Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 22 cze 2016, 18:14
Witam serdecznie Wszystkich!!
platek rozy, mam nadzieję, że uda mi się to załatwić, ponieważ w firmie oferującej te usługi maja dane kobiety i mają wyjaśnić sprawę pesela.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 cze 2016, 18:52
takie tam napisał(a):cyklopka, zazdroszczę; udanej wycieczki :smile:

Jeden z moich pupili (chyba) grał na telefonie, pośliznął się i wylądował w wielkiej kupie. Potem strzelił focha, bo dzieci się z niego śmiały i prawie się pobeczał, i nie chciał iść. Musiałam mu nóżkę myć chusteczkami.

Pozazdroszczone? :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 cze 2016, 20:42
cyklopka, nadal zazdroszczę. Rozumiem, że nóżka została ostatecznie umyta i kryzys zażegnano ;)
U mnie niebawem czas pożegnania kolejnego rocznika.
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 22 cze 2016, 20:52
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 cze 2016, 21:09
takie tam napisał(a):U mnie niebawem czas pożegnania kolejnego rocznika.

pożegnania są takie smutne :( Ostatnio oglądałem zdjęcia z zakończenia liceum. Ech, to były piękne czasy :105: . Bez depresji...
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 cze 2016, 21:23
U mnie nieco starsi są, ale - może to głupie - do prowadzenia zajęć podchodzę jak do małego wydarzenia towarzyskiego :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 cze 2016, 21:38
takie tam, jeśli trochę starsi od licealistów to domniemam, że wykładasz na uczelni.

takie tam napisał(a): może to głupie - do prowadzenia zajęć podchodzę jak do małego wydarzenia towarzyskiego :smile:

wcale nie głupie. Chciałbym trafić na takiego profesora ;)

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 cze 2016, 21:45
Dzięki, ale do profesora mi strasznie daleko. Heh, jutro upały, egzaminy i spotkanie z czubkologiem.
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 22 cze 2016, 21:51
Dobry wieczór Kochani!

Wpadam tylko się zameldować, że żyję ( nie żebym sobie od razu roiła, że tęsknicie :D ) , czytam Was, ale jestem w takim amoku, że nie mam weny do pisania, tudzież czasu.
Przed chwilą wróciłam do domu. W chałupie mam taki total, że nie wiem za co się zabrać, a może po prostu usiąść i płakać... :bezradny:
Zanotowałam jednak podczas spaceru z psem , że lipy zaczęły kwitnąć, piękny zapach na wieczór. Jest to dobry sygnał, jeśli uruchamia mi się nos. ;)
Jutro ostatni dzień szaleństwa w pracy i "atrakcji" pobocznych. Następny tydzień pracowity, ale normalnie będę wracać do domu i nie będę mam nadzieję latać jak kot z pęcherzem.
Zastanawiam się jak zareaguję jak to napięcie , które mnie trzyma, zejdzie. Mogę paść, dostać telepawki, mogę zaryć łbem w ziemię, albo dostać niekontrolowanej górki, ale nie tej przyjemnej, o nie... Tak czy siak czekają mnie zapewne atrakcje. :twisted:

misty-eyed, Kochana trzymam kciuki, żeby ta sprawa szybko się wyjaśniła!

Carica Milica, Jak się czujesz na wieczór?

rolosz, Gratuluję dystansu i przemyślanych decyzji pracowych. Wydaje mi się, że dla nas na pierwszym miejscu w wyborze miejsca pracy jest jednak dobra atmosfera. Czasami nawet troszkę trzeba na bok odłożyć ambicje, wymagania finansowe, aby po prostu funkcjonować. I nie jest to porażka.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 cze 2016, 21:58
kosmostrada, miałaś problemy z nosem? A co do napięcia, zrobię jakieś fajne lipowe rzeczy i zapomnisz o nim :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 22 cze 2016, 22:02
kosmostrada, zniechecona do życia.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Nihil 22 cze 2016, 22:09
Carica Milica,

;)
robaki-biedaki xD

Spamowa wyspa

przez rolosz 22 cze 2016, 22:12
kosmostrada, a wiesz, że myślałem, gdzie też się podziewasz? Cieszę się, że się odezwałaś w końcu. W każdym razie trzymam kciuki, żeby te nadzwyczaj pracowite dni skończyły się chwilą wytchnienia, spokoju. Proponuję wskoczyć na rower, z rana lub pod wieczór, żeby uniknąć palącego słońca i sruuu przed siebie. Mi to pomaga się wyładować, zwłaszcza wtedy, gdy po okresach wzmożonej pracy, nagle nie mam co ze sobą zrobić.
A mojej decyzji nie traktuję w kategorii porażki. Zdrowie przede wszystkim. Pewnie to nie pierwsza trudna decyzja w moim życiu, trzeba się uczyć i przecierać sobie szlaki na przyszłość.
A jeszcze jedno - jak ja czuję lipę, to znaczy, że zaraz stracę powonienie :) Silnie mnie uczula :)

takie tam, czubkolog, a to dobre :P Życzę Ci tej profesury :smile: Tylko nie stawiaj jutro dwój. Przez te upały wiedza może wyparować z głów żaków :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 23 cze 2016, 08:53
Niech mnie ktoś zastrzeli.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Po śmierci nie ma przyjemności.
Lit 750 mg, rysperydon 0,5-1 mg, paroksetyna 10 mg, klonazepam 2-4 mg(okazjonalnie),kofeina trzy dawki dziennie.

Sortuj wg