Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 12 cze 2016, 22:02
Purpurowy, bardzo się cieszę, że odstawiłeś alkohol :great: (nie chciałam pytać o to wprost)

kosmostrada, oczywiście. Wiadomo, mam problemy jak każdy człowiek na Ziemi, ale jest dobrze ;)
sport jest lekiem na całe zło ;)

Ḍryāgan, tak, wpadałam od czasu do czasu, ale dosłownie na moment. A dziś myślałam o Was cały dzień i zostałam na dłużej. Co u Ciebie, jak Ci się życie układa? ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 22:14
Zosia_89, juz tu pisałem jak. Ostatnio trochę ciężki okres miałem - niespodziewana choroba mamy i potem jej śmierć, czuję nadal pustkę (bo mieszkała u mnie ostatnie dni przed śmiercią). Ciężko było się odłapać i nadal jeszcze nie czuję się szczęśliwy, ale bronię się przed dołkiem jak mogę (teraz jest Euro więc mam czym zająć czas). Nadal leków nie biorę więc lekko nie jest. Ale nie mogę popaśc w marazm, bo mam sporo spraw do ogarnięcia (np kłopotliwy spadek w postaci domu - bo ojciec się wyprowadza do ciotek). Tylko samotność trochę mnie dobija, to że wszystko muszę sam...
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Zosia_89 12 cze 2016, 22:18
Ḍryāgan, nie wiedziałam, strasznie mi przykro... :(
aż nie wiem co napisać...
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 22:26
Zosia_89, dzięki za dobre słowo. Dam sobie radę jakoś. Byle mi się nie uaktywniła ciemna strona mocy, bo wtedy będzie źle
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 cze 2016, 22:31
Purpurowy napisał(a):
Zosia_89 napisał(a): Narzekam tylko na brak faceta,

A ja na brak dziewczyny. Aleśmy się tutaj spotkali. :mrgreen:

To ja się dopisuje do tego klubu samotnych serc, bo aktualnie jestem sam jak palec.

Ḍryāgan, mogę się tylko domyślać, jak się czujesz mając na głowie te wszystkie formalności. Ale dasz radę.

kosmostrada, no nadal górka, po meczu wywindowała maksymalnie w górę, ale teraz zaliczam mały spadek
Zosia_89
, dobry wieczór :papa:
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 22:34
To ja się dopisuje do tego klubu samotnych serc, bo aktualnie jestem sam jak palec.

hmmm, a ja jestem w dziwnej relacji, która nie jest nie wiadomo czym. Sam nie wiem czy mam się czuć jakbym był w związku czy to raczej przyjaźń.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 cze 2016, 22:37
Dobry wieczór,

Wygraliśmy, wygraliśmy!!!! Yeaaahhh!!! :brawo:

Dalej szoruję głową po suficie. Jutro mnie czeka opiernicz od lekarza, spodziewam się tego. Zostawił mi receptę na olanzapinę, abym się spacyfikowała, ale skończyło się na wydaniu niecałej dychy na opakowanie leku i zamknięciu go w szufladzie. Nie biorę, więc jestem złym, chadowym pacjentem. :pirate: W mailu doktore postraszył mnie szpitalem, gdyby się mój stan nie ustabilizował.
Jutro mam egzamin z lektoratu, ale jakoś się nie stresuję, nie przejmuję. Wiem, że zdam. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 22:44
Carica Milica, zapewne zdasz, ale niepokoi mnie Twój stan jednak. I niech ktoś mówi co chce: branie leków wcale nie chroni przed jazdami w ChAD.

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 cze 2016, 22:47
Carica Milica, cześć :papa: Wiem, że zdasz, ale i tak będę trzymał kciuki za egzamin :D

Ḍryāgan, to trochę niejasna sytuacja. Sam kiedyś miałem podobną i wiesz co, nigdy więcej :D Potem jeszcze odczuwałem trochę zazdrość, kiedy jasno ustaliliśmy, że to "tylko przyjaźń", a ona znalazła sobie chłopaka :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 22:54
rolosz, u mnie zaczęło się od przyjaźni, potem byliśmy parą, potem przez ponad rok mieszkaliśmy razem, potem ona stwierdziła (całkiem słusznie i nie bez powodu), że lepiej nam będzie oddzielnie. Potem zaczęliśmy się znowu spotykać niby na stopie przyjacielskiej, ale był też seks od czasu do czasu. Pomagała mi w czasie gdy opiekowałem się mamą. Ale usłyszałem też, że nie jesteśmy razem i nie mam prawa jej kontrolować

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 cze 2016, 22:54
Ḍryāgan, ja jestem tego najlepszym przykładem, bo ładuję w siebie leki, a ciągle jeżdżę góra-dół, dół-góra. Ale tak wysoko jeszcze nie byłam. :pirate:

rolosz, Heeej. :) Dziękuję za kciuki! Jak się trzymasz?
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 12 cze 2016, 23:10
Carica Milica napisał(a):Ḍryāgan, ja jestem tego najlepszym przykładem, bo ładuję w siebie leki, a ciągle jeżdżę góra-dół, dół-góra. Ale tak wysoko jeszcze nie byłam. :pirate:

To mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że nie ma leków na ChAD i się wszyscy oszukujemy tylko. Nie ma sensu się truć, nie ma takich leków które na serio pozwolą przystopować chorobę. Po cholerę się truć

Spamowa wyspa

przez rolosz 12 cze 2016, 23:15
Ḍryāgan, czyli seks bez zobowiązań. Tak ona to chyba widzi (?). U mnie też się zaczęło od przyjaźni, jeszcze w liceum. Dziś nadal utrzymujemy kontakt ale już tylko relacje czysto kumpelskie. Przyjaźń nie ocalała.
Czasem też poddaję w wątpliwość skuteczność leków na depresję.. Mam wrażenie, że łykając je czuję się tak samo, zanim zacząłem je brać. Ale widzę jednak działanie przeciwlękowe.

Carica Milica, od wczoraj mam się wyjątkowo dobrze, chociaż na wieczór bierze mnie trochę przygnębienie.
Ostatnio edytowano 12 cze 2016, 23:20 przez rolosz, łącznie edytowano 1 raz

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 12 cze 2016, 23:19
Ḍryāgan, przyjmuję to jako głos poparcia w moim niezastosowaniu się do zaleceń lekarza. 8)

rolosz, cieszę się, że u Ciebie lepiej. Nie daj się przygnębieniu!
F31 Vatro hodaj sa mnom.
III Miss Forum

Sortuj wg