Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 11:59
Hej, cześć wszystkim. wiejskifilozof nie licz tak wieku kobietom, bo to nieuprzejme :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 15 cze 2016, 12:31
Żadna jeszcze się nie pogniewała :smile:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 12:51
wiejskifilozof, a to ma dla Ciebie tak duże znaczenie, że wszędzie podkreślasz ten wiek? Bo na przykład dla mnie nie ma. Może być kobieta czterdziestoparoletnia, która wygląda młodo i jest zadbana i wcale się nie poznasz nawet ile ma w rzeczywistości lat
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 13:30
Pozdrawiam :papa: :papa:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 15 cze 2016, 14:21
Dzień dobry.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 15 cze 2016, 16:31
Ḍryāgan napisał(a):wiejskifilozof, a to ma dla Ciebie tak duże znaczenie, że wszędzie podkreślasz ten wiek? Bo na przykład dla mnie nie ma. Może być kobieta czterdziestoparoletnia, która wygląda młodo i jest zadbana i wcale się nie poznasz nawet ile ma w rzeczywistości lat

Ula wygląda młodo.

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 18:15
Hej, :papa: co tu taka cisza nastała, wszyscy zajęci i zapracowani :?:

kosmostrada, platek rozy, cyklopka, misty-eyed, gdzie się podziewacie cały dzień?

kosmostrada, platek rozy, co z Wami Dziewczynki, bo zaczynam się martwić... :cry: wszystko ok?

Mnie dzisiaj roznosiła energia w pracy... :shock: ale ile roboty zrobiłam, to głowa mała. Po pracy też pozałatwiałam wiele spraw i teraz dopiero zaczyna brać mnie zmęczenie i znużenie. Czas odpocząć, bo od rana na wysokich obrotach... i nastąpiła klapa. :bezradny:
Nastawiłam jeszcze rosół z indyka i kawałka kaczki, sporo warzyw i już zapach roznosi się po domu. :yeah: A chodził za mną od kilku dni. :D
Pogoda na wieczór się poprawiła, zrobiło się ciepło i słonecznie, bo do wczesnego popołudnia było niezbyt ciepło.
Teraz herbatka i odsapka.

Pozdrowienia dla męskiej części Wyspy. :papa:

Spamowa wyspa

przez alone05 15 cze 2016, 18:16
Pan od gimnastyki został wypisany z oddziału, szkoda, że odchodzi, dobrze prowadził gimnastykę, chodziłam tam głównie ze względu na niego, komunikatywny facet, żegnał się ze wszystkimi i podał mi rękę, przystojny brunet, bardzo dobry człowiek, o dobrym sercu, nigdy go nie zapomnę, będę go zawsze pamiętać.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 cze 2016, 18:25
mirunia, hej. Tak jakoś większość ludzi wywiało. Ja też z doskoku, bo oglądam Euro jako wierny kibic. Teraz w necie, bo mi szkoda kasy na Polsat 2

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 18:37
Ḍryāgan, no wywiało, w końcu lato, ludzie korzystają też z ruchu na świeżym powietrzu, uczą się. No i w końcu też Euro jest. Oglądam tylko mecze z Polakami, więc jutro kibicuję.
Ja się martwię o Kosmo i Płatka - czy dobrze się czują, czy depra Ich nie powaliła, bo i tak bywa. :bezradny: Mam nadzieję, że są tylko zajęte lub zmęczone.

Miłego kibicowania i dobrych emocji Ḍryāgan.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2016, 18:38
mirunia,:********* Kochana zyje , ale jestem tak zmeczona ze nawet nie siadam do kompa w domu. Dzis ledwo wstalam tak mnie@ sponiewierala , bol brzucha , slabosci ... esh . A mialam jeszcze po pracy rozmowe o prace ale szkoda nawet pisac na ten temat... Dziadostwo i tyle.
Bola mnie stopy , kregoslup i brzuch . W pracy multum rozliczen kwartalnych , ledwo zyje .
Jak Ty sie czujesz Slonce?>???

Witajcie Wszyscy :********** :papa: :papa: :papa:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 cze 2016, 18:52
platek rozy, cieszę się, że Cię widzę. Ciężki dzień miałaś jak widzę, i jeszcze te dolegliwości różne Cię dopadły. :bezradny: Tak myślałam, że ta praca w hurtowni, to będzie do luftu... nie żałuj.

A ja dzisiaj dobrze, jak już pisałam roznosiła mnie energia i też sporo pracy miałam. Teraz odpoczywam, bom oklapła. :bezradny:
Wymocz stopy w soli, to odprężysz je - ja tak zawsze robię jak mnie bolą i smaruję żelem p/bólowym.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 cze 2016, 19:06
Witam ;)
Jak nie urok to...przemarsz wojsk :roll:

O 3.30 kulturnie obudził mnie ból, czego? Całej lewej strony twarzy, zaczynając od dziąsła a na migdałku kończąc. Powstałam, poszłam sprawdzić do łazienki co jest grane a tam dziąsło przy dolnej 8 całe opuchnięte od wewnętrznej strony :evil: w pracy sobie trochę z tego powodu pochodziłam po ścianach, bo tabletki p/bólowe pomagały na chwile [serio serio rozważałam już podanie sobie morfiny - w końcu kod do sejfu z narkotykami znam :twisted: ] a po pracy biegiem marsz do dentysty na gwałt. I co? stan zapalny jak ta lala bo 8 próbuje wyjść a nie może bo ją właśnie dziąsło ogranicza i nic się za bardzo z tym nie da zrobić. Skończyło się na antybiotyku, a za tydzień w piątek marsz do chirurga szczękowego usunąć tego zęba w cholerę. :pirate:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 cze 2016, 19:06
mirunia, Kochana wlasnie tak musze zrobic , dziekuje :********** Teraz mnie odmozdzylo calkiem , chyba ze zmeczenia.
Jutro sobie odbiore male rozpieszczenie --- perfumy arabskie w olejku Delice D'Arabie.
:105:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg