Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 cze 2016, 14:31
ahoj, nudzi Ci się w życiu, że chciałbyś mieć manię?

Dzień dobry wszystkim,

Odwiedziłam dzisiaj lekarza i na razie do szpitala mnie nie wrzuci. Mam odstawić wenlę :why:, podnieść dawkę arypiprazolu i pobrać przez jakiś czas olanzapinę (jakieś 2-3 tygodnie). Kusi, korci mnie, aby się zbuntować przeciwko zaleceniom i dalej wcinać antydepresant i nie faszerować się aribitem i zolaxą. Kurde, nie chcę się zwarzywić i przytyć.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 14:42
Carica Milica, czułem, że Ci ta wenla nie posłuży. Generalnie często wyrzuca w górę. Niby brałaś małą dawkę, ale jednak... Mam te same doświadczenia z wenlą i raczej więcej nie skorzystam nawet przy spadku mocy. Na zolaxie przez trzy tygodnie nie przytyjesz, tylko Cię spacyfikuje. Będzie ok. Trzymaj się Rudasku
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez mirunia 13 cze 2016, 15:00
kosmostrada, tak, troszkę nabrałam życia, ale chyba też w domu uskutecznię kocykowanie. :D
W pracy mam dość ciepło, przyszłam z rękawkiem do łokcia i jest ok, chociaż rano szłam brrr, ale się uśmiechałam. ;) Jest słoneczko, ale dość ostre powietrze.

Kochana, trzymaj się w tym "nieładzie"... to musi kiedyś ustąpić, tylko irytuje człeka, wiem.

Ḍryāgan, Kosmo ma zimne wiatry od morza, to się nie dziw, że rączki Jej marzną. :D ;) Do Polarnego Koła ma bliżej, niż my. :mrgreen:

Carica, posłuchaj się Kolegi i daj sobie pomóc, bo sobie wszystkie rudziutkie włosy wytrzesz o ten sufit. :D ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 13 cze 2016, 15:12
Ḍryāgan, w głowie mam konflikt interesów. Wiem, że wenla mi nie służy, bo prawdopodobnie ona mnie wystrzeliła w gwiazdy. Ale ten kosmiczny stan jest ekstatyczny i nie chciałabym się z niego wydostawać, tylko przebywać w nim jak najdłużej. Do olanzapiny nie jestem przekonana i jeszcze mam pakować w siebie więcej mg aribitu. Będę warzywkiem i wagowo ze szczypiorku przemienię się w dorodną kapustę.

mirunia, prędzej mi włosy wyjdą po lekach. :P
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Monster6 13 cze 2016, 15:52
Carica Milica, Skąd ja znam te dylematy hehehe :D Leczyć się tak jak powinienem czyli zwarzywić ogłupieć i utyć vs. leczyć się po swojemu czyli sam antydepresant i jazda :D Obydwa wyjścia są chujowe i obydwa mają swoje plusy i minusy.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 13 cze 2016, 16:38
Ḍryāgan, No ja jestem nad samiuśkim morzem i jest zupełnie inna temperatura. :bezradny: Jak Mirunia prawi, ciągnie mi ze Skandynawii. ;)

mirunia, U mnie jeszcze cały dzień popaduje, no nic tylko kocykować... ;) Dobrze, że Ci zamuł poranny zszedł! Ostatnie dni tak "aktywniłaś", że dzień kocykowy jest jak najbardziej na miejscu. :smile:
Trochę długo już ten etap - " nic mi się nie chce..." , no ale co mam zrobić. :bezradny:

Carica Milica, Ech rozumiem ten konflikt, ale potem zjazd jest dużo bardziej bolesny... Weź ten lek, jak Dryagan mówi, przez 3 tygodni nie rozpuchniesz się w kapustę. ;) , a przynajmniej będziesz wiedziała, jak się będziesz czuła, czy działa jak trzeba. Twój Dottore uważa, że czas loty obniżyć, chyba wie co robi.

Piję dobrą kawę, jak zwykle po powrocie do domu. Luzuję się, bo okazuje się, że obiad późno. Zrobię sobie koktail z truskaw, trzeba korzystać z sezonu!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2016, 17:47
Witam :papa:

U mnie po trzech dniach mam internet, trzy dni czekania :?
Mam takiego lekkiego wkurwa.
Zażywam wenle i nic mi nie pomaga a może i gorzej.

kosmostrada, a truskawki drogie 6,50 zł za kg z tego powodu też nie jestem zadowolony.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 17:50
Cześć. Pierwszy raz piszę w tym wątku. O czym się tutaj rozmawia?
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 13 cze 2016, 17:52
sailorka napisał(a):Cześć. Pierwszy raz piszę w tym wątku. O czym się tutaj rozmawia?

Cześć.
O czym chcesz, jak Ci minął dzień, jak chcesz o coś zapytać, czy cokolwiek innego. Pełna dowolność.

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 cze 2016, 17:55
Cześć dziewczyny, cześć chłopaki :D
Gęba mi się dziś śmieje i jestem w niezłym nastroju. To już trzeci dzień z kolei bez większego doła :D

kosmostrada, mirunia, jak kocykowanie? ;)

kosmostrada, ten stan "nic mi się nie chce" minie na pewno zanim się obejrzysz. I tak jak ja dziś żyję moim hurra optymizmem, tak Tobie za parę dni się poprawi. Ten typ (czytaj: my) tak ma :mrgreen: :D

mirunia napisał(a):Te dwa dni przerwy w braniu tabsa tak się odbijają na mnie dopóki nie wezmę tabletki.
Czekam więc cierpliwie na jej działanie i powrót do stanu używalności, bo inaczej zaczyna się niepokój i krok do lęku.

mirunia, czy chodzi Ci o Esci? Odstawiasz w ten sposób, że bierzesz co trzeci dzień?

Carica Milica, chyba pora wyhamować. Koledzy i koleżanki dobrze radzą. Ludzie obserwują efekt uboczny w postaci tycia z reguły po dłuższym czasie stosowania. Najwyżej zrobimy z Ciebie dobry bigosik i urządzimy na forum kanibalską ucztę :P Oczywiście żartuję. Na poważnie - posłuchaj lekarza.

Ḍryāgan, Monster6, cześć chłopaki.

JERZY62 cześć! Bierzesz jednak wenlę zamiast esci?

Purpurowy cześć!

sailorka możesz po prostu tu spamować :)
Ostatnio edytowano 13 cze 2016, 17:58 przez rolosz, łącznie edytowano 1 raz
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 17:56
Purpurowy, OK. :)

Polska wyjdzie z grupy? Jak myślicie?
Cześć, jestem czubkiem

Spamowa wyspa

przez rolosz 13 cze 2016, 18:01
sailorka, wczoraj zagrali ładny mecz. Byli drużyną. Może wyjdą, może nie wyjdą. Ale jeśli mają nie wyjść, to oby w takim stylu jaki zaprezentowali wczoraj na boisku.
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 13 cze 2016, 18:02
rolosz, tak biorę wenle i nie wiem czy mi pomaga, mam wkurwa teraz, nie zbyt dobry nastrój.
A też trzy dni czekałem na internet :?
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez sailorka 13 cze 2016, 18:04
rolosz, zgadzam się w 100%. Fajnie by było, jakby Grosicki zagrał cały mecz z Niemcami. To mój ulubiony piłkarz z naszej reprezentacji.

Czy są tu jeszcze oprócz mnie jakieś czubki? Czy same nerwicei depresje?
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg