdzi? Specjaliści zajmujący się analizą, diagnozą i chorobami włosów. Ot, taki cytat ;)

E tam, może i bym się przejął, jak bym w ogóle utrzymywał higienę. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 cze 2016, 18:38
Jake Gyllenhaal :105:
Przeprowadziłam analizę i wyszło, że spotykałam się, głównie, z facetami z zarostem/niedużą brodą. To chyba jakieś zboczenie z mojej strony.

Nie chce mi się uczyć. <wali głową o biurko>
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 16 cze 2016, 18:43
cyklopka, na poważnie: ze wstrząśnieniem (nie wstrząsem) mózgu zazwyczaj leży się w szpitalu na obserwacji - a Ty masz pewnie zawirowanie od natłoku zajęć i stresu.
A na alergię wapno musujące Allertec wapno plus. A co Cię uczuliło... książki? :D

rolosz, masz rację, gładziutka, pachnąca gębusia jest si! :D

Spamowa wyspa

przez rolosz 16 cze 2016, 18:55
Carica Milica napisał(a):Przeprowadziłam analizę i wyszło, że spotykałam się, głównie, z facetami z zarostem/niedużą brodą. To chyba jakieś zboczenie z mojej strony.

Oj tam od razu z dewiacją wyskakujesz. Nie przesadzaj ;)

mirunia gładziuchna to może nie, zarost u siebie lubię, lekką brodą też. Ale każdy niech się nosi jak lubi, byle się w tym dobrze czuł :smile:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 16 cze 2016, 19:00
mirunia, książek to ja prawie nie dotykam, bo nie mam kiedy.

Drzewka iglaste, nie mogę w ogóle oddychać przez nos.

Chętnie bym poszła do szpitala, ale nie mam czasu :/
Muszę się sprawić dopalaczami, żeby te mdłości i zmęczenie zamaskować.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez alone05 16 cze 2016, 19:57
Dzisiaj byłam u dentysty, blisko mojego domu mieszka ta pani stomatolog, jest sympatyczna, odpowiada mi, więc do niej zawsze chodzę, miałam borowane dwa zęby, znieczulenie miałam zrobione, żeby nic nie czuć, zapłaciłam 320 zł, ale w sumie na dentystę wydałam 520 zł.

Sortuj wg