Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 cze 2016, 23:32
AnissemSirch, A jest taki specjał? :105: ;)

misty-eyed, No wiesz ja jestem dziewczyna znad morza, więc rybki w każdej postaci... ;)

Ḍryāgan, Ale bardzo pięknie się pożegnaliście. Żartami, wspomnieniami, to ważne.
Powiem jak głupkowaty psycholog, ale dobrze że czujesz ból, bo wtedy na pewno pewnego dnia przestanie boleć. To po prostu trzeba przeżyć i dobrze, że to umiesz, a nie udajesz świadomie lub nie, że Cię to nie rusza.

W ogóle to mi okrutnie brakuje siebie ( nie, śledzie nie pomagają na to...), więc idę wziąć kąpiel, poczytam i może to właśnie jutro mi się odmieni. Oj moja cierpliwość wystawiana jest na próbę.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 23:33
acherontia-styx, odpoczywaj, wyśpij się, zrelaksuj, a świat wyda Ci się piękniejszy i ludzie lepsi :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 23:35
kosmostrada, może to ma czemuś służyć? Najważniejsze, że jest świadomość tego...
Relaksującej kąpieli i spokojnej nocy Ci życzę Kochana :!:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 09 cze 2016, 23:47
kosmostrada, Owszem, w skandynawi tak cudują.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 09 cze 2016, 23:58
Dobry wieczór troskliwe misie, :D

Nigdzie nie zginęłam, żyję, ale mam się hmm...różnie. Zależy od godziny i dnia. Ostatnich kilka dni było w tonacji ciemnej i depresyjnej. Wegetowałam w łóżku w towarzystwie silnych myśli samobójczych, których nijak nie potrafiłam przepędzić. :silence:
Natomiast dzisiaj szoruję głową o sufit - totalna hipomania, zero zmęczenia i znużenia. Obłędna euforia, ekscytacja, czyste szaleństwo w moim wykonaniu.

Napisałam do lekarza, że głowa nie współpracuje. Czekam na odpowiedź.

Miko, bardzo mi przykro.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 10 cze 2016, 00:01
Carica Milica, dzięki. Wiesz - ja bylem niby na to przygotowany, ale jednak nie umiem sobie teraz poradzić ze sobą. Tyle myśli, złych, destrukcyjnych. jakby mi w środku szalało stado demonów.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 10 cze 2016, 01:01
Wczoraj poznałem nowe wyrażenie już drugą noc się z tego śmieję. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 cze 2016, 09:11
Dzien dobry Kochani:*********
Ja od rana latam jak w ukropie bo sasiadka zalala mi mieszkanie - glownie lazienke ale to pol biedy bo mialam ja wwakacje przemalowac , niestety w pokoju tez mam zacieki a pokoj byl malowany nie tak dawno i tam ne mialam zamiaru malowac.
Ta kobieta zalala mnie juz trzeci raz! Miala odplyw zrobic bo jej kazala spoldzielnia gdyz od nich byl hydraullik a ona nadal odplyw ma nie zrobiony --- bylam i jest jak bylo , nawet odplyw nie ruszony. Nosz kuzwa mac!
Juz zlapalam nerwa i telepawe.
Czekam na fachowca z e spoldzielni i niech ona mi na farbe do pokoju da kase . Ja nie mam.

Z milych rzeczy dzwonily wczoraj dziewczyny z pracy zapytac o moje zdrowko i stwierdzily ze im mnie brakuje :105: Mile to i ucieszylo mnie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 cze 2016, 09:54
Dzieńdoberek ;)

platek rozy, no przykre są takie sprawy z zalaniem, bardzo denerwujące :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez platek rozy 10 cze 2016, 10:12
JERZY62, Witaj :papa: :papa: :papa: Ano niestety jest to bardzo wkurzajace zwlaszcza jak ma sie odmalowane mieszkanie...

Obrazek
Wypisz wymaluj ja :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 10 cze 2016, 12:24
Dzień dobry,

Dostałam piątkę z egzaminu. :D Nie spałam w nocy. Jestem nakręcona, latam, gadam, energia mnie roznosi. Chyba mi odbija. Oo
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 10 cze 2016, 12:33
Dzień dobry! :papa:

A dzisiaj piąteczek!!! :great: Jeszcze trochę do końca pracy i wylezę zza tego biurka. W domu czekają na mnie kwiatki do posadzenia na balkonie. :yeah: Będzie mały ogródek i radość z niego. :D No i weekend wreszcie. :great:

kosmostrada, jak tam dzisiaj się czujesz Kosmuniu, wróciłaś chociaż trochę do siebie, odmieniło się nieco???
Ale narobiłaś mi apetytu tymi śledzikami, że sobie dzisiaj zafunduję... takie zwykłe, w samym oleju z cebulką! :D

Ḍryāgan, bardzo Ci współczuję. To bolesne przeżycie, które trzeba przetrwać, aż się trochę zagoi. Dzielny jesteś!
Trzymaj się!

Carica Milica, To masz teraz dla odmiany hipo... tylko nie szalej za bardzo, dokręć trochę śrubkę i może będzie stabilizacja.

misty-eyed, pozdrawiam serdecznie i miłej zabawy życzę w dobrym nastroju! :great:

platek rozy, jak nie urok, to.... oj, masz się z tą sąsiadką. Z ubezpieczenia powinna Ci zwrócić koszty malowania.
Nie denerwuj się, tylko zgłoś do ubezpieczyciela i spółdzielni.

JERZY62, dobrze, że już jesteś po komisji i masz nadzieję... :papa:

Spamowa wyspa

przez JERZY62 10 cze 2016, 12:52
Carica Milica, brawo Ty ;) dwoma słowami :smile:

mirunia, Boże, jakby mi tona z pleców spadła o tyle lepiej się czuje :-| Mogę odpocząć.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 10 cze 2016, 14:13
o 12.00 wzięłam 4tą i5tą Hydroksyzynkę i wielkie nic.
wczoraj po ósmej zrobiło mi się na moment w miarę okej.
mam ataki paniki bikoz praca dyplomowa, którą muszę i chcę pisać.
ile mam czekać godzin, żeby łykać xanax ?
ja muszę być znieczulona i obojętna i pisać, a nie telepać się co słowo :cry: jakbym tego nie pisała, tylko robiła coś innego, to po 2 hydroksyzynkach byłoby oki :-| :-| :-|

Sortuj wg