Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Prakseda 15 cze 2016, 19:13
Cześć Wszystkim :)

acherontia-styx, współczuję :roll: Znam problem z doświadczenia. Ból po zabiegu i tak zdaje się być błogosławieństwem w porównaniu z tym, jak taka "nienarodzona" ósemka potrafi "umilić" życie.

Ja z kolei od kilku dni cierpię na nadwrażliwość skóry w okolicach żeber i pleców. Nie jest ona ani obrzęknięta, ani zaczerwieniona, żadnych zmian, a mimo to boli - coś a la pieczenie. Ktoś coś może wie, skąd takie dolegliwości mogą się brać?

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 cze 2016, 19:35
mirunia, Oj Kochana, czytam, ale nie mam siły pisać. Mam ciężki miesiąc w pracy i obowiązki szkolne związane z zakończeniem roku i atrakcje zwiążane z @... :hide:
Wczoraj byłam na wernisażu, ale bardziej w ramach pracy, bo ledwo się zebrałam. Wróciłam o 10tej, a do pierwszej nie mogłam zasnąć. Dziś nie poszłam na spotkanie z przyjaciółką, bo po prostu leżę od powrotu do domu. Czuję się strasznie fizycznie, a i głowa jazdy funduje. Już trzeci rok z rzędu czerwiec jest dla mnie najgorszym miesiącem. A jeszcze muszę upiec ciasto na jutro na bal dla młodego i iść jutro pomagać przy przygotowaniach i po imprezie. W piątek idę do pracy... :bezradny:
Trzyma mnie tylko to, że za 2 tygodnie urlop. Może będzie lepiej, może nabiorę sił, bo na razie to nie nadążam za życiem.

Wszystkich Was ściskam!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 15 cze 2016, 19:50
To widzę że u wszystkich dziś dół.
U mnie tež
Ojciec na L4 pije codziennie
W piątek idę do lekarki błagać ja żeby nie dawała mu więcej L4.
Myślicie że mu powie że u niej byłam??
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez sailorka 15 cze 2016, 19:57
Lusesita Dolores, lekarz ma obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej. Trzymaj się i nie poddawaj. I bierz leki regularnie. :)
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 20:15
kosmostrada, Kosmuniu, ale dobrze, że się odezwałaś, bo naprawdę martwiłam się. Tak myślałam, że się pewnie gorzej czujesz, a tu jeszcze dochodzą obowiązki i w pracy i w szkole. Pewnie na resztkach sił funkcjonujesz przy takiej marnej kondycji... bardzo Cię rozumiem i tulam mocno. *****
Dobrze, że masz już niedługo urlop, to nabierzesz sił i wypoczniesz. To nie czerwiec jest tym gorszym miesiącem, to po prostu już wielkie zmęczenie przed okresem urlopowym... a że się powtarza, to logiczne. A jeszcze kojarzysz to sobie ze sobą i źle wspominasz i jest efekt. :bezradny:
Trzymaj się mocno w tych zwariowanych dniach i dbaj o siebie!!!
Czasami się odezwij, bo na to czekamy.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 15 cze 2016, 20:48
mirunia, Dziękuję Kochana, tak mi od razu lepiej na sercu! W innej sytuacji bym to ogarnęła, nawet się cieszyła z zajęć, ale teraz ledwo zipię...
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 15 cze 2016, 21:01
kosmostrada, a no zdarzają się takie dni... u mnie dzisiaj też był kiepski dzień, wziołem 0,5 mg klona i mi się trochę polepszyło.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez rolosz 15 cze 2016, 21:02
Dobry wieczór

Byłem dziś poza domem 14 godzin. Po pracy odwiedziłem parę miejsc, a potem jeszcze błąkałem się i spacerowałem, że nóg nie czuję. Jestem bardzo zmęczony, ale właśnie o to mi chodziło, gdyż dzięki temu nie mam już sił na rozmyślanie. Wczoraj czułem się tragicznie w czterech ścianach. Dziś też do dupy, ale dopóki jestem na chodzie, dopóty będę walczył...

W pracy nieciekawie. Kolejna pożywka dla mojej depresji.

kosmostrada, również ściskam. Ciężko pogodzić tyle zajęć kiedy człowiek ma ochotę zalec w łóżku, a głowa urządza jazdy. Ale za moment weekend, zapowiadają ładną pogodę i posiedzisz w ogródku. Taki relaks dobrze Ci zrobi :smile: Trzymaj się dzielnie; czerwiec się skończy zanim się obejrzysz.

mirunia
, jak fajnie, że miałaś dziś tyle energii. Ja miałem tak przez weekend i w poniedziałek jeszcze, ale od wczoraj znowu pod prąd :-| Trzeba zakasać rękawy i iść dalej. Innej opcji nie ma.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez rolosz 15 cze 2016, 21:15
Ḍryāgan napisał(a):mirunia, hej. Tak jakoś większość ludzi wywiało. Ja też z doskoku, bo oglądam Euro jako wierny kibic. Teraz w necie, bo mi szkoda kasy na Polsat 2

Mi też szkoda kasy. Z drugie strony nie ma jak zawieszający się obraz w streamingu w najbardziej spektakularnych momentach.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 21:26
rolosz, szukam głównie na angielskich pasmach - nie zacina się - mecze24.pl
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 15 cze 2016, 21:36
Ḍryāgan, pamiętam, że brakowało mi cierpliwości jak oglądałem MŚ w siatkę. Takie były przeciążenia.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 21:42
rolosz, no nie wiem, jak na razie nie jest źle. Teraz jest mecz Francja-Albania
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 15 cze 2016, 21:47

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 21:56
rolosz, tiaa, mogłeś zapłacić 100 zł i nie oglądać :)

Sortuj wg