Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 cze 2016, 19:17
kosmostrada, a tak już fajnie było u Ciebie, czułaś się pełna energii, aktywna... jak to się wszystko może zmienić w naszych zaburzeniach, człowiek nie wie jak jutro lub nawet za kilka godzin będzie się czuł. :bezradny: Podstępna i nieprzewidywalna franca!!!
A hormony dobrze by było sobie określić badaniem i zobaczyć co tam się dzieje.
Kosmuniu, miałam na obiad jeszcze swoją kapuchę, dogotowałam tylko ziemniaki. Nie mam na jutro nic, jak wrócę z pracy. :bezradny: Ale nie chciało mi się już dziś pichcić. Machnę jutro zupę kalafiorową na skrzydełkach, dawno już zupę gotowałam. A może by kluski z truskawkami, póki sezon?

Trochę poleżałam sobie pod kocykiem, niby nic wielkiego nie robiłam, a zmęczonam jakaś...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 06 cze 2016, 19:22
kosmostrada, mirunia, Kochane bylam u lekarki , mam do konca tygodnia l4 , dostalam nimesil w saszetkach (strasznie zre zoladek wiec musze niestety jak bede go brala brac ipp) oraz cos na rozluznienie miesni szkieletowych oraz vicebrol.
Juz sie bojam nocy bo znow mnie zlapia zawroty :why:

Nie mam apetytu , nic mi sie nie chce . Najgorsze ze prawie skoncze l4 i dostaane @ i migreny :? switnie , po prostu z jednej kupy w druga.

kosmostrada, ano @ u kobiety to przeklenstwo , i to co sie dzieje z nami przed ....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez tensposobw 06 cze 2016, 19:37
Cześć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 06 cze 2016, 19:55
platek rozy, dobrze, że masz L4, odpoczniesz, podkurujesz kręgosłup. A nimesil jest dobry, szybko działa. IPP bierz rano przed śniadaniem i będzie dobrze z żołądkiem.
Płatuś weź sobie taki dobrze ciepły prysznic na szyję i ramiona - rozluźnisz mięśnie i możesz uniknąć zawrotów. A jeść trzeba przy tych lekach, wciskaj coś w siebie.
Buziaki ******

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 cze 2016, 20:42
Nimesil dobry lek.
Stany depresyjne, które mnie uziemiły w ostatnich dniach ustąpiły. Ale w zamian targają mną stany lękowe. Co za cholera z tej nerwicy no!! ...

platek rozy, trzymaj się dzielnie i odpoczywaj do końca tygodnia. Trochę się chłodniej robi, bez takich upałów też będzie lżej.

kosmostrada, przynajmniej nie dajesz się tej zołzie - spacerek do parku, truskaweczki, perfumki. Takie drobiazgi chociaż na chwilę przynoszą ulgę naszym zdruzgotanym duszyczkom...
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 cze 2016, 21:02
rolosz, Nie odczuwam przyjemności, ale wiem, że te rzeczy normalnie mi ją dają, więc je robię, żeby z rytmu nie wypaść. A i środkowy paluszek francy pokazuję. Tak teraz trochę stoję z boku siebie, ale mam zamiar wrócić... ;)
Dobrze, że dół Ci minął!

mirunia, Miałaś taki inny dzień w pracy, to pewnie dlatego byłaś zmęczona...
Ja dziś kupiłam kalafiora, tak się uśmiechał do mnie w warzywniaku... ;)
Makaron z truskawkami - bardzo si pomysł, i jaki szybki. Chyba też zrobię...

platek rozy, Już noc powinna być lepsza Kochana, chociażby dlatego, że wiesz, że jutro nie musisz się spinać.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 cze 2016, 21:12
kosmostrada, chyba wolałem ten dół od lęków...
Najgorzej jest wypaść z rytmu. Wtedy nawet najprostsze rzeczy, czynności sprawiają trudność. Już raz uczyłem się żyć od nowa. Nie chciałbym znowu zaczynać od zera. Tfu! Tfu!

Spamowa wyspa

przez JERZY62 06 cze 2016, 21:15
rolosz, a możesz mi powiedzieć czego się boisz? Jak to jest.
Może za dużo pytam. Mam komisje na rente.
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 cze 2016, 21:38
rolosz, Nie myśl o tym co lepsze, gorsze, po prostu jest.
Cofki w zdrowieniu są nieuniknione.
Czytasz trochę na temat naszych zaburzeń?

JERZY62, W lęki bym nie wchodziła na komisji, my lękowcy jesteśmy dla psychiatry bardzo charakterystyczni. Jeśli nie masz tego zaburzenia, zaplączesz się.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 cze 2016, 22:37
kosmostrada, jasne, że czytam. Wiem też, że są cofki, to dla mnie nie pierwszyzna. Po prostu w takich chwilach zdaję sobie sprawę z przewlekłości tych zaburzeń w moim przypadku i z tego, że muszę się z tym pogodzić i układać swoje życie, może nie tyle pod dyktando nerwicy, ale w pewnym kompromisie z nią. Nie wiem, czy mogę to nazwać "zdrowieniem". Remisja u mnie zawsze się gdzieś kończyła i myślę, że zmiana lekarza i leków tego nie zmieni.

JERZY62, żebym ja to wiedział konkretnie czego ;) ale generalnie to mam problem z lękiem wolnopłynącym. Czyli jakby to powiedzieć, chyba się boję ... życia :bezradny:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 06 cze 2016, 22:41
jak dobrze ze nie mam juz @
witajcie ludki
outsider

Spamowa wyspa

przez cyklopka 06 cze 2016, 23:07
platek rozy, matko, jakie kombo :shock: Masz lepsze "praktyki w aptece" niż ja :o

Byłam na tym zwiedzaniu z dziećmi, no szału nie było, dupy nie urwalo :( Mało zdjęć, brak fajnych wspomnień. Już tak mało czasu zostało.

Czasem człowiek zapomni i wleje tyle wody co do herbaty, i ma rozwodniony kisiel.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 06 cze 2016, 23:14
rolosz, Czyli bierzesz pod uwagę, że będzie Ci towarzyszyć zawsze?
Moim zdaniem zdrowienie nie polega na tym, że nie ma się objawów, tylko na tym, że mimo ich istnienia człowiek korzysta z życia i akceptuje sytuację. Więc pojęcie stricte remisji mogę stosować tylko do depresji.
Ja akurat Ciebie odbieram jako osobę, która ma potencjał na jeszcze mnóstwo dobrych chwil w życiu. :smile:

tosia_j, chyba zazdraszczam... ;)

cyklopka, Miło Cię jeszcze na wieczór usłyszeć. Może za bardzo się nastawiłaś? ;)
W podstawówce w stołówce szkolnej taki kisiel był zamiast kompotu... :roll:

Poczytałam, teraz czas się pokąpać i siup do łóżeczka. Chciałabym pospać i wstać w dobrej formie. Może się uda.

Dobrej nocy!!!
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez rolosz 06 cze 2016, 23:30
kosmostrada napisał(a):rolosz, Czyli bierzesz pod uwagę, że będzie Ci towarzyszyć zawsze?

Liczę się z taką możliwością.

kosmostrada napisał(a):[b]
Moim zdaniem zdrowienie nie polega na tym, że nie ma się objawów, tylko na tym, że mimo ich istnienia człowiek korzysta z życia i akceptuje sytuację.

Dla mnie to jednak pogodzenie się z zaburzeniem o przewlekłym charakterze. Mogę się nauczyć z tym żyć i funkcjonować pomimo objawów, ale "zdrowym" już nie będę. Albo po prostu dziś jestem skrajnym pesymistą.

kosmostrada napisał(a): Chciałabym pospać i wstać w dobrej formie. Może się uda.

Dobrej nocy!!!

Pewnie, że się uda. Co się ma nie udać? :mrgreen: Dobranoc.

Sortuj wg