Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 20:50
kosmostrada, mirunia, dziękuję, mam nadzieję, że to dobre przyjdzie...

kosmostrada, lubię takie wypady z Mężem, a poza domem nawet zwykła kawa inaczej smakuje...

mirunia, jak ja rozumiem Twoje nerwy u fryzjera. Dla mnie to także straszne przeżycie. Kiedyś robiłam trwałą, ale teraz szkoda mi włosów, bo słabiutkie są...

JERZY62, komisja rzecz straszna. Ja mam już to z głowy, ale pamiętam te nerwy doskonale. Czyli czekasz na orzeczenie?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 20:51
Purpurowy, co u Ciebie słychać?
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez JERZY62 09 cze 2016, 21:51
misty-eyed, trzecią grupę mam pewną a może będzie druga :bezradny: Narazie nie wiem jeszcze, będę wiedział gdzieś za dwa tygodnie.

Dobranoc wszystkim :papa:
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 09 cze 2016, 22:24
Ale dupowaty wieczór.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 cze 2016, 22:25
Witam, chyba powoli wracam do świata żywych. Sorki, że się nie odzywałem, ale nie byłem w stanie
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 09 cze 2016, 22:42
kosmostrada napisał(a):acherontia-styx, Ja nie wiem, czy Ty za dużo nie pracujesz... Wiem, że taki misyjny zawód, ale czas na zresetowanie też trzeba mieć...

kosmostrada, szlag mnie dzisiaj trafił w robocie przez kilka sytuacji:
1. założyłam wczoraj pacjentce holtera EKG, oczywiście pacjentka drogą dedukcji uznała, że zrobiłam to źle i wieczorem zadzwoniła na oddział z pytaniem czy na pewno jest to dobrze założone bo ma elektrody po prawej stronie, a serce jest po lewej...nosz kuzwa, to po kiego grzyba przychodzi do nas na oddział na założenie skoro sama wie lepiej :evil:
2. ta sama pacjentka przyszła dzisiaj do ściągnięcia tego holtera, oczywiście nie omieszkałam skomentować tego jej wczorajszego telefonu, po czym poinformowałam ją, że wynik do odbioru po tygodniu....to poleciała to oddziałowej, że ona potrzebuje szybciej...gunwo załatwiła :mrgreen: musi czekać tydzień :mrgreen:
3. przyjęcie na ostro, pacjent w ciężkim stanie. krew do pobrania na szybko to pobrałam, z ręki w której ma przetokę tętniczo-żylną. po pół h koleżanka zrobiła chryje na cały oddział, jakby gościowi co najmniej ręka przez to odpadła, że czemu pobrałam z ręki z przetoką. kuźwa, jak chcą na szybko to pobieram z pierwszej lepszej żyły, a facetowi nic się nie stało przez to (fakt, faktem nie powinno się teoretycznie z ręki gdzie jest przetoka pobierać krwi, ale jakoś zawsze to robię i wszyscy żyją :bezradny: ).
W związku z powyższym o godzinie 13:30 stwierdziłam "/cenzura/, nie robię" i wzięłam se na jutro urlop :mrgreen: czyli do poniedziałku fajrant :mrgreen: jak poszłam do szefowej o urlop to nawet stwierdziła sama z siebie, że wyglądam na zmęczoną i mam iść do domu :mrgreen: czyli jeszcze wyszłam godzinę wcześniej :mrgreen:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 cze 2016, 23:07
Ḍryāgan, Dobrze Cię słyszeć! :papa:

acherontia-styx, No widzisz - denerwujesz się takimi rzeczami, bo przemęczona jesteś. Teraz proszę się grzecznie luzować, rozpieszczać i rozrywkować... ;)

AnissemSirch, Jak jesteś w stanie tak ocenić jakąś część dnia, to znaczy że reszta była ok. ;) Dla mnie wieczór, jak wieczór, jak cały dzień jest doopowaty... ;)

Zjadłam właśnie tackę śledzików... :105: Nie, nie jestem w ciąży. ;) Idę teraz poszukać czegoś na zagryzienie, mogę mieć jeszcze ukrytą gorzką czekoladę... :great: Tak, mam zaburzenia odżywiania. Nie, nie mam bulimii... ;)
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 cze 2016, 23:15
kosmostrada, życie jest trudne. Miałem moment załamki. Mama umarła i przestałem widzieć jakikolwiek sens w swoim życiu. Miałem trochę problem z odłapaniem równowagi, ale już lepiej, tylko się nie mogę przyzwyczaić, że znów sam mieszkam. Wszystko mi się przypomina. Czasem budzę się rano i pierwsza myśl, że muszę lecieć do mamy
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Spamowa wyspa

przez AnissemSirch 09 cze 2016, 23:20
Zjadłam właśnie tackę śledzików... :105: Nie, nie jestem w ciąży. ;) Idę teraz poszukać czegoś na zagryzienie, mogę mieć jeszcze ukrytą gorzką czekoladę...

To nie lepiej było od razu zjeść śledzia w czekoladzie?
Ostatnio edytowano 09 cze 2016, 23:20 przez AnissemSirch, łącznie edytowano 1 raz
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 cze 2016, 23:20
Ḍryāgan, Tak myślałam, że to się stało, więc nie śmiałam pytać... Bardzo mi przykro. :( Trzeba przejść czas żałoby, zobaczysz że będzie lepiej. Trzymaj się mocno!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 23:20
Ḍryāgan, ogromnie Ci współczuję. To trudny czas dla bliskich. Musi minąć trochę czasu, by przestało mocno boleć...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 23:21
kosmostrada, ja często jem śledzie, bo bardzo lubię...nie zagryzam jednak czekoladą ;)
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 cze 2016, 23:23
Wiedziałem, że to się stanie, ale tak - zabolało, bo się mamą opiekowałem, bo umarła przy mnie i właściwie jakoś tak... znaczy wieczorem było jej jakby lepiej, żartowała i wspominała dawne czasy a rano już nie żyła. To był dla mnie szok

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 cze 2016, 23:29
Ḍryāgan, niby człowiek widzi, że realnie jest źle, jednak na odejście bliskich nigdy nie jest się przygotowanym...znam z autopsji.
Dalajama XIV

Sortuj wg